Bugün kıza açılacağım, yardım lütfen!

arkadaşlar herkese merhaba,

benim 4 ay öncesine kadar hoşlandığım bir kız vardı kızla sürekli bakışıyoduk sonra, ben buna faceden yazdım falan bunun arkadaşı sayesinde benden hoşlandığını öğrendim. ama derslerden ve bazı sebeplerden dolayı kızın yanına hiç gitmedim. kızda bana sürekli sinirliydi beni görünce yolunu değiştirmeler beni görünce kaçmaya falan başladı. ama hala gözlerimin içine baktığını yakalıyorum. kızın arkadaşlarının gözüde sürekli benim üstümde hep bana bakıyorlar. neyse ben bugün bu kıza açılcam ama rahat değilim sizce hoşlanıyor mudur hala ve nasıl bir taktik izlemeliyim. arkadaşlar şimdiden saolun cevaplarınız için her bir cevap benim için çok önemli

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bence emin ol hala hoşlanıyordur amma velakin kızın senden hoşlandığını öğrenmene rağmen gitmemiş olman kızda güven sarsılmasına neden olmuştur. sen daha fazla zaman kaybetmeden konuş. ama neden geciktiğini de açıkça itiraf et. yani dersleri mersleri bahane etme sakın. çekindiğini güvenini ancak toparladığını söyle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoşlanıyorsa açıl sorun yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Açılma, asla büyük bir adım atma. Adımların çok küçük olsun, ve zamana yay. Küçük adımları zamanla toplamda büyük adım olsun.

Bu şekilde büyük bir zıplama çoğunlukla felaketle sonuçlanır, haberin ola.

0|0
    0|0
  • La git açıl daha neyi bekliyosun bilader ya :)

0|0
    0|0
  • sen hala duruyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...