Hani spor hangi yemek?

Kisa boylu bir kadinim kilom arttikca dahada kisa gorunuyorum ve buda beni cok mutsuz ediyor, internetten diyetler arastiriyorum ama uygulamaya gelince basarili olamiyorum. 1.52 boyundayim ve 49 kiloyum gozunuzde canlandirisaniz balik etli oluyorum :( yaklasik bir seneye kadar 44 kiloydum sonradan aldigim 5 kilo kesinlikle gitmiyor bunun icin onerileriniz var mi? Birde basen bolgemin ust kismi yani popoya denk gelen kisim duz bir sekilde aslinda yandan bakildiginda popom var ama karsidan bakildiginda duz gorunuyor bunun icin hangi sporlari yapmaliyim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yaa bende balik etliyim ama zayiflamak istemiyorum , squat yap onu yapinca guzel olur zayiflamaya calisma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• balık etlisin demek.. en sevdiğim. keşke hiç zayiflamasan :)

0|0
    0|0
  • Mj at yardımcı olurum sana skma canini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkıntı yapma yağdan tatlıdan tuzludan uzak dur birde her gün 3 saat yürü 1 ay içinde zayıfladığını fark edersin

0|0
    0|0
  • Ilk once bol bol su icmen lazim gunde 3 litre sakın aksatma. bir spor salonuna da yazilabilirsin ama acik havada kosmak spor yapmak daha iyi sabah saatlerinde kosuya cikman fayda edecektir. Yemek konusunda da yagli yeme tuz seker kullanmamaya calis

0|0
    0|0
Yükleniyor...