Güvenip arakdaş sandığınız insanlar sizi yanıltınca ne gibi tepkiler verdiniz ne yaptınız?

Güvenip arakdaş sandığınız insanlar sizi yanıltınca ne gibi tepkiler verdiniz ne yaptınız?

0|0
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• dostum dediğim 6 kişi var. onlarla da 15 yıldır her c.tesi aynı yerde aynı saatte buluşuruz. Sırf bunun için her hafta sonu 200 km yol yapıyorum. Hiç bir zaman yolda kalmadık kalmayızda Allahın izniyle. Güven sarsılması asla olmaz. Gecenin ikisinde arayıp aşağı in geliyorum dediklerinde soru sorulmaz ne oldu hayırdır falan muhabbeti edilmez. Aşağı inilir beklenilir. Paraya ihtiyacın olduğu zaman verirler ve o para unutulur bir daha kimse sormaz onu. Kimse de vermez. Kimin ihtiyacı olduğu zaman ne kadarsa çıkarılır verilir. Biri askerdeyken babası kalp krizi geçirdi onun haberi bile olmadan hastaneye götürdük. Rahmetli oldu cenaze işlemleriyle biz ilgilendik. O askerliği bitirince haberi oldu. Bu dostluk pek kalmadı yer yüzünde ama biz devam ettireceğiz bunu.

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Mutlaka intikam alırım yaptım da.Mesela bana yamuk yapan bir kız arkadaşın yıllardır sevgilisi yok olamaz da.Başka bir erkek arkadaş ta toplum içine çıkamıyor.Ne yaptığımı söyleyecek halim yok ama durum bundan ibaret.Akıllı olsunlar arkamdan iş çevirmesinler...

0|0
    0|0
  • Arkamı döndüm gittim. Ne kavga ne intikam... Geçmişe göm. Hep önüne bak.

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi rehin aldım götürdüm bir tepeye onu akşamüzeri iyice bir ağlattım telefon türü şeylerine bile el koydum dünya kadar küfür ettim hiç sesi çıkmadı dövecektim tam cebimdeki tel vs.kuzenime verdim değmez dedim kendi kendime sonra benden uzak dur dedim bıraktım...

0|0
    0|0
  • ilk etapda bişey yapmam amaç önemli tabi derecesi nedir ne değildir ona göre ..yaptığını hiç unuttmam ...ve bundan sonra biraz dahaa dikkatli olurum ..ama yanılttığına pişman olur hiç kavgaya gürültüye gerek yok...bazen beden ifaden bile karşı tarafı mutsuz edebilir...bi cevap bir ilaç olabilir ..önemli olan içine dert olup olmaması ...şimdi anlatıcam ama uzun olcak ..nese..

0|0
    0|0
  • Genelde hiç bir şey yapmadım sessizce uzaklaştım. Çok nadir olarak yaptığı yanlışı yüzüne söyleyip bir daha benimle muhatap olma demişimdir.

0|0
    0|0
  • basarım küfürü koyarım yumrugu dönderirim ve kıcına bir tekme atıp yol al derim

öle atar mış tripmiş bana göre degil unutamayıcagı bir yol verme usulu cevremdede böle i*neler bayagı cok ve burda cevremin yarısıyla konuşmam bu yuzden

1|0
    0|1
  • Kendime kızarım. Arkadaşlarıma fazla güvendiğim ve arkadaşlarımı düzgün seçemediğim için...

1|1
    0|0
    • Kendime niye kıziyim be ya madurum ben :(

• Kim bu isim ver bana ? Evden aldıralım isim istiyorum isim. Erkek mi ?

• Cıkısa gel suvo! :)

• kafalarını kırdımmmmmmm

0|0
    0|0
  • Bana gelen kendine gelir der geçerim

0|0
    0|0
  • sadece sustum...

0|0
    0|1
  • Arkadaşlıgın sonu

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmedim

0|0
    0|0
  • Beni yanıltan arkadaş ..? Yok öyle biri zamanında Vardı ama artık yok ;) Olamaz imkansız :D

0|0
    0|0

• .Eğer verdiğin sır o kişide kalmıyorsa ikinci bir sır verme.

0|0
    0|0
  • çocuklum'da aklıma gelmiş olan kediimi kıskı latırım onlara :)::):):):)):)

0|0
    0|1
  • sadece mutlu olun onsuz yeter ya da onsuz daha mutluymus gıbı yapın

0|0
    0|0
  • Karşılıksız bırakmadım.

0|0
    0|1
  • nasıl?

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim şeylerden birini yaptılar. 1-2 laf söyledim bidaha da aramadım sormadım

0|0
    0|0
  • mesafede balans ayarına gittim

0|0
    0|0
  • Kendimi mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışırdım...

0|0
    0|0
  • vay bee demek bunuda yapıcaktın hee sus konuşma

0|0
    0|1
  • bastım tekmeyi

0|0
    0|1
  • Azının üstüne çakarım birtane şimdi görürsün arkadaşı markadaşı

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• Onu tanidigim güne lanet edip hayatimdan silerim

0|0
    0|2
  • önce dinlerim neyi neden yapmış sonra değerlendirirm masumane şakalar için dağ devirmem niyet önemli:( ki bu kişi benim için çok değerliyse daha farklı olur durum. onu yakın görüp şaka yaparsam ve o da anlamyıp bu yüzden benimle iletişimi kopartırsa asıl ben şok olurum.

0|0
    0|1
  • uzaklaşıyorum ondan

0|0
    0|0
  • hayatımdan kovdum

0|0
    0|0
  • Ağzının payını verip yolladım hayatımdan. Başka yapcak bişi mi var?

0|0
    0|0
  • 1 yıl konuşmadım kaç kez özür dileyince dayanamadım ne kadar doğru bilmiyorum

0|0
    0|1
  • Tepkisiz kalirim. En iyi yaptigim sey.

0|1
    0|2
  • insallah oyle bir durumla karsi karsiya gelmem zedis <3

0|0
    0|2
  • Sildim.

0|0
    0|2
  • Umarım öyle bir durum beni bulmaz ya

0|0
    0|2
  • cevaplayım mı:D şutladım direk bildiğin gibi.

0|0
    0|2
  • sevgilisine onu aldattığını söyledim pardon bunu öncesinde yapmıştım:D

0|0
    1|2
  • Onları hayatımdan çıkarttım.

0|0
    0|0
  • Daha yeni basıma geldi...İki yakın arkadaş benle sevişmek stedi biri diğerinden habersiz :( ve reddedince hayatlarındançıkarıldım... bir sucluymus gibi...sonuç hayalkırıklığı napılır ki öyle deger vermiştim ki arkadaşça sevmişti ki farklı baktılar bana :(

0|0
    0|0
  • Yine kimin dedikodusu kulağına ulaştı ?

0|2
    2|2
    • Kendinizi bu kadar önemsemeyin be evladım.

• Rus anneme söylerim seni adasdsadada

• Didoş yeni kankan mı :D ıylülbasak ne oldu :DD

• o andan itibaren muhattabın değil ...;

0|0
    0|1
  • yaptığı hareketlere güldüm ve bidaha benimle konuşmaması için bütün bağlantımı kestim

0|0
    0|1
Yükleniyor...