Gunaydın arkadaşlar bir bakar mısınız?

yaz sonu nişanlanıyoruz .Ben beyaz altın tek taş ıstemstim tamm demişti evlilk teklifi dün neyse bn netten arastrdim gülaylar altının ınternet sitesnde tek taş 310 tl bide beş taş yüzük pırlanta gibi duruyor kamopanyayla 265 tl bnde iş çkisi atasaya gittimm beyaz altın tektaş sordum 550 dedi bnde bunu erkek arkadaşma soledim dedmki arastrlim eğer güzelşe netten alalım ama ikisini alalım dedim ben 1 tane tektaşı sordum 550 tl çok önemi yok dedm ikisini o fiyata alırız dedm bana diyorki neden iki tane alioruz birini seç hangisini istiosan alalım dedi hatta bide dönmüş dioki birini ben alım birinide annen alsın diyor bende dedimki hiç birini istemiorum sakin bise alma dedim benim bababmn parası var bn sana muhtaç deilm benim annemn pırlantaları bile varsu ansen onu alamazsın bile dedm çok zoruma giti dedği laf istemiorum almasın hiç bise bi dahada konusunu açmayacm .Zaten varya kimseye iyilik düşünmücen bnde salaklık bn onu duüsnüorum çok pahalı olmasın diye onun şu yaptığına bak

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• yemin ediyorum bu sorun herkezde var aynı olayı bende yaşadım 4 tane bilezik tektaş yüzük felan aldık neymiş efendim set istiyormuş eşya konusunda o kadar tartıştık ki o an bırakmadıma bin pişmanım ve şuan çok mutsuzum daha 1 ay bile olmadı yemin ederim dedim bak bunlar gelip geçici zamanla herşey olur yeterki huzurlu mutlu olalım sıkıştırma dedim ailesi çok anlayışlı olduğu için zorlamadılar

eğer altınla eşya ile iyilik yaptını sanıyosan bence haksızlık yapıyon eşya altın için mutlu olacaksanız ben dahil hiç olmayalım ya adamın durumu yok demekki bırakmadıma bin pişman oldum senin nişanlınında Allah yardımcısı olsun tek sana demiyorum eşime de yazık sizin gibi düşünenlerede YAZIKLAR OLSUN

0|1
    0|0
    • ya tamamda ınsan ıstıo bn ona dıyeblırdmde gıt kuyumcudan al dıye ama dememdım arastrdım uygun olsun dedm ama hata ettm

• insanoğlu herşey ister biliyon herkez herşeyin en iyisini ister ama durum olmayınca olmuyo adam direk param yok diyememiş bende diyemedim ama güzelce söylemiş anlamanız yerde git kuyumcudan al dermişin 2 kolun bilezik dolsa huzurun olmasa neye yarar zamanla olur herşey ben eşimede bu konularda çok dil döktüm ama ailesi o kadar anlayışlı ki onlar sayesinde oldu işte

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim bildiğim evlenme teklif ederken tek taş alıyosun kıza daha önce evlenmediğim için tam emin değilim ama sen tektaşı almadan evet mi demişsin sanırım şu aşamayı izleseydin, evet dedinde hemen tektaşı sonra nişanlandında beyaz altınyüzük evlendiğinde nikahta alyans şeklinde herşey normal olurdu. Sen biraz toptan istemişin sanırım hatan bu.

0|0
    0|0
  • Bu ne arkadaş ya? Sen bu adamı gerçekten seviyor musun? Yoksa tabiri caizse denk getirmeye mi çalışıyorsun? Bir tane oluversin? Neden iki tane istiyorsun? Gerçekten seven insan işin içine maddiyat sokup bunu alacaksın, şöyleydi böyleydi deyip üzerine bir de senin parana muhtaç değilim ben demez arkadaş. Ki ben onun yerine olsa git baban sana daha zengin birini bulsun madem der geçerim, yazık valla çok yazık...

0|0
    0|0
  • Belki maddi gücü elvermiyor bilemeyiz biz ama maddi gücü olup ta bu şekilde davranması ondan uzaklaşman için yeterli bir sebep.

1|0
    0|0
    • kımseyı duusnmeyeceksın budevırde banane nasıl alırsa alsın bnde hata

• yok hıc bıse almıyorum kndıde almasın ıstemıorum

• Hayırlısı olsun, hemen sinirlenmeyin ama böyle, gidip açık açık konuşun onunla derdi neymiş bir öğrenin

• "...sakın bıse alma dedım benim bababmn parası var bn sana muhtac deılm benim annemn pırlantaları bıle varşu ansen onu alamazsın bıle..."

Bu sözler ayrılık getirir. İyi bir erkek olsaydı çoktan sana kapıyı göstermişti.

0|0
    0|0
    • "...ya bı tek tas evlenme teklıf ederken bıde sozde takılması ıcın bestas benm ıcın..." :))))

• nasıl kadınlar nasıl bir yaratıksınız bilmiyorumki nolur yani 1 tane alsa bunu niye sorun yapıp trip atıyosunuz şahsen büyük konuşmayımda bana bunun için trip yapsa nişanlım nişanıda atarımm

0|0
    0|0
    • ya zaten sıze hersey cok basıt sıze gore ne var kı

• yok hıc bı arkadasm nısnalanmadı kımse ıcın deıl bu sadece ben begendım

• valla ben olsam şahsen bir kadını mutlu etmek için elimden geldiğince isteklerini yerine getirirdim ama bişey yapmayınca ya da yapamayınca bunu sorun edip surat asanında canını sıkarım

• ben 2 sene önce 150 ye almıştım tek taşı , 100 tl ye de bozdurmuştum :D

0|0
    0|0
  • "Babamın parası var sana muhtaç değilim" mi dedin? Bunu bana evleneceğim kız söylese büyük konuşmayayım o iş biter. Bir yüzük için böyle ağır bir söz söylenir mi yav. Senin zoruna değil onun zoruna gitmiştir sana 1 tane alalım birisinide annen alsın diyor daha ne istiyorsun.

0|0
    0|0
    • neden ole dıyor demesın cok ayıp bıse bu

• Yav neyi anlamıyoruz ablacım aşağıdada yorumlara yazmışsın "ama ikisi çok hoş duruyor" diye. Hoş duruyor diye almak zorunda mısın yav? Birde adama onca ağır söz söylemişsin. Hepsi hoş duran bir yüzük yüzünden farkındasın demi?

• tamam haklısınz

• neden iki tane istedin nişan da bitane yeter şimdi senin bu insana karşı duyguların var mısanki yok gibi geldi bana mantık evliliği yapmak istiyorsan onu bilmem seviyorsan bu sözler niye

0|0
    0|0
    • cok sevıyorum hatta ılk askım ama sınırlerımı bozuo soledıgı lafa bak

• şimdi bu aralar ikinizinde yoğun dönemleri sürtüşmeler muhakkak olacak ikinizinde sonderece anlayışlı olmanız lazım bir birinizi kırmamaya dikkat edin mesala sen şimdi git sevgine deki ya özür dilerim 1 tane alsanda olur onun cevabı da kesin ben özür dilerim olacak

• :) zor bir durum bunların sorun olmaması lazım aslında bide çok yolun çok başında bir nebzede olsa insanın içini korku sarar acaba yanlış seçimmi diye içinden geçmeye başlar

0|0
    0|0
  • Garip insanlar var şu hayatta, bunu yine anladım. Sağolasın.

0|0
    0|0
  • şimdi enişte haklı nedene 2 tane hangisi hoşuna gittiyse soyle onu alsın neden 2 sini alalım diyorsun ?

0|0
    0|0
    • ama cok guzel duruolar hemde tek yuzuk fıyatına ıkı tane

• bana dese cevabnı verırım merak etmsn var cunku hemde orjınal

• sen pek gösteriş meraklısısın sanırım e varsa cocuktan neden istiyorsun insanın istemeden aldığı değil gönlünden geçerek aldığı daha cok mutluluk verir git beğen bir tane uygun fiyata alsın oda keyfinize bakın nedir yani bir tektaş için bu yaptıgın

Kızlar Ne Diyor 9

• o da pek bir cimriymiş.

0|0
    0|0
  • ama bunları o içinden gelerek almalı ve bence siz karışmamalısınız, kendisi ne begenirse, gücü neye yeterse daha önemlisi sizi neye layık görürse onu almalı, ben böyle sipariş verir gibi bişey istemeye çok utanırım. heleki sonrasında annemin pırlantası var yok babamın parası var o bana alır falan demek... yani biraz çirkin bence.

0|0
    0|0
    • cırkın ama olayı buraya getıren kendı herseyı altına getırıo ıyı kı bbı set ıstemısım sureklı aynı seyı soluo hem zaten evlenme teklıf etmek ıcın alacak bnde dedımkı bırlıkte bakalım sen anlamayablırsın bosuna pahalı alma dedm ama bnde hata

• koskoca bir adam bu :) çocuk değil ya kazıklansın, ha kazıklanırsa da kazıklansın, bir kazıklanıp 2 kazıklanıp kazıklanmamayı öğrenecek, bırak bunları evlenmeden evvel yaşasın ;)

ben sadece sarı altın yaşıma uymayacağı için takmak istemeyeceğimi söyledim, hepsi bu :) büyük küçük küpe kolye muhabbeti hiç geçmedi :) o bana hediye alsın, bana özel o seçsin çok daha tatlı bir durum bence

• off off benim hatam ıste benm salaklıgım valla nıye karısıosunkı ne alıosa alsın banane bnde soledım sarı takmm dıye

• zamana bırak bıraz dusuncelıyse dusununce anlayacaktır uzulme bosver bendede aynı dertler ustune dusme kendı bakalım napıcak o zmanda mutlu olmanı beklıcek ya senden sende hıc sevınme gonlunn olmadıgını senı sevındrıemedıgını anlasın

0|0
    0|0
    • yok zaten dedm alma ıstemıorum hıc bıse bnı kırsdın bı kere dedm

• Bence siz evlenmeyin az daha büyüyün.

0|0
    0|0
  • benim bababmn parası var bn sana muhtac deılm benim annemn pırlantaları bıle var

Kusura bakmada çocukmusun sen evlenmek zamanın değil bence bu tür cevaplar verirsen evliliğin yürümez zaten .

0|0
    0|0
  • Bunları sana söylerken kırılabileceğini düşünmemiş galiba. Şimdiden böyle yapıyorsa ohooo ilerde nasıl davranacaktır acaba.

0|0
    0|0
  • jant indirimde diye olmayan arabaya jant da alırsın o zaman sen :) bu ne mantık yahu

0|1
    0|0
    • ne alaka sımdı

• o zaman yumuşa biraz ılımlı yaklaş. verdiği tepki normal diye düşün. bende olsam aynını yapardım çünkü. gönlünü yaparak ikna et. sakin ol yumuşak ol. çok istediğini hissettir, anlat sadece. ama kırmadan damarına basmadan.

• tamam denıcem tesekurler

• O zaman şöyle bişey yapsanız şimdi tek taşı alsa düğünde ya da yıldönümünüzde 5 taş alsın.

0|0
    0|0
  • pırlantanı almadan evlenme altın ne ya

0|0
    0|0
    • beyaz altın pırlanta gbı duruo bende salaklık onu dusundum ama hata bende

Yükleniyor...