Tayyip Recep Erdoğan'ın bu kadar otoriterleşmesinin sebebi ne, önce alkol yasağı, şimdi köprü meselesi?

Bu adam Atatürkün yapamadığını bile yaptı, her şeye karışıyor, bunu da din iman yalanı altında yapıyor, içinde zerre kadar demokrasi inancı yok, dün kardeşim dediği esadın bugün gitmesini istiyor, partide tek adam, ona itiraz edebilecek adam gibi biri yok, bu ne biçim demokrasi kardeşim, bu resmen sivil darbe

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Buna atılan her oy'un hesabı sorulucak iktidarda kalmasının tek sebebi parayla alınan Oy'lardır ..

Müslümanı Müslümana öldürten kişidir.Bugune kadr pkk nın söz hakkı yokken sımdı ıcımıze cırıt atmasını saglıyan kısıdır . Türkiyenin yer altı kaynaklarını kullanan kişidir ( hazine Define işi ) resmi alıcıdır kendisi ve eşi :) karısı Vot marka cantadan asa takılmaz ki en dusuk cantası 2 bin tl ..

bir bakan geldiği için seyyar satıcıyı kovuyorlar satıcı bakan bakan dediniz bakanınızın anasını skım dedınde bıle gulen bir kişilerdir .

Ananıda al git dedinde Kendi ölmüş anasına dahi saygısı olmuyan kişidir.

Sözde Dinden imandan bahsederler Aydın kişilerdir Evet Bunlar aydın kişiler ( Bende böyle Aydın kişilerin karısından kızından faydalanıyorum ))) ...!

700 lira maaşla 400 liralık ev kirasını ödeyen..

3 çocuk okutan , asla hasta olmayan , olamayan..

Sinemaya , tiyatroya hiç gidemeyip en büyük lüksü : Kahvede 1 bardak çay içebilmek olan güzel vatandaşım ;

Biliyorum " mutlusun..''

Senin de Allah yardımcımız olsun.

6|4
    2|2
    • saece doğru gördüğü için oy veren 50 milyona yakın kişi ise SATILMIŞ dediğin için onlara sana soracak hesap!

bayılıyosunuz anısını satim gözünüzle görmediğiniz şeyler hakkında atmaya.. kıçıyla düşünen kıçıyla konuşur işte!

15 yıl önce asgari ücret neydi ki? neyin hesabını kimden soruyorsun?

• Sanki devletin durumu çok mu iyi, boğazına kadar borca saplanmış kimsenin haberi yok, Tayyip devleti sata sata borcunu kapatır artık

• Bana sorucak olanın ben hesabını skeyım kızım akp genclık kollarında baskanlık yapıyordum bakdımkı hersey boka sarıyor bırakmak zorunda kaldım bır kere 50 mılyon kısıye oldunde kımın hesab sorucana bak sen ... bir dahada benım attım yorum ların altında senı gormım fena bozarım senı bak :) sonra altından kalma mazsın kızım ayık bilen biliyor kıc meselesine gelince önce dön kendi kuru götüne bak . mk kezbanı seni

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendini Stalin sanıyor reyizimiz

3|4
    4|3
  • ya demokrat ya otoriter olabilirsin, hepsini yapabilirsen hitler vol 2 .

0|2
    0|0
  • Bu adam Atatürkün yapamadığını bile yaptı: ne demek ?

alkol yasağının neden sadece Sinen sakıncalı olduğunu düşünüyorsun? Sağlığa sosyal yaşama zararlarını yok mu sayıyorsun!

2|2
    3|6
    • ama burası özgür bir ülke yasak olmamalı zararlı olabilir.yakında akşam sokağa çıkma yasağı gelirse anlarsın durumun ciddiyetini

• Sadece zorla insanları sindiriyorlar başka da bişey diyemem

• evet. başka bir şey diyemezsin!

Haklısın diyemezsin!

• Alkolü yasaklaması mı Atatürk'ün yapamadığı? Allahaşkına yasaklasa nolurki? içeceksem beni kim durdurabilir.. şerefine tayyip...

0|1
    2|0
  • halk seçiyor mu , bir lideri tüm halkın sevmesi diye bir şey olmadığına göre , gerisi teferruat ..

1|0
    0|0
  • Adamı seçen halk. Adama niye yükleniyorsunuz bilmem siz kendi Türk halkınıza yapın tavrınızı. Veya gidin Ankara'da karşısına çıkın madem. Çok Atatürkçüsünüz madem Bursa'nın nutkundaki gibi gençler olun, klavye artisti olmayın.

0|2
    1|0
  • hay senin bennnn!

2|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeşim bir kaç sosyoloji psikoloji insan yönetimi ülke yönetimiye liderlikle ilgili kitap oku sonra tekrar konuşalım. Atatürkle neden kıyaslama yapmaya çalışıyorsunuz anlamamki ? Atatürk gibi bir insan bir rkere gelir zaten dünyaya. Ayrıca ne yapıp ne yapmadığını anlamak için cumhhuriyetin kuruluşundan bu yana olan bütün hükümeyleri çok iyi analiz etmek gerek azı olan konuşuyor. İyi ve kötü yanlarıda mevcut körü körüne tepki vermemek her olayı ayrı değerlendirmek gerek

2|1
    1|0
    • Atatürk kötü demiyorum, onun da yaptığı hatalar var ama hiç kimse erdoğan kadar yapmadı

• aatürkten sonra bu kadar kişiyi arkasına alan olmadıda ondan güzel bişeylerin farkındalığına varmak istiyorsunuz da neden dar düşünüyorsunuz. Körü körüne Başbakanı destekleyenlerde körü körüne karşı çıkanlarda koyun sürüsü bence. Atatürk bu ulusun kurucusudur yaptığı şeyler hata değil ulusuna bir kimlik kazandırmak için yapılması gerekenlerdir. Yine aynı şekilde başa geçenlerinde bizim bilmediğimiz bağlılıkları zorunlukları stratejileri var.

• hepsini*et kardeşim 3 günden beri taksimde park için direnenlere yapılan müdahaleye bak..polise ne kadar yetki verildiğine bak polisin o insanlara nasıl düşman gibi davrandıgına bak.. elbet inecekler ozaman götünden şırıngayla kan alınacak

2|3
    0|0
  • Amerikalı kürt uzmanı (!) nin 15 ekim 2007 tarihli raporu :

1-Pkk sorunu silahla çözülemez pkk barıştan yana tavır sergilemesi durumunda örgüt üyeleri için af ilan edilmelidir.

Yani askeri ,polisi devlet memurunu şehit edenlere ihtiyarı çoluğu çocuğu katledenlere hiçbirşey yokmuş gibi af çıkmalıdır.

2-Güneydoğu anadolu bölgesi kalkınmalıdır.Özelleştirmeler ! toprak reformu .

Yıllardır uydurulan terörün kaynağı ekonomik sıkıntı ve kalkınmamışlıkmış.Kastamonu'nun Çankırı'nın Osmaniye'nin hatta Ankara'nın birçok köyü enaz güneydoğuanadoluda köyler kadar fakirdir.

3-Terörle mücadele kanunu kaldırılmalıdır.

Burada bariz şekilde işlerine müdahale vardır.Kendileri 11 eylül sonrası çıkardıkları terörle mücadele kanunu ne yaptılar acaba

4Demokratikleşme sürecinde sivil anayasa şarttır.

Tüm bunları adam 2007 de söylemiş.Şimdi yıl 2013 herşey ortada.

Bunu söyleyen de amerikalı.

4|2
    0|1
  • Atatürk'ün yapamadığını yaptı ne demek ya ! Kimse Atatürk'ün yaptığını yapamaz! Bir gece bizi bambaşka bir millet haline getirdi. Batı yalakası, din düşmanı, özenti bir toplum olduk. Bu sıkıntılar, ülkenin kuruluşundaki saçmalıkların çürük meyveleridir. Biraz sorgulayın artık şu tarihinizi yahu bu kadar da dümdüz bir zihniyet olur mu ?

4|2
    4|6
    • 1 günde bambaşka bir millet haline mi getirdi bu sözüne katılamayacağım malesef

Atatürk büyük bir önder ama bu sözün doğruluğu yok

• Peki sana bir soru sorabilir miyim canım arkadaşım ?

• Atatürk kafatasci ırkçı faşist biriydi gerçi tayyipte ondan asgi kalırsanız yok İslamcı faşist

• iktidarı gücü eline geçiren her insan bunu kullanıp ideolojisi doğrultusunda adımlar atabiliyor.

Atatürk de bunu yaptı bu gün kürt-türk, dindar-lailk karşıtlığının temellerini atan kişidir, ancak yavaş yavaş kurtuluyoruz bunlardan.

Ayrıca otoriter lider her zaman iyidir, güclü söz sahibi ülke anlamına gelir bir bakıma

Erdoğanın yaptıklarından rahatsız olanların %70 i sırf o yaptı diye rahatsız, görmek istemiyorlar geldiğimiz noktayı 30 yıllık terör belası bitmek üzere bunu bile görmezden geliyorsunuz.

0|1
    0|0
  • oy %50 kardeşim istemeyen gider . ben gidecem :)

1|3
    3|4
    • wuw fena eksileniyorum keşke bir taraf tutsaydım bir kaç + koparırdım

• her şey o demek değildir ama, hatırlarsanız hlary clinton seçim kaybetti, ama bugün obamanın kabinesinde bir bakan

• bir adam 100 kere seçiyorlarsa demek ki çoğunluk halinden memmun, halinden memnun olmayan biz azınlıkların geriye tek şansı kalıyor

• Tayyip elbette muhteşem bir insan değil elbette hataları var elbette çoğu politikası yanlış ama yıllardır cumhurıyet tarıhınde yapılamayanlarını yapan çalışan bir devlet adamı

Atatürk' de iyi bir lider ama ziraa onunda yanlışları vardı mesela harf devrimi bir gece içerisinde koskoca halk ı cahil bırakmanın anlamı neydi ? cehalet kavramını ülkemize kim oturtdu ?

1|1
    2|2
    • Helifeler sagolsun kardeşim... o gavur ıcadıdır o bılmem nedır dıyenler

• durmak yok yola devam

0|0
    0|1
  • Buyuk bir farkla iktidar olmasi ve tek basina kualisyona gerek kalmadan % 50 nin üstüne cikmasi yeterli degilmi sebep olarak ... BASBAKAN ADI USTUNDE ULKE OYLE İSTİYOR KONU KAPANMISTIR .

0|0
    1|1
  • Sayın başbakanımız eleştirilmez!

1|0
    2|2
    • o niye efendim!

• bitti diyemezsin ama, Pkk her an silahını alıp geri dönebilir, hele anayasada biz kürtlerin hakları verilmesin sen o zaman gör şenliği

• Yiğit Türk Ordusu bunu engelliyecektir erdoğan yokken asker okadar güçlü diyilmis simdi 2012de 1018 tane öldürüldü Yiğit Türk Ordusu Dünyanın en güçlüleri arasındadır Konuşma Sonu..

Yükleniyor...