Eski sevgilim ne yapmak istiyor?

Arkdşlar bir kaç ay önce eski erkek arkdşımdan ayrıldım. O artık devam edemeyiz dedi ve arkdş kalmak istedi. Burdaki arkdşlardan fikir aldım ve onu llistemden silmedim hiç bir yerden. Gördükçe daha çok aklında kalırsın dediler. Dedikleri gibi de oldu. Sürekli resimlerimi begenior vs..

Geçen beyoglunda bir foto koydum, dun bana dedi ki; "neden buralara gelip beni aramıyorsun". işin vardır die dedim. "olur mu cayımı kahve mi içerdin bitanem" dedi. sözün olsun o zaman dedim. "sözüm olsun ne demek, 10 kat yabancı gibi konusma benimle, sen benim canımın parçasısın" yazmıs.. sen de benim içn ölesin biliosun dedim. "aynen öyle aşkımsın, bitanemsin, fulyamsın, boncugumsun, sevgili olamadık belki ama herşeyden önce sırdaşız biz askımmm" yazmıs. ben de haftaya gelcem dedim, ugrarım dedim. tamam bitanem dedi. ben uzatsam uzatacaktı konusmayı ben kısa ve soguk konustum

Sormak istedigim su, beni arkdş olarak görse böyle süslü güzel cümlleler kurmaz di mi? Sizce beni seviyor mu? benden ayrılan, olmicanı söyliyen oydu. yoksa kafa karıstırmaya mı callısıyor?sizce haftya yanına ugrayıp bir görünmeli miyim? Yoksa hiç ugramayaıp biraz daha süründürmem mi lazım?

Biz daha önce 4-5 kere ayrıldık barıstık. biraz akllınsın istiorum. yorumlarınızı bekliorum.

tesekkurler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• işte bunlar hep sex. Adam boşta kalmış ve canı çekmiştir ki öyle gözüküyo. eğer cinsel bir birlikteliğiniz olduysa adam kullanıp atabilir seni bu konuda dikkat et. Eğer ona karşı bir hissin varsa da sevme hissini göstermemeye çalış.

1|0
    0|0
    • evet beraber oldugum biri.. bilerek yapio diosunuz yani canı çekti, sıkılınca yine gidicek.. o zmn hiç aramıyorum sormuyorum görmezden gelmeye devam

• daha iyi olur. Çünkü üzgün olarak söylemeliyim ki ben de öyle birşey yaptım ama ben tekrar bağlanırım sanmıştım olmadı bağlanamadım tekrar ayrıldık. tekrar acı çekmeni istemem. ayrıldığım kızdan da hala özür diliyorum

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...