Başkasının bebeğine babalık ya da annelik yapar mısınız?

Aşık oldugunuz kisinin minik bebegi var daha aylık onla evlenip babalk ya da annelik yapar mısınız?

Ben büyük konuşmuyum ama yaparım bebekleri cok seviyorum.

Cok aşık sınız .

• Yaparım minik bebeğe bakarım
    54% (60)53% (30)54% (90)Oy Ver
  • Yapamam sorumluluk alamam
    46% (51)47% (27)46% (78)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
30|35

En İyi Erkek Görüşü

• ilk etapta yapmam demek daha cazip daha kolay fakat o bebegin sucu günahı ne? insanlık yapmak icin insan olmak icin illa birseylerin kendinden olması gerekmez. doga bunun bir cok örnegini sunar bize. maymunlar arslanlar sırtlanlar köpekler kendilerinden olmayanı korumaya muhtac bakıma muhtac oldukkarı anda direk sahiplenip kendindenmiş kendininmiş gibi korur kollar yedirir sefkatini sunar. hakaret ederken bile biz insanlar büyük bir küstahlık örnegi göstererek hayvan diyoruz. hayvan bizden asagıya bazılarına göre. oysa ki hayvanlar kadar bile degil cogu insanlar. hayvanlarda ki merhamet hayvanlarda ki sadakat hayvanlarda ki sefkatin yüzde biribi bile barındırmıyor bir cogu.

bir öksüz yetim ya da cesitli sebeplerden dolayı baba ya da annesinden mahrum bir cocuga babalık ya da annelik yapmak örnek insanlık göstergesidir bana göre.

sahsen ben yaparım bakarım da her anlamda...

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Yapmam, bebeği varsa aşık olmam...

0|0
    2|0
    • aşık olduktan sonra bebeği olduğunu öğrenirsen ne olacak peki? :))

• Bakarım tabi ama çocuğun gerçek anne babası kadar sahiplenmemek lazım ki çocuk annesinden ya da babasından soğumasın sonuçta onların evlatları onların da hakları var böyle bir çocuk yetiştirmek zor bir durum çok hassas olmak lazım çocuk açısındanda sıkıntılı durumlar oluyor zor açıkcası çevremde gördüğüm kadarıyla kardeş ilişkilerinde de dikkatlı olmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Değil aşık olduğum bir kadının minik bir bebeğine, hiç tanımadığım kişinin yetim bir bebeğine bile seve seve babalık yaparım. Aşık olduğum bir kadının bebeğini hiç düşünmeden alır bağrıma basarım, pamuklara sarar sarmalarım.

3|0
    0|0
  • Tabikide yaparım, o bana Tanrının emaneti. Annelik babalık veya evlatlık olmayla yapmayla biten birşey değil.

0|0
    0|0
  • hani evlatlık alırımda yani dul çocuklu bir kadınla evlenirmiyim bilmiyorum ha bende dul olurum çook aşık olursam çocuğum olmadı halde onun çocunu sahiplene bilirim

0|0
    0|0
  • Bebeğe bakarım da, sırf birine aşık olduğum için böyle bir şey yapacağımı sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Birincisi kişinin yaşantısına göre değişir yani durum şu şekilde cehaletle evlenmiş birinin bebeğine babalık yapmam.

Genç yaşta kocaya kaçıp gidenden bahsediyorum.

Eğitim ve düzgün bir insan yanlış bir evlilik yapmış ise o ayrı ona yaparım ;)

0|0
    1|0
  • yapmak isterim ama bu konuda kendime güvenmiyorum

1|0
    0|0
  • yaparım tabi çocukları çok severim mıncırılası yanaklara sahip olurlar..

0|0
    0|0
  • A: Yaparım

0|0
    0|0
  • Yaparsın Çok Seviyorsan ve O Bebeğin gözünün içindeki işik masumiyet sevgin ikisine de yeter bence MUTLULUKLAR

0|0
    0|0
  • dını boyutu cok farklı

bıde benım olmuyorsa bakarım

ve ılerde sıkıntı olur kendının de cocugu olduğu zaman o terazıyı ayarlamak cok zor

0|0
    1|0
  • durum şartlar koşullar her ikiside olabilir

0|0
    0|0
  • kendi bebeğim konusunda bile sorumluluk alabileceğimden emin değilim yahu :/

0|0
    0|0
  • benim olmayacaksa, yaparım. kendi çocuğum gibi severim onu

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişiyse evet yapardımmm

0|0
    0|0
  • kızlar genelde 18 yaşlarında bu tür düşüncelere dalarlar,yaş 20 yi geçtiği zaman beklentiler değişir,25 oldumu daha diyecek sözde yoktur

0|0
    0|0
  • yapmam tabi zor durumda kalırsam yaparım

0|0
    0|0
  • kessinlikle. Cocuk bu yaaa candır :D durumum olsada ben yapabilsem :)

0|0
    0|0
  • durum onu gerektiriyorsa yaparım o masum yavrunun ne günahı var

0|0
    0|0
  • hayır bakamam.kendi çocuğum olsa bile bakamam.babalık benlik bişey değil.

2|0
    2|1
  • Kesinlikle hayır

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Yapmak istemem ancak tüm çareler tükendiğinde çocuk hasretini bastırmak için neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Çocugu olan biriyle evlenmem ben büyük konusmıyam ama sanmıyorum evlenecegimi...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • yaparım var mı öyle talip alıcam :)

0|0
    0|0
  • bakarım:))))))

0|0
    0|0
  • Ben yapmam şahsen.

0|0
    0|0
  • başına gelirse tekrar sorarsın bu soruyu :))

0|0
    0|0
    • Simdilik evet dedim ama bebekse alırım ben yetistiririm buyukken zor o yuzden bebek dedm

• Arkadaşım sen cevabını vermişsin, benim cevabımdan ne istiyorsun?

• bu kadar agresif olursan başkasının bebeğine nasıl bakacaksın? sendende senın cevabındanda bir isteğim yok.

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 30

• Anneligin dogurmak degil buyutmek oldugunu cok iyi biliyorum.Yaptım, yine yaparım.Asık oldugum insanın cocugu olması da gerekmez.

0|0
    0|0
  • bu konularda yaşamadan ahkam kesmek kolaydır. yaşamadan bilememekle birlikte, kendi annesiymiş gibi bakabileceğimi tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • çok aşıksam bakarım

0|0
    0|0
  • Bebeğin bir günahı yok annesi yoksa yaparım seviyorum bebekleri tabiki ama annesi bir gün gelip sahip cıkacaksa kafa karıstırıcı...

1|1
    0|0
  • Yaparıııııım.

0|1
    0|0
  • istediğiniz kadar aşık olun, istediğiniz kadar çocuk sevin. kimse kimsenin çocuğuna analık babalık yapamaz

0|0
    0|0
  • Soru detaylarını görmeden B dedim. Ama başkasının çocuğu için sormuyormuşsun :) Sevgilimin çocuğunu, kendi çocuğum bilirim. Bakarım.

0|0
    0|0
  • yapmam

1|0
    2|1
  • Yapardım heralde :) severim bebekleri.

0|1
    0|0
  • çocuğa bakamam maalesef annelik bana uzak .

0|0
    1|0
  • yaparım muhtemelen

0|0
    0|0
  • aşıksam kesinlikle bakarım hemde büyük bir sevgiyle

0|0
    0|0
  • çok aşık olan biri net cevap verebilir bence

0|0
    0|0
  • Allah için bakarım.o bir melek onun suçu yok..

0|0
    0|0
  • Yaparım.

Bebeklere tapıyorum zaten,sevdiğim kişinin bebeği sonuçta. :)

0|0
    0|0
  • Cok asigiimm ... bana ilk basta yalan soylemezse cocugum var derse dusunebiliriz... tabi ama bu durumu aileme acmak var... bilemiyorum... kesin bisey diyemiyecem :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ben bakarım. Sonuçta hem sevdiğim kişinin çocuğu hem de daha ufacık ve bence çok sempatik. :)

0|1
    0|0
  • annelik yapamam zaten annesi vardır ama ablalık olabilir

0|0
    0|0
  • A bebeklerle aram iyidiirrr :)

0|0
    0|0
  • Yaparım sevdiğim adamın çocuğunu kendi çocuğum kabul ederim

0|0
    0|0
  • Öncelikle benim aşık olduğum kişinin bebeği olamaz. Genel olarak bebekleri severim,bakarım.

0|0
    0|0
  • yaparım.

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum. Her turlu esit sartlarda olmak tercihim.

0|0
    0|0
  • annenelik yapamam belki ablalık yaparım

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • kendimin olmadan benimseyemem

0|0
    1|0
  • Bebekleri sevmem cocuk istemiyorum o yüzden yapmam annelik.

0|0
    0|0
  • yapamam. ailem karşı çıkar evlenemem zaten :d

0|1
    0|0
  • bilmiyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...