Fitnessta tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son zamanlarda dambıl ve bar curl yaparken sıkıntı olmasa da bırakırken ciddi bir sızı oluyor önkolumda. Sebebi nedir nasıl geçer?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cevapları okudum ama tam cevabı kimse vermemiş 😃 Aynı sorun bende de var barı tutunca bırakamıyorum sebebi de düz barla ağır girdiğin için oldu onun yerine z barla çalış gene ağrı olur ama o kadar yüklenmez ön kola ve bırakırken yavaş yavaş bırak birden açma elini bir de ön kolu iyice ısıt curl yapmadan önce çokta ağır girme 1 aydır geçmedi benim ki

0|1
    0|0
    • 2ay

Zaten ondan z bara geçtim ama hala vuruyor. El pozisyonlarına kadar herşeyi denedim arkadaş :D saçmalığa bak

• 2ay

Valla benim ön kol ağrımıyo z barda sen baya zedelemişsin o zaman bırak 2-3 hafta dinlensin

• 2ay

Öyle oldu galiba ya dinlendiriyim biraz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• z bar kullanmalısın

0|1
    0|0
    • 2ay

Z barda da ağrıyor zaten

• 2ay

Tamamdır teşekkürler

• 2ay

rıca ederım

• Günde 2 kere buz tedavisi uygula.
    Bendede oluyordu. Profosyonel sporcu bana bunu önerdi, çok şükür 3 aydır hiçbir ağrı yok.
    Dene ve gör. ;)

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne kadar tutucaz ve senin ağrı nasıldı başkan?

• İncitmissin bende ayakta arka kol çalışırken sızlıyor 3 aydır geçmedi kolay kolay geçmiyo o yuzden yuklenme aynı hareketi biceps hareketlerini başka aletlerde başka sekılde dene acımayan sekılde osekılde calıs

0|1
    0|0
    • 2ay

Biceps curl yerine başka birşey mi yapıyım

• 2ay

skoç uzatmada ağrı yapıyormu veya bar veya dumbell yerine aletlerde dene

• 2ay

Öyle yapıyım haftaya o zaman bakalım nolcak

• Isınmadan girince öyle olur ağırlığı düşür ve en başta birer set tüm hareketleri çok hafif kiloda yap

0|1
    0|0
    • 2ay

Tamam başkan bundan sonra öyle yaparız da şimdi ne yapıcaz, kemeri sıkarken bile ağrıyor

• 2ay

Marka?

• 2ay

eczacıya kas gevşetici ver dersen verir

• butun vucudunu kullaniyon

0|1
    0|0
  • Kardeşim ağır çalışma sakın hemen hafifliğe indir çok önemli bir sıkıntı bende yaşadım 3 hafta çalışamadım

0|1
    0|0
    • 2ay

Tamam kardeşim sağol öyle yapıcam galiba

• Hafif yap kaldırdığından düşük ağırlıkla çalış 2 3 haftaya toplarsın

0|1
    0|0
  • Kanka kalsiyum eksikliği olabilir beslenmeye dikkat et

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama öyle olsa hep ağrımaz mı? Sadece bırakırken ağrıyor

• 2ay

Dostum o zaman ağırlıkları düşür kendini rahat hissettiğinde çalış bir süre sonra yavaş yavaş kendiliğinden geçtiğini göreceksin haftalık kaç gün gidiyorsun spora

• 2ay

5 gün gidiyorum başkan dediğin gibi yapmayı düşünüyorum

Yükleniyor...