Sizce bu çocuktan özür dilemelimiyim?

Arkadaşlar sınıf hemen hemen bütün malzemelerde bendeb geçiriyor.her sabah kalem silgi o bu vermekten sinir oldum.Üstelik aldıklarınida geri vermiyorlar.80 li bir islak mendil sınıfta bir buçuk günde bitiyor.Dün de herkes benden kağıt istedi .En son benden kağıt isteyen her zaman bişey istemeyen ama dün isteyeceği tutan aramin iyi olduğu ama fazla muhabbetimin olmadığı bir arkadaşa patladim.Banane niye benden istiyorsun git başkasından iste dedim çocuk verme dedi ve gitti ben de vicdan azabı cektim sonra o kahit almıştı bir de ben gidip buda benden dedim bişi demedi. Sizce özür dilemelimiyim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ayip etmissin sonucta sinif arkadasin ozur dile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz ayıp olmuş :/ Ayrıca sen neden malını ona buna veriyorsun? Millet sana güvenip getirmiyor. Hayır bir olur iki olur üç olur da daha fazlası ayıp. Millet beleşçi. Çok yüz verme bence

0|0
    0|0
  • Ona bugün bir defter al

0|0
    0|0
  • özür dile ..ona patlıycağına öbürlerine imalı laflar et ya da istediklerin lafı döndür şakayla karışıkk verme niye veriyosunki anlamadım onlardakide yüzsüzlükmüş yuh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayıp etmişsin. Münasip bir dille özür dile gönlünü al. Dille beddua etmesine gerek yok, gönül koyması beddua gibidir, kafana bir şey gelmeden önce özür dile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...