Ilk evlilik yıldönümü hediyesi

kısa bir süre snra 1 yılımızı dolduracağız ve ben esime güzel unutamayacagı hosuna gitcek bişey yapmak veya bir hediye vermek istiyorum sizce ne olabilirr? siz ilk evllk yıl dönümünüzde neler yaptınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İmkanın varsa sadece ikinizin olacağı, alevlerin ışığında oturacağınız bir dış mekanda akşam yemeği ve size özel şarkılar çalan bir kemancı...

1|0
    0|0
    • cokk süperr olurdu ama yapabilicemi sanmıorumm:((

• Öykeyse bir kavun al, ikiye böl, içini oy ve üzüm, çilek, muz ve kivi parçaları, çekirdeksiz ve kabuksuz meyvelerle doldur, yanına da bir şişe şampanya açın, sohbet edin, dans edin, film seyredin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben çok güzel bir masa hazırladım, tek bir mum yaktım, en sevdiği şeyleri sunmanın keyfiyle güzel bir gece geçirdik

1|0
    0|0
    • cok güzel bunu ztn yapcm ama bunn yanı sıra bir hediye farklı bsyy arıoorumm?bi tavsiyenzz var mı

• Evlilik yıl önümü hediyesini bana eşim çok hoş bir giyim aksesuarı seçmiş ve beğenerek kullanıyorum, ne olduğunu sana bırakıyorum...

• dügünle ilgili bir kanıtın varsa.. ona gönder.. ve tam 1 sene önce hayatımın erkegiyle yeni bir hayata başladım.. niye not düş..

1|0
    0|0
  • kırmızı kurdelaya sar kenedeni, hediye et:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1. yılımıza özel bir otelde jakuzili bir oda tuttum ona iş çıkışında oraya gitmesini söyledim onu çok seksi bir kıyafetle karşıladım güzel bir akşam yemeği jakuzide rahatlama ve muhteşem bir sevişme :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...