Göbeği eritmenın en ıyı yolu ? lutfen yazın :)nasıl zayıflarım

balık etlı bır kızım ama heryerımden memnunum sadece göbeğim artık rahatsz etmeye basladı ve artık gobegımın gmesını ıstyrm o gdnce de heryerden kılo vermıs oluyrm ben ıstyrm kı sadece gobegm gtsn ama farkt etmez yterkı ıyı secenekler sunun bana erıtecegım :)lutfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ayakda sağa sola belini çeviriyosun hergün yüz tane 3 öğün yap hızla eridiğini görüceksin

• yuvarlak cızıyosn yanı daıresel?

• Öncekileri Göster
    • bunun sağlıksız olduğunu bilmiyorsun sanırım omurlarda sakatlanmalar yaşanabiliyor bunu bilmeden taysiye etmeyin

• nıye spor olarak yapılan bır hareket o halde ?

Erkekler Ne Diyor 14

• acı olmadan erimez bacıım!

• bunu gormustm ama cıdden zor ya bu yapılmaz :D

• Bitkisel ve hafif beslen, domates, salatalık, beyaz peynir,... ve bolca mekik ve ters mekik çek.

• cokca yapmalıyım sanrm bunuda

• kardiyo

• Yemene dikkat et en başta aburcubur ve hamur işlerinden uzakdur.Yemekleri ekmeksiz ye biraz protein ağırlıklı olsun beslanmen.Yağ yakımını sağlayan 2 şey vardır.1-Bisiklet(Kardiyo)2-Koşu veya hızlı tempo yürüyüş.Bunları dengeli bir şekilde yapar ve azimli olursan oldu bu iş..:)

• tesekkur ederım haftada bır bısıklet surmek ıyı gelır heralde .yuruyus yapçakta yer yok kı yahu bayır yukarı hep bursa cok yorucu o nkalabalık bu sıcakta nasıl olcak o bılmıyrm :)

• Öncekileri Göster
    • Tşk..:)

• İlk başladığımda 10'a kadar zor çekerdim. Şimdi 30 ila 50 arası çekiyorum yanlız mekik yağ yakmaz kas yapar sıkılaştırır.

• şunu hep diyorum ve uzmanlar da hep söylüyor. BÖLGESEL ZAYIFLAMA DENEN BİR ŞEY YOKTUR... vücut yağ yakarken toplu olarak yaktığından ben göbeğimi eriteyim başka yerler erimesin diyemezsiniz. eğer vücudunuzun dolgun olmasından memnunsanız bu dolgunluk yağdan olmasın.. spor yaparak aynı dolgunluğu kastan da telafi edebilirsiniz. Mekik karın eritmez mi eritir ama sadece tek karın eritmez ve sadece mekuk çekmenin karın eritmeye pek de fazla bir yararı yoktur. sadece tek yağ hücrelerinin altındaki karın kaslarını kuvetlendirir ancak yağ tabakasından dolayı bu karın kasları gün yüzüne çıkamaz. fazla bir kilom yok diyorsunuz ve 7 kilo fazlalığınız olduğunu varsayarsak1,5 ayda rahatlıkla verebilirsiniz. ama iyi bir diyet ve iyi bir spor ile (özellikle kardiyo). Önerim diyetinizi çeşitlendirin ve metobolizmanızı hızlandırın. akabinde metobolizmayı da hızlandırmak için en azından haftada 3 gün 1'e saat olmaz üzere kardiyo sporu ve canınız çektiğinde de 15 dakka normal ağırlık, mekik tarzı sporlar yapın. Sporlarınızı yemek yedikten sonra değil. hafif bir yemek yedikten en erken 1,5 saat sonra yapın. Günlük yürüyüş yolunuzu artırın. her gün fazladan yürüyeceğiniz (tempolu) 15 dk'lık yol çok etkili olacaktır. ve yavaş yavaş göbeğinizin eridiğini göreceksiniz, gömlek olsun, diğer kıyafetler olsun daha da rahat giyebileceksiniz. Ayrıca ağırlık, şınav ve mekik hareketinin şöyle bir etkisi de olacak; göğüsleriniz dikleşecek ve sıkılaşacaktır.. şu blogları takip etmenizi öneririm ve vereceğim videolarını: link link kaan'ı size anlatmayacağım zaten bloguna girdiğinizde sizi cezbedecektir :)) Sağlıklı günler..

• kim bu kaan :)) tamam bakıcam tesekkur ederım

• link
      konusunun uzmanı olduğundan emin olabilirsiniz..

• bol mekik çekebilirsin düz ters vs ya da uraşamam diyorsan mezoterapi

• uzun zamandır sporla ugrasıyorum göbek eritmenin en kolay yollarını sana acıklayıp 1 akşam yemeklerini azaltıcaksın hayatından ekmek ve şekeri cıkartıcaksın ve sıkca egzersiz yapıcaksın mekik ve yürüyüş yaparsan bunlarında etkisini görüceksin.

• insallah tesekkur ederım :)yapıcam ekmegı ozellıkle yapmalıyım bırde haraktszlık var bnde otrdgm yerde calısıyrm pek fazla yuruyus yapamıyrm

• işte sıkıntı da o zaten oturarak calısanların cogu obezite ve kilo problemleri yaşıyor bunun için ekmek yeme şeker kullanma birde bak havalar ısındı akşamları en az 1 saat yürü mekik de bunun yanında yapmalısın başarılar

• saol sana da basarılar :)

• Bilgisayar başından medet umacağına çık git sabah sporu yap

• calısıyrm bılmeden konusma ıstersen :)

• Elma ye =)

• Az bir göbek varsa aslında hış durbiliyor

• azdı buyudu :D

• Görmeden bilemem ama kimisine yakışıyo

• Ekmek ve şekerden uzak dur, sabah koşusu yap ve bol bol ip atla. sadece göbek eritmek için bir diyet ya da egzersiz hareketi yok benim bildiğim.

• mekik çekmelisin...

• üş şeyi sana tavsiye ederim, ekmek ve yağlı şeylerden uzak dur, bol spor yap, göbeğine kuşak bağla

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce düzgün yazmayı öğren. Mekik çek , yeşil çay iç , internetten bel hareketlerine bak uygula.

• gayet duzgun yazıyorum ufak hatalar olablır yazmada ben senden fazla dıkkat ederım boyle seylere merak etme;)tesekkur ederım

• yorumda düzgün yazmışsın ,soru detaylarında ünlü harflerin çoğu yok. noktaya virgüle dikkat et demiyorum.. amaan neyse sana türkçe mi öğreteyim bu yaştan sonra :D

• bencede :) seslı harf kullanmıyorum evet yanı telefondan kalma alıskanlık o .hızlı yazmak amaclı

• boğazı kes, mekik çek.

• ah o bagazı bır kesebılsem yemeklern lezzetnden bır soguyablsem neler olcak :D

• Öncekileri Göster
    • bunu biliyoruz aslında ama uygulamaya dökmek çok zor oluyor:/

• cok hızlı yemek yıyrm asırı hemde yanı rekoralar kıtabna gıreblırm :))bundan da alıyrm kılo farkndayımben ama denedm yavas yemeyı olmuyr bır ıkı dakıkadan sonra hızlanyrm

Yükleniyor...