Zor durumda kaldığınızda annenizin mi yoksa babanızın mı fikirlerini daha çok önemsersiniz?

Zor durumda kaldığınızda ve bir büyüğünüzün fikirlerini almanız gerektiğinde annenizin mi yoksa babanızın mı fikirlerini daha çok önemsersiniz ?

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

• babam bazen acımasız gelen fikirler verse de,haklı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• babamın. babam 55 yaşında annem 45 yaşında. babam 30 yaşında evlenmiş annem 20. heralde babamın tecrübesi daha çoktur...

1|0
    0|0
  • Bundan 3-4 yıl öncesıne kadar ailemin fikirlerini aşırı önemserdim bu halende daha böyle fakat artık kendım çözüm üretebiliyorum ama en zor anımda babamla konusurum.

1|0
    0|0
  • ikisininde uzmanlık alanları farklı zora düştüğüm konuya göre danışır dinler tavsiye alırım :)

1|0
    0|0
  • tabi ki annem

1|0
    0|1
  • her ikisinin de ama babam bir erkek oldugu için onun tecrübeleri benim için daha işe yarardır.

1|0
    0|0
  • Babamın...''Madem türksün, göster ürksün'' sözü hala kulağıma küpe...

1|0
    0|0
  • hiçbirini dinlemem.

0|0
    1|0
  • duruma bağlı

1|0
    0|0
  • İkisininde fikirlerini dinlerim.

1|0
    0|0
  • HİÇ BİLMİYORUM:))

1|0
    0|0
  • İkisininde fikrini alır, kendim değerlendirir hangisi aklıma yatıyorsa onu uygularım.

1|0
    0|0
  • Babamın tabiki. Engin bilgileri ve tecrübelerinden faydalanıyorum.

1|0
    0|0
  • sen sen ol sakın babandan gizli iş yapma anneler açık kapatır ancak babalar doğruyu gösterir

1|0
    0|0
  • aramızda tam 49 yıl fark var babamla hiçbi zaman fikrini alamadım stada maç izlemeye gidince bile delimizin olum 22 deli bir peşinden koşuyo sende ona seviniyosun der ne fikri alıcamki canıım babamdan :)

0|0
    0|0
  • Hiç fikir almam kimseye sorma huyum yok kendi kafama giderim.

0|0
    1|0
  • babam ı tabi oda erkek . kadına anlatamam ben derdimi :ASDASDAsd

0|1
    0|0
  • bu fotodaki senmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• daha çok annemin fikirleri, zaten annemin çözümleri işe yaramazsa annem direkt babamın fikirlerine başvurur :)

1|0
    0|0
  • Kendi fikirlerimle hareket ederim . Çünkü annem objektif olamaz babamda çok anlayışlı sayılmaz

1|0
    0|0
  • İkisininde :) :)

1|0
    0|0
  • ablalarım..

0|0
    0|0
  • Ben anne ve babamın geçerim karşsıına. Sorunumu anlatırım. İkisininde fikrini alıp ona göre davranırım.

0|0
    0|0
  • tavsiye isterim ama sonunda yine benim istediğim olur :)

0|0
    0|0
  • Annemle pek iyi değil aramız ..

Babacım benim için her konuda ön plandadır.. Ne olursa olsun onun fikrini alırım önce..

0|0
    0|0
  • babamla herseyi konusamam sonucta ama babamla daha iyi aram bir sıkıntım olsa anneme soyluyorum hemen :D

0|0
    0|0
  • Değişiyor o ya ikisinede soruyorum

0|0
    0|0
  • ikiside anlayışsız bende

0|0
    0|0
  • Annemmmm <3

0|0
    0|0
  • bence anneler her zaman hakli, ama genede babamdan da bir sorarim yani...onun da bir bildigi vardir

0|0
    0|0
  • Babam daha mantıklı kararlar verdiği için babam ..

0|0
    0|0
  • annemmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • babamın fikirlerine hep daha çok değer veririm.annemde bunu bilir.

0|0
    0|0
  • anneciğimin :)

0|0
    0|0
  • ikiside degil küçük kardeşim kaan

0|0
    0|0
Yükleniyor...