Gözünüzün önü kararıyormu ?

benim bazı zmnlar gözümün önü kararıyor göremiyorum ayaktayken oluyor hep ayakta duramıyorum tutunuyorum duvara sizdede öyle oluyormu sb yine oldu neden böyle oluyor

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yeme alışkanlığını düzene sokman lazım, Zaranın 34 bedenine sığacam diye açıktan öleceksin. Açlıktan oluyor..

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Ara sıra ayran iç ve aç karnına çörek otu ye (tohumu, öğütülmüş baharatı fark etmez) faydası olur. Bende nadiren oluyordu ama genelde otururken birden ayağa kalktığım zamanlar görürüm.

2|0
    1|1
  • evet oluyo.o şeker kaybından veya tansiyon düşüklüğünden olur.eger uykunu alamadıysan ve açsan çoğalır

2|0
    0|2
  • Yaz geldi ya tansiyonun düşüyordur birden ayağa falan kalkınca merak etme herkeste olan birşey.

1|0
    0|2
  • tansiyonun anlık olarak düşüyordur altından romatizmal bir hastalık çıkabilir

1|0
    0|2
  • The Tension.

2|0
    0|1
  • Yokda ben bazen istediğim zaman bulanik görebiliyoru bazen seçilmiş insanmiyim diye düşünüyorum.

2|0
    1|1
  • gizli şekerin olabilir.aç kalıncamı daha çok oluyor bu ?

1|0
    0|2
    • evtt

• 4 saatte bir yemek yemen lazım , kurabiye ve beyaz un , şekerden uzak kalacaksın.yaşam biçimi haline getir bu beslenme şeklini yoksa ilerde şekere çevirir.sporda faydalı tabi

• Tansiyonun düşüyordur. Tuzlu ayran iç.

1|0
    0|1
  • Şekerin ya da tansiyonun düşüyor tatlı arkadaşım. Acilen bir doktora git ve tahlil yaptır.

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Kan seviyeni ölçtür aynı zaman da vitaminlere de baksınlar tansiyon düşüklüğü yaşıyorsun büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun...tansiyonun dusuyordur bide kan sekeri bol bol ayran ic

1|0
    0|1
  • Tansiyonun düşüyodur

1|0
    0|1
  • oturduğun yerden ani olarak kalkıosanda ayağa olabilr

1|0
    0|2
  • genelde damarlarla ilgili bir sorun çıkıyor taramadan geç sen tansiyon deyip geçme

1|0
    0|2
  • Tansiyon durumudur bu kırçiçeem.

0|0
    0|2
  • aniden kalkınca ayaga gözüm kararıyo başım dönüyo herkesde oldugu gibi. helal yoldan sarhoş oluyoz :P :D

2|0
    0|2
Yükleniyor...