Burak yılmazın bon servisi belirlendi

Cimbom'da yönetim Burak Yılmaz'ın ederini bulması halinde gönderilmesinde bir sakınca görmüyor. Yerli kalitesini farklı bölgelerden kapatabileceğini düşünen sarı-kırmızılılar Burak için tek bir kriter belirlemiş durumda: "15 milyon avronuz yoksa kapımızı çalmayın" bu kadar edermi bence etmez

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir BJK taraftarı olarak şunu söylemeliyim. Öncelikle burağı zerre kadar sevmiyorum çok karaktersiz bir futbolcu yalnız gerçeği de göz ardı etmemek gerekir. Burak bugün Portekizli olsaydı ve Porto da oynasaydı ya da ingiliz/ispanyol olupta A.Madrid de oynasaydı bugün 30milyon euro dan kapı açılırdı yalnız türk diye genç iken yaptığı hatalar ve formsuzlukları hala akıllarda istenmediği zamanlar bundan ötürü etmez diyorsunuz bugün burağı bir analiz edin lig ve avrupa maçlarında önüne gelen fırsatların %90 başarı ile gol buldu. Neden etmesin o kadar Falcao sizce 100milyon eder mi? Bence etmez ama işte adam Kolombiyalı Porto A.Madrid geçmişi var. Burak ise Trabzon ve GS geçmişi var. Burak Madrid'te olsaydı şuan 30milyondan aşağı babası bile alamazdı onu o takımdan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bıraksınlar da avrupa nasıl düşülüyormuş öğrensin:)

0|0
    0|1
  • Neden etmesin..

Adam şuan Türkiye'nin En İyi Forveti konumunda değil mi.. Ligde ki Gol Krallığı , CL attığı golleri ve performansıyla kesinlikle hak ettiği düşüncesindeyim..

1|0
    0|0
  • evet kimse kapıyı çalmasın,önünden bile geçmesin.

0|0
    0|0
  • Burak 15i hakediyor.

0|0
    2|0
    • türkiye ligi ispanya ligini ingiltere ligini bir tutmayın piyasa fiyatı aynı olmamasının nedenibu futbolcuarımızın. bizim lig dandik bir lig.o yüzden almazlar burağı 15 e. dandik lig piyasasında fiyatlar çok çok aman aman tavan yapmaz bizde.milli takımımız iyi olsa kendini kanıtlardı.takas belki yaparlar. bakın türkiyede yıldız oyuncu yok sadece yıldız adayı var burağa 15 fazla ama iyi futbolcu ve iyi bir golcü

• Adam gol kralı.

• gol kralı artmalı para

0|0
    0|1
  • burak daha fazla eder

0|0
    0|1
  • Etmez adam.alt tarafı ronaldoyla yarıştı:p 35 eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• avrupalılar bizim gibi para saçmaz

0|0
    0|0
  • 20 Milyon Eurodan aşağı etmez 2010-2011 sezonunda 19 gol geçen sene 33 golle gol kralı bu sene 24 golle yine gol kralı ve Şampiyonlar liginde 8 gol atmak kolay değil

0|0
    0|0
  • Avrupa'da kıçı kırık, Burak kadar iş yapmamış, o kadar gol atmamış santraforlar 15-20 alıyorken Burak'a 15 az bile.

İyi para veriyorlarsa gitsin bence, alternatifi var, arkasında Umut Bulut, Elmander forma bekliyor.

0|0
    0|0
  • Bence eder sırf Türk diye bu kadar hafife alınmamalı fazla bile eder..

0|0
    0|0
  • Adam her Platformda her alanda gol atıyor bizim lig dandik diyenler Alex Barcelonayamı gol atıyordu ayrıca adam Ş.Ligindede kalitesini konuşturdu Fiorentina şuanda en yakın takipçi Burağa . Ş.Liginde gol kralığında Ronaldo,Leandowski,Messi gibi yıldızların arasına girmiş bir Türk futbolcusundan bahsediyoruz

Bu arada Selçuk içinde aynı şeyi düşünüyorum Xavi ve İniestadan sonra Ş.Liginde en isabeti pas atan 3. futbolcu yarı finae kalsaydık 2.ike devam ederdi bile

0|0
    0|0
  • Nasıl 15 m euro etmez ?

Falcao 60 m euro ediyor,Burak Falcao'nun cok altında bir santrafor degil,tam aksine su anda Avrupa'nın elit santraforlarından birisi.

Burak'ı 15 m euro'ya asla satmam,seneye daha da iyi olacak ve rahat 40 golü görecez.

Burak Yılmaz ve Selcuk İnan ile Gs her zaman Şampiyonlukta 2 adım önde olacaktır.

0|0
    0|0
    • burak en fazla 10 eder

• avrupaya gider avrupadada hiç bir şey yapmadan döner dönüştede cimbomdan gidenleri fener topluyo fener alır

• o eskidendi,fb bundan sonra babayı alır.

arda'yıda alsında görelim.

• burak 15 etmez

0|0
    0|1
    • bu parayı veren varsa hemen satsınlar önümüzdeki senelerde bedava verseler alıcı bulamazlar

• valla o para burağa verilmez ama veren olur mu? sanmam. burağın sorunu çok can alıcı noktalarda pozisyonu kolayca harcaması bu yüzden arrsenal gibi takımlar almaz onu.Büyük maçlarda yani realmadrid gibi maçlarda ne yaptı selçukla burak?yabancılar daha iyi gs'ın türkiyede yıldız oyuncu yok hocam yıldız adayı var sadece

• hani falcoa 60 ise burak 40 dı :D

0|0
    0|1
  • 15 rahatlıkla eder hatta daha fazlası gidersede buluruz birini pektemek e giydiririz gerekirse sarı kırmızıyı ;)

0|0
    0|0
  • Bence eder

0|0
    0|0
  • Hayli hayli eder.

ayrıca 20 ve üzeri bir teklif gelirse ben satılması taraftarıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...