Siz hangisine yardım ederdiniz?

Zengin bir işadamısın ve 2 kişilik spor otomobilinle yağmurlu bir gecede yavaş yavaş ilerliyorsun. Az ileride bir durakta bekleyen 3 kişi dikkatini çekiyor ve yavaşlayıp yardım etmek istiyorsun. Çünkü o saatte dolmuş bulunmasının imkansız olduğunu biliyorsun. 3 kişiye dikkatlice baktığında 1. kişinin yıllar önce hayatını kurtaran doktor olduğunu farkediyorsun ve onu arabana alıp götürmeyi düşünüyorsun. Fakat yanındaki kişiye baktığında kararın değişiyor. Çünkü 2. kişi hayatında tanışmayı en çok istediğin ünlü bir isim, bu sefer onu aracına alıp götürmeyi düşünüyorsun. Ama bir bakıyorsun ki 3. kişi çok yaşlı ayakta durmakta güçlük çeken hasta ve de yorgun bir ihtiyar. Çok kararsız kalıyorsun hangisini götüreceğini bilemiyorsun çünkü 1 kişi götürebilirsin. Siz olsanız kimi alırsınız arabaya ?

(Tamamen mantık sorusudur ve her türlü olanak mümkündür, cevaplarınız ona göre verebilirsiniz)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Arabayı doktor beye verir hatunla da otobüsü beklerim.

( cevabını daha önceden bir yerlerde okumuştum)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yasli adami tabikide hic tereddutsuz. diyerleride anlayisla karsilamali onlar baska biseyle gide bilrleri

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arabayı doktora verir.Otobüsü beklerdik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...