Gözünüzün önünde ...

Gözünüzün önünde ölen oldu mu? O an ne hissettiniz? Psikolojiniz bozuldumu?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• yok olmadı ama çok üzer beni geçen bir arkadaşın olmuş kaza gözünün önünde ve adam ölmüş o kadar neşeli çocuk gitti resmen başka biri geldi inan bana çocuğun resmen aklı gitmişti..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet, oldu. Duygusuz değilim fakat böyle konularda dayanıklı bir yapıya sahibim. Unutması 2-3 günümü aldı, psikolojim bozulmadı.

1|0
    0|0
  • evet sevgilim ölmüştü. Zor bir durumdu. Keşke milletin kabuk bağlamış yaralarının kabuğunu kaldırmasaydin

1|0
    0|0
  • Kuzenim 18 yaşında kazadan vefat etti feci şekilde Allah kimseye o anı yaşatmasın :/

1|0
    0|0
  • Evet.

Sıkamadığı mermilerle kalakaldı garip öyle..

Kalleşçe kurulan bir pusu yüzünden.

Sürekli ailesini arayıp, iki tane minik kızına iyi bakmalarını söylerdi hep. Durduk yere eşi olacak kadını ağlatırdı telefon başında. Biz de hadi lan saçmalama derdik..

Bir anda şehit oldu öyle gözlerimin önünde.

Allah cennetini esirgemesin.

2|0
    0|0
  • eyer ki sen öldürmediysen yani vicdanen rahatsan problem olmaz ama ben ürkerim her şekilde

1|0
    0|0
  • alıştık be bacım

1|0
    0|0
  • ohoo bir sürü hemde o anlık üzüldüm sadece

1|0
    0|0
  • gayet soğuk kanlı karşıladım yapıcak birşey yoktu

1|0
    0|0
  • Hasta olan bir kişiyi ziyarete gitmiştim gittim 5 dakika oturdum 3 kere nefesini çekince millet hareketlendi hemen başladık okumaya adam o an gitti . ne ayak varmuış bende dedim içimden ..

0|0
    0|0
  • oldu benim psikolojim bozulmadı normal bir durum

1|0
    1|0
  • Halam gözümün önünde ölmüştü lakin o sıralar çocuktum pek hatırlamam ama nasıl yere yıkılıp kalp krizi geçirerek hayatını kaybedişini hiç unutmadım..

0|0
    0|0
  • neyse ki olmadı.

olsa da psikolojim bozulmaz biz clone trooper lar buna alışık sayılırız.

0|0
    0|1
  • amcamın oğlu intihar etti komşumuzun kzı intihar etti 2 metre yakınımda 3 kardeşten 1 i diğer 2 kardeşin vurdu bunlar ard arda olunca ister istemez bozuldu psikolojim o zmanlar

0|0
    0|0
  • 3 4 defa oldu bozulması gerekmiyordu

0|0
    0|0
  • yok hiç olmadı. inşallah olmaz da.. :/

babannemin ölüsünü gördüğümde bile bi' garip olmuştum

0|0
    0|0
  • Malesef oldu. Simit alıyorumdum pastane'de cadde üstü. Yanımda bayan sıra bekliodu. Kızına alacaktı herhalde. Kızı şımardı falan caddeye doru düştü. Kırmızı belediye otobüsü kafasından geçti. Çok çok kötüydü :S

0|0
    0|0
  • birden fazla oldu -sürekli hastanedeyim- çok üzülüyorum ya daha alışamadım alışamam da heralde

0|0
    0|0
  • evet oldu. yok bozulmadı. bunu inançla bağdaştırmak lazım. lakin kötü bir şekilde can vermeye şahit olmak yinede hoş olamayabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 13 sene önce bir trafik kazası geçirdik halam ve diğer aracın sürücüsü yanımda öldü. Hastanedede bir bayan gözümün önünde düşüp bayılmıştı meğer o anda ölmüş.

1|1
    0|0
  • Oldu ve hergün aklımda.

1|1
    0|0
  • Evet oldu

1|1
    0|0
  • ölüyü düşürdüler tam ayaklarımın dibine.

gerçi dedem de kollarımda ölmüştü canım benim :(

hala onun olduğu odaya giremem.

1|1
    0|0
  • hayır olmadı

1|0
    0|0
  • hayır olmadı iyikide olmadı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...