Tam bugün diyetimini bozmayacağım diyorum gün sonunda her şeyi mahvediyorum

Gün boyunca bir sorun yok az yiyorum ama tam yatmadan once canım yemek cekiyor cok acıkıyorum ne yapsam ki?(55 kioyum 49 a düsmek istiyorum bu arada)

49 kilo normal metabolizmaya sahip bir bayan gün içinde kaç kalori tüketmeli bir de?

Güncellemeler:
Dolgun olmak bazı kadınlara yakısır ama bana yakısmıyor o yüzden dedim 49 kilo diye

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 6 kilo için diyet yapmana gerek yok.. yediklerini biraz kıs, haftada en az 3 gün kardiyo (koşu, bisiklet, tempolu yürüyüş gibi, veya voleybol tarzı) egzersiz yap rahat rahat 2 ayda verirsin. yediklerinden kıs derken bazı önerilerim olacak:

1) Yemekleri yağsız yap, ama hiç yağsız da yeme. örneğin çorbayı yağsız yaptıktan sonra 1 yemek kaşığı zeytin yağını çorba piştikten sonra kat. hem daha lezzetli olar hem de sağlıklı

2) günde 3 öğünde 2'şer dilim ekmek tüket, ekmeklerin tam buğday ekmeği, kepek veya çavdar olsun

3) Eğer haftada 3 kez kola içiyorsan sırf bu kolaları keserek bile zayıflayabilirsin, yani kolorili içecek içme, ayrıca çukulata felan da yiyorsan sırf bu tip kalorili yiyecekleri azaltarak da verebilirsin.

4) gece karnın acıkıyorsa hafif atıştırmalar yapmanı öneririm. mesela yarım yağlı yoğurt (yarım kase) bir avuç leblebi gibi.. fıstık da çok yarayışlıdır ama çok fazla tüketme.. bir avutçan az olsun..

Şunu da ekleyeyim ki diyet tek başına yapılmıyor. çevreden destek gelmesi lazım..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Canım kardeşim,yatmadan önce meyve ye hem liflidir seni tok tutar hem de sindirime yardımcı olur.Portakal gibi asitli meyveler yeme onlar rahatsız eder.Gün içinde de doymadan kalk bir de eğer evdeysen mezdeke oyna.Spordur bunlar yaparsan zayıflarsın inan bana ;) Sevgilerle...

1|0
    0|0
  • kendine kompleks edinme yaa bence her kadının sorunları var kimse mukemmel değil sosyete dunyasının o parlak ışıklar altında çekilmiş yüzlerce kez photoshop lanmış resimlerine bakıp iç geçirmeyin sizin en doğal haliniz yataktan yeni kalkmış dağınık şekliniz bile onlardan daha sexsi duruyor emin olun önce kendiniz ile barışık olun bu yeter

1|0
    0|0
  • boy kaç ona göre kilo değerlendirmeli ve şahsi görüşüm kadın dediğin birazcık etli olacak okşadığın yerin ne olduğunu bileceksin benim eşim 1.53 ve 48 kilo keşke 3-4 kilo daha alsa

1|0
    0|0
  • 55 kiloyla nasıl kilolu duruyon arkds bn 70 kiloyum zayıf duruyorum .d

2|0
    0|0
  • yatmadan önce yememelisin hiç birsey hemde. yatmadan 2 saat önce yenmeli hersey. hersey dediğimde yağsız tuzsuz şekersiz şeyler. mesela elma ye , ya da bir salata yap kendine üzerine yogurt dök onu ye . hafif şeyler yersen sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • 6 kilodan bir şey olmaz, daha hoş gözkür

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 49 kilo bir arkadaşım var, kendisi her şeyi yiyor. Ama bir gör ne kadar yavaş ve ne kadar az yiyor. Spor yaparken görmedim ama yavaş ve azar azar yersen yapabilirsin. Geç yeme, akşam metabolizma pek çalışmıyor. Kendini durdurmak için , örneğin canın tatlı istediyse 1 bardak süte tarçın katıp isteğini giderebilirsin veya tuzlu için 1 kase yoğurda yulaf ezmesi katabilirsin, 1 avuç leblebi yiyebilirsin, haslanmış brokoli karnabahar yiyebilirsin. Atıştırmayı engellemek için şekersiz sakız çiğneyebilirsin. Beni ekleyip benimle diyet yapabilirsin :D

2|0
    0|0
  • 165 boya 55 kilo iyi madem dayanamıyosun kasma okadar.

1|0
    0|0
    • pardon 164 ama dedigim gibi kalca kemiklerim de geniş oldugu için biraz garip duruyor

• o zaman kalçanı eritcek sporlar yap. yemeğini ye. zaten öyle aşırı yemiyosundur ki. gerektiği kadar yiyosundur. fazla yediğine inanıyosanda seni zorlamayacak şekilde azalt yediklerini. mesela beyaz ekmek yeme tam buğday ye. abur cubur yeme. sadece zeytinyağı kullan. hazır meyve sularını tüketme. şekeri tamamen kes. hamur işini yeme. protein ağırlıklı beslenmeye çalış. böyle yaparsan hem kilo verirsin hem zorlanmassın.

• tesekkur ederim :D

• 55 kilo iyi degil mi boyun kac?

1|0
    0|0
Yükleniyor...