Bayanlar eşiniz üroloji androloji dalında kadın doktoruna gitse tepkiniz ne olurdu

Bu soruyu sormamın amacı az önce okuduğum soruda bayanların yaptığı yorumlardır..hani geri kafalı zihniyeti diyorlarya eşlerinin bayan doktorun eline vediklerini düşünseler acaba genede ynı şeyi düşünürlermiydi :))

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç erkek kalmamışsa kıtlık yaşanıyorsa buyursun gitsin.Ama tam tersi senin hanım erkek dr gitse ne yaparsın

0|1
    1|0
    • Bu konuda özellikle bayan doktor bulunduran kurumlar var unutmayın ..bu düşünceyi kimse yargılamamlı bence tamam olay sağlık ama seçenek varsa değerlendirmek lazım değilmi ?

• Aynen bende bu düşüncede olduğumdan veya bir çok erkek olduğundan geri kafalılık oluyor.. ben başka sorudaki yorumlara bakarak oluşturdum soruyu.ki destek aldığım olay özellikle bizim ülkemizde bu olay için mutlaka bayan hekim bulundurulduğudur.. öyleki bazı muhafazakar hastanelerde erkek uzman yok denecek kadar az ..

Kızlar Ne Diyor 4

• Gidebilir, doktordur, meslektaşım, nolucak :)

sağlık durumu bu şakası olmaz, gitsin tabi

0|1
    0|0
    • Tabiiki öyle ..niye kadın dr tercihti demessin bile anladığım kadarıyla.

• öyle ya acayip bir sektör işte ..

vay kanka :D

• ne güzel referansalr bayan dr :))

• yaşın doğruysa hiç komik değil:/

0|1
    0|0
  • o yaşa o beyin

o beyine o düşünce

git bir tekrar kemik yaşını hesaplat

0|0
    0|3
  • gitsin nolacak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben gittim ve sorun olmadı neden olsun, jinekologların %90'ı da erkek

0|0
    0|1
  • gitmişken onunlada sevişsin demelerinimi istyorsun?

0|0
    0|0
    • yazım şeklim +18 gibi ama muaynede bu durumlar yaşanıyor zaten.. olay geri kafalılık ve kıskanma olayı aslında

Yükleniyor...