Kasımpaşa-Fenerbahçe maçında Lens'in yaptığı hareketleri nasıl yorumluyorsunuz?

Oyundan çıkarken sinirlenmiş t. direktöre birşeyler söylemiş ve Sow'un attığı golde sevinmemişti siz nasıl dğerlendiriyorsunuz? T. D ise oyuncu oyundan alınırken sinirlenmesi herzaman iyidir şeklinde açıklama yaptı.

0|1
2|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sinirlenmesi iyidir. Oyuncunun hırslı olduğunu, oynamak istediğini gösterir. Bırak sinirlensin oyuncular. Antrenmanda daha çok çalışır ve sürekliliği yakalar.
    Ben teknik direktör olsaydım takmazdım ahahaha :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence takım arkadaşına saygısızlık

0|2
    0|0
  • iyi yapmamış

0|2
    0|0
  • fazla ileri gitmediği sürece iyidir böyle hareketler hırsı oynama isteğini gösterir

0|2
    0|0
    • 2ay

Fenada oynamıyodu aslında hiç beklemediği bir değişiklik olmuş olabilir ama abartılmamalı dozunda bırakılmalı.

• anca kasımpaşa yı yenerler :)

0|1
    0|1
  • Doğru yaptı adam haklı mk iki asist yapmış oyundan alıyo sonra bizim oyuncular neden küsüyo bundan küsüyo işte mk slk slk oyuncu değişimleri yok mu mk du takımın başına getirebilcekleri tşşaklı bir kariyeri olan hoca ammmnkoyayım

0|1
    0|0
  • başarılı buluyorum böyle devam etsinler :)

0|3
    0|0
  • Geçe yıl Snejder tozlukları nereye atmışdı. Sırf kontratı yeniilenmiyor diye yapmışdı bunu dimi Hamza hocaya birşey sinyalini vermişdi Süper kupa maçında bu adam para için yapmıyor sizin Snejder'in yaptığını içinden geldiği için takım için birşey yapması gerektiği için yapıyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

SOru ile alakasını çözemedim? Sanırım soruyu anlamadı ya da art niyetli bir soru olarak düşündü bazıları.

• izlemedim olağan şeyler

0|1
    0|0
  • Profesyonel olmayan hareketler işte.

0|2
    0|0
  • Haklı hırslı oyuncu

0|1
    0|0
  • Lens kadar performans sergileyen kimseyi göremedim Sow haricinde

0|2
    0|0
  • iyi yaptı bence

0|1
    0|0
  • karakteri sağlam değil fb bu oyuncularla başarılı olamaz

0|1
    0|1
  • T. d. mecburen öyle demiştir zaten fener sarsıntılı

0|1
    0|0
  • Tipik Hollandalı işte

0|1
    0|1
  • Ben sadece "nolcek bu fenevin hali" diyebilirim.
    Azize gitmedikce fener iflah olmaz

0|1
    0|1
  • Nur topu gibi bır problemimiz daha öldü 😂😂

0|1
    0|0
  • İyi yapmış aferin ona.

0|1
    0|0
  • Burak yılmazda oyundan çıkarken acayip tepkiler veriyordu

0|4
    0|1
    • 2ay

Yani gizlicim?

• 2ay

Siz onu nasıl yorumladınız

• 2ay

Şimdi geçmiş gün ama yazmıştırız birşeyler kaldıki iyi oynarken oyundan çıkmak Lens gibi diğer oyuncularıda olumsuz etkileybilir ama dozunda bırakılmalı rekabet güzel.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...