Sizi seven ama sizin sevmedıgınız insanla evlenır mıydınız ?

kalbinizin ısınmadıgı sizin bir türlü sevemediğiniz ama her turlu zorluga gogus geren sızın ıcın sehrinden sizin sehrınıze gelen onunuzde dız cokup benı bırakma dıye yalvaran sizin için aglayan,sizin için her zorluga katlanan insanla evlenır mıydınız ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayır.. evlilikten bahsediyorsun bak dikkat et.. 1-2 yıl değil.. evlilik ya.. 40-50 yıl belki aynı hayatı paylaşcan.. ortak bir yaşam kurcan.. 40-50 yıl sevmediğin biriyle nasıl geçer?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlenmezdim bir sonuçta ömrümü onunla geçireceğim ve sevmediğim bir insana ne kadar yalan söyleyip ona katlana bilirim ki.

0|0
    0|0
  • o kadar şeyi yaptıysa izin vermişim demektir bazı şeylere, geliyor o denli sahipleniyor evlenirdim tabisi de öyle damdan düşer gibi değil tabisi

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem ben sevmediğim yarım saat bile geçinmem oldu ki bir ömür asla evlenmem o beni sevebilir aşkından delide olabilir benim sevmem lazım.

0|0
    0|0
  • Ben bakış açısı olarak zaten hiç evlenmeyi düşünüyorum öyle yok bir ömür boyu mutluluk bağlılık bana ters

0|0
    0|0
  • Mantık evliliği yapacaksam evlenirim elbette. Benim için herşeyi yapar mutsuz etmez. Yok aşk evliliği yapacaksam evlenmem.

0|0
    0|0
  • %51 evlenirdim.

0|0
    0|0
  • kaçırma derim

0|0
    0|0
  • Evlenmem tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevemediğine göre demek ki ondan sevmediğin bir şeyler var yoksa böyle biri neden sevilmesin... Evlenmezdim

0|0
    0|0
  • hayır. kibarca olmayacağını, kendisiyle mutlu olamayacağımı, ben mutsuzken onunda mutsuz olacagını belirtir ve kesinlikle bir daha konuşmam, çünkü umut vermek istemem

0|0
    0|0
  • evet evlenirdim sevdiğimle değil beni sevenle evleniridim herhalde erkek sevdiğinde mutlu etmeyi başarabileceğine inanıyorum. seveni arıyorum :D

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki.

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra o kişi sana batmaya başlar. Olamaz öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • aradığım da buydu

0|0
    0|0
Yükleniyor...