Sevgilinizin sizi aldattığını öğrendiğinizdeki tepkiniz ne olur?

bu soruyu sormamın amacı geçenlerde bir arkadaşımın sevgilisi onu aldattığını öğrendi ve tepkisi bir hayli ilginç oldu çok sevdiği için tekrardan onu kazanmayı seçti neyse

herkesin tepki anlayışı farklı olur kimi kafasını kırmaya gider kimi direk bitirir vb bakalım siz bu durumda ne yapardınız ?

• Kafasını kırardım :)
    22% (20)9% (4)18% (24)Oy Ver
  • Tokat atar yoluma devam ederdim :)
    25% (23)7% (3)19% (26)Oy Ver
  • Ona vurmaya bile değmez deyip giderdim.
    53% (48)84% (37)63% (85)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|25

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• C: Ona vurmaya bile değmez deyip giderdim.

0|0
    0|0
  • ikisinin de ağzına dıtarım rahatlarım :)

2|0
    0|0
  • eğer o ilişkim uzunsa gider ağız burun dalardım ama bir iki ay ise hiççç takmam naparsa yapsın terk ederdim

0|0
    0|0
  • Bir şey söylemeye bile değmez.

Yoluma onsuz devam ederdim :)

1|0
    0|0
  • "sevgi ve nefreti aynı anda yaşamak" gibi bir klişeyi çatır çatır yaşatan. en çok da hak etmeyenin başına gelirmiş, yaşayarak öğrendik.

O anda neler yapabileceğimi inanın gözümde kestiremiyorum.

0|0
    0|0
  • Basima geldi. Guldum. Ve bir daha konusmadim Cok umurumda da degildi. :)

0|0
    0|0
  • İnsan neden kendisini yaksın yahu onun hatasından dolayı. Yollara artık ayrı ayrı devam edilir hepsi bu..

0|0
    0|0
  • belki yaşım daha küçük olsa farklı cevaplardım ama bir erkeğe değmez malesef kazanmak

0|0
    0|0
  • hayatta aklından çıkaramayacağı şeyler söyleyip terk ederdim.

0|0
    0|0
  • sasiririm ! üzülürüm, cok etkilenir cok yipranir, mahv olurum

2|0
    2|0

0|0
    0|0
  • yeter valla bıktım bu aldatma muhabbetinden...acılarını unutmaya calışan biri var burda

1|0
    0|0
  • Sinir problemim var yani o an gözüm döner fena şeyler yapabilirim :/ Kendime güvenmiyorum malesef :(

0|0
    0|0
  • Kafasını kırardım :) haketmiyomu yanii

0|0
    0|0
  • Ona vurmaya bile değmez deyip giderdim

0|0
    0|0
  • Burnunu ısırırdım.

0|1
    0|1
  • karsımdakni ne kadar önemsediğime bağlı

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Hemen bitiririm .. ama ona beni aldatmanın nasıl bşy olduğunu gösteririm..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• üsütüme kalmayacak bir cinayet planı!

1|1
    0|0
  • bu durumu yaşadım üniversitemin 2 inci yılında iletişim fakültesinden bir çocukla gerçi kafasını kırmayı ikisinide emanetle delmeyi düşünmüyor değil insan pislik bir durum..lakin etki tepki kanunu uyguladım halasının kızı bana iş atıyordu zaten bende onu halasının kızıyla aldattım...hatta halasının kızının arkadaşına doğru bir grub sekse doğru gidecektim ama o bana yetti...sakin olmak lazım intikam alınabiliyorsa alınsın son çare ağız burun bırakmadan dağıtmak ikisinide bundan zevkte alınır nasıl bir piskoloji öfke nöbeti aldatılanlar anlar ama dediğim gibi aynı şekilde cevap verilmeli...

0|1
    0|0
  • kazansın bakalım. bidaha aldatılınca ne kazandığını anlar. o aldatan hiçbir zaman saygı duymaz ve onu kırmaktan çekinmez hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Çok sevdiği için tekrar kazanma yoluna giiti

Bu cümle bana çok saçma geliyor İnsan neden sever bunun bir çok nedeni vardır en önemli nedeni de Güven duygusudur Sevginin temeli güvendir yani sevgiyi oluşturan güvendir .Bu yoksa ortada sevgide olmaz Yani arkadaşının onu sevdiğini zannetmiyorum

Bence arkadaşın ona olan tutkusunu yaşamak istiyor .Sevgi çoktan bitmiştir. aslında aldatılmayı kabul edemiyor bence

0|0
    0|0
  • İdam ederim şaka len şaka pilavında lapaydı senin gibi zihtir lan zihtir derim:/

0|0
    0|0
  • en baştan bu olayla alakalı bir uyarı yapardım gözünü korkuturdum o uyarının üstüne aldatılırsam eğer inanılmaz pis şeyler yaparım fiziksel olmasada can yakacak psikolojik şeyler :D

0|0
    0|0
  • insan üzülmez değil tabikide üzülür lakin hayat ondan ibaret değil.. hiç bir şey söylemeden çıkardım hayatından.. anlayana susmakta bir çok şey anlatır..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Karıya kıza bakarsan değil, Karına kızına bakarsan adam olursun...Adam olmayana bir cümle söylerim hayatı boyunca herşeyinde beni hatırlar...

0|0
    0|0
  • inşallah biriside seni aldatır diye beddua ederdim :))

0|0
    0|0
  • vurmaya bile değmez

0|0
    0|0
  • öğrendiğimi belli etmem kızı kötü emellerime alet eder yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • Sen sağ ben selamet derdim. En fazla bu.

1|0
    0|0
  • Aramızdaki farkı sorardım neden onu sectiğini sorardım ve oracıkta bitirirdim arkamı döner yoluma devam ederdim uğraşmaya değmez :)

0|0
    0|0
  • benim başıma aynısı geldi

devam etmemek en iyisidir diye mesaj atıp bitirdim daha da muhattap olmadım

0|0
    0|0
  • Acikcasi kafaya bile takmam o kadar.Normal boyle seyler oluyor.

0|0
    0|0
  • Herkse kendine yakışanı yapar derdim suratına türürdüm birader

0|1
    0|0
  • Kafasini kirar giderim...

0|0
    0|0
  • önce suratına sonra yere tükürürdüm...

0|0
    0|1
  • Ben olsam erkeği döver kızında yüzüne acı bir şekilde bakar giderim... Klasik yani :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • o an herşeyi yapabilirim

0|0
    0|0
  • Boşarım olur biter..

0|0
    0|0
  • hiç aldatılmadım allahta yaşatmasın

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...