Neden bunlar her sezon Şampiyon oluyor?

Neden hep GS şampiyon oluyor sevinmek bizimde hakkımız ayda yılda bir şampiyon olduk şike dedier doğru dürüst kutlama yapamadık 5 6 yıldır adam gibi bir şampiyonuk yaşayamadık artık üzümek istemiyoruz Aziz Yıldırım istifa etsin artık

BAŞARI İSTİYORUZ

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• onlarda sizi evinizde yenemiyor boşver üzülme.

0|2
    1|2
  • Rektaşım abartmasanız artık..

Malum Galatasaraylı olduğun ortada.. Böyle uğraşmaya bile değmez..

0|3
    2|2
  • Şampiyonluk ulaşılmaz değil Galatasaray için çünkü. O yüzden fazla abartıya gerek yok.

0|1
    0|0
  • fenerbahçenin mutlu olmasını istemem,olacaksa bjk olsun onlar sizden çok daha fazla hak ediyor.

0|0
    0|0
  • aziz gitmez o

0|0
    0|0
  • haklısınız vallah

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• sana 5* verdim doğru bir soru sorduğun için şampiyonluk işine gelince

ne zaman Galatasaray spor kulübü kapanır

Ünal Aysal görevi bırakır

muslera gol kralı olur

semih şentürk barcelonaya transfer olur işte o zaman şampiyon fenerbahçe :)

4|6
    0|1
    • Ne alkası var bence aziz yıldırım demirören gelse Quaresmayı falan getirse şampiyon olabilme ihtimalimiz yüksek olur

• bence takarız, takacağız da. şöyle bir mantık kuruyorum, her şampiyonlukta ara daha da açılacak ve bir sonraki şampiyonluğun önü açılacak :) maddi getiriler falan

• Allah size Sabır versin ne diyelim başka hakikaten Fenerlilerin işi zor

2|5
    0|2
  • Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor yeni bir hoca ile başlayacaklar sezona. FB ve BJKnin daha hocası bile belli değil üstelik. bir uyum süreci yaşayacakları muhakkak.

ZATEN NORMAL ŞARTLARDA DA Galatasaray şampiyonluğu alırdı da. şu manzaraya bakınca diyorum ki; bu OTURMUŞ Galatasaray, 2013-2014 sezonunu gözü kapalı şampiyon tamamlar. önümüzdeki sezonun şampiyonluğunun çok çok çok daha kolay olacağını düşünüyorum, umarım yanılmam.

2|3
    0|1
  • link

bu arada kardeşim söylemeyi unuttum bu haldeyken buralara gelmiş olmanız bence büyük başarı kümeye oynuyormuşsunuz amk gelmiş şampiyonluk dileniyorsunuz 2. lik neyinize yetmiyor ahhahahhaha :D:D:D:D

1|4
    0|2
  • 2 sene öncesine kadar galatasaraylıyım demeye utanıyorlardı.Savcı,devlet sayesinde bir yerlere gelince dünyanın en büyüğü oldular :))

Ünal Aysal:20 milyon gsli Akpye oy verdi :))

Şike operasyonunu başlatan savcı öz Titi arenada sırıtarak maç izliyor :)))

Fenerbahçeyi Clye göndermeyen Lütfi ayıboğan galatasarayın yöneticisi oldu :))

İşin özü 2 senedir şampiyon oluyorsanız bunun nedeni, arkadanızdaki liseli medya,devlet,yargı,kurumlar içinde oluşturduğunuz lobilerinizdir

Not:Googlea iyi gün taraftarı yaz çıkan takım Galatasaray :)))

0|1
    0|1
  • İşi inada bindirip şikeyi kabullenmediği için,

Fenerbahçenin tarihine şike gibi kara leke bırakan başkanı hala savundukları için,

Diğer takımlardan çok kendilerinin başkanlarına hesap sorması gerekliliğini göz ardı ettikleri için,

Bütün kulüplerin ahını aldığı için,

Daha bir çok sene şampiyon olamayacak gibi...

2|3
    0|0
  • galatasaraylı gizli sahnelerde :)

1|1
    0|1
  • gs lisin sen kesinn

0|2
    0|1
  • Gs'nin basında Fatih Terim oldukca fb anca sike ile Şampiyon olur.

3|5
    0|2
    • Bence Aziz yıldırım gitse Ali koç gelse o zaman şampiyon oluruz

• ne biliyim arabistan hep böyle eto meto alıyolar o parayı kendi cebinden veririler diye düşündüm

• Kulüp kendinin olsa alır.

Misal Chelsea-City-Psg-Anzhi gibi takımlar şahıslara ait,yani adamlar bu kulüpleri satın almıslar.

• galatasaraylılar soruyu soranınn gsli oldugunu bildiği halde fenerliymiş gibi cevap veriyorlar komedi resmen ahahaha :))) 3 temmuz süreci sayesinde 1 şampiyonlukla önümüze geçtiniz ezikler yoksa sizin fenerden 36 puan 20 puan fark yediğiniz döönemler çok geçmişte değil.

0|2
    1|5
  • bariz bir üstünlük yok olayı bu kadar abartma durduk yere kendini takımını ezdirme birader.. son iki senedir oluyolar sadece birinci sebebi malum sürecte yaşananlar ve ertesi sezon ki gidişat bu sene avrupa macerası ipimizi çekti...

abartılıcak bir durum yok.. şuanda olması gereken ise.. aykut kocaman teknik sorumlu başkan ise değişmeli idi ama tersi oldu malesef.. aziz yıldırırm kendisine itaat eden birini getiricek sonuç olarak

0|2
    2|3
    • Ezdirmiyorum zaten GSde o kadar başarılı değil son iki sene böyleler dediğin gibi anlatım yanlış oldu biraz demek sitediğim şimdi ben ehr sene formamı kombinemi alıyorum maçlara gidiyorum sonu hüsran çıkınca insanında siniri bozuluyor oynanan futbol göze batıyor Aziz Yıldırımın yerine bir Ali koç gelseydi

• haklısında kardeşim bu çare değil yani ..azizin yerine iki aday var biri m.ali aydınlar ki bu aziz karşıtı biri ..diğeri ali koç ..ali koç zaten aziz yıldırımın desteklediği biri yani o gelsede mesele hallolmıyıcak aziz yıldırımın eli hep üzerinde olucak klübün..tabi tam tersi aydınlar gelse azizle tamamen zıt oldugundan tam bir facia bile olailir ..15 yılık düzen sonuçta

• Sen ne diyosun lan değişik sen bu takımı şampiyon olucak diyemi tutuyosun ayrıca Yıldırım benim gördüğüm en iyi yöneticilerden birisi o gidince yerine kimin geçmesini bekliyosun onun fb için yaptiklarını kim yapmiş şimdi bazıları dicek ne fb si para için takımı kullanıyo doğrudur para için takımı kullanıyo ama kattığı artılar göz ardı edilemez Yıldırım giderse fb nin bir anlamı kalmaz ve Yıldırım giderse ben bunca yıldır tuttuğum takımımı bırakırım.

0|0
    2|6
  • Provakatif soru soran fenerli değil incelensin lütfen.

0|1
    3|4
    • Fnerliyim ama her sezon rezalet yaşmaktan bıktık 2. 2. de biryyere kadar ben her sene kombinemi formamı alıyorum Aziz Yıldırım vaadedtdiklerini başarıyormu peki Ali Koç gelmeli Yada Yıldırım Demirören Aziz yıldırımla olucak iş değil bu

• Galatasaray gibisi yok

0|0
    0|0
  • lobi faaliyetlerinde kim daha aktif ise artık maç sahada kazanılmıyor.

0|1
    0|1
  • sen galatasaraylı değilsen bende bişey bilmiyorum :)

0|1
    3|5
    • Fnerliyim ama her sezon rezalet yaşmaktan bıktık 2. 2. de biryyere kadar ben her sene kombinemi formamı alıyorum Aziz Yıldırım vaadedtdiklerini başarıyormu peki Ali Koç gelmeli Yada Yıldırım Demirören Aziz yıldırımla olucak iş değil bu

• Galatasaraylı olmak Kolay,Fenerbahçeli olmak OLAY

0|1
    1|7
  • O değilde arkadaşlar hakikaten bu herifin Fenerli olduğunu sanıp ciddi, ciddi cevap veren salaklar var lan.

0|2
    3|6
Yükleniyor...