Bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz sizce doğru mu?

Bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz sizce doğru mu?
Ben zayıflamak ve en çok da göbeğimi eritmek istiyorum sizce bunun faydası olur mu doğru bir yöntem mi?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Göbek için kendini zorlamadan mekik bile çeksen faydadır, bazı şeyler (doğal yoğurt gibi) zayıflamana yardımcı olur ama göbek yağı en zor yakılan yağdır çünkü yoğundur, tek çözümü mekik tarzı hareketlerdir..

1|0
    0|0
    • 2ay

Günde set set 50 tane mekik çeksem ne kadar sürede 1 kilo vermiş olurum?

• 2ay

Aynen bendede oluyor, neyse iyi geceler geciktim bileee ;)

• 2ay

İyi geceler, teşekkürler beni çok rahatlattın 😊

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyene gittim 1 ay içtim verdiğim 2 kilo diyetisyensiz 6 ay yaptım şu sütü içmeden 30 kilo verdim 1 senedir de koruyorum sağlığım sıhatim yerinde sporuma da gidiyorum iş kafada bitiyor her şeyden azar azar dengeli sağlıklı beslem böyle şelere takılma

1|0
    0|0
    • 2ay

Faydası yok diyorsun yani?

• 2ay

Tarçın da süt de faydalı ona lafım yok ama kilo vermek için ay şunla şunu karıştır bunla bunu bitiştir diye uğraşma derim

Erkekler Ne Diyor 10

• bun ve bunun gibi birçok yiyecek ve içeçekle mekik çekerek göbegı eritemezsin kim öğretiyor bunları size? bölgesel yag yakımı dıye bırsey yoktur.. mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet anladım teşekkür ederim ama hangi spor kaç kalori yakar bilmiyorum ki nasıl öğrenirim

• 2ay

yüzme ya da ağırlık kaldırmak en iyi kalori yakan sporlardır ikisinden birini tavsiye ederim sana.. nekadar efor harcarsan okadar enerjı harcamıs dolaysıylada yag yakımı yapmış olursun. beslnmeye cok dıkkat etmek şartıyla

• 2ay

Beslenmeme dikkat edip haftada bir kere yüzsem göbeğim erir mi yani?

• yediginden fazla yak kilo verirsin yemek yemekle kilo verilmez sjsj

0|0
    0|0
  • Annem 1 sene denedi, olmuyor yalan bilgi

0|0
    0|0
  • iyici görünüyor

0|0
    0|0
  • Göbek mekikle erir

0|0
    0|0
    • 2ay

Her türlü mekik yöntemiyle dimi

• Hala mekikle göbek erir yazanlar var.. Artık öğrenin yağ yakımı diyetle olur hareketle olmaz.. Bölgesel yağ yakımı yooooook

0|0
    0|0
    • 2ay

Kas için zorlanan bölgede yağ yakımı olur kardeşim.. Göbek vücuttaki en katı ve kalın yağ dokusudur, diyetle diğer bölgelere oranla erimesi zayıftır..

• 2ay

Ya ben en azından mekikle umut ediyordum umutlarımı yıktın farkında mısın? 😄

• 2ay

Ben diyorumki ben düzenli yapıyorum ve göbek kalmadı,, sen bana hala video gönderiyorsun.. Yani 4cm göbeği eritmesem haklısın diyeceğim.. Bence video araştırana kadar 2-3 hafta düzenli 100-150 mekik çek sonra deki sen haksızsın kardeşim.. Neyse ben kaçar :)

• hersek bisy soyluyo spor yapmalsn

0|0
    0|0
  • günde bir öğün yemek yiyip yürüyün 1 ay içinde incecik olursunuz.

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın yaa. Salak mısınız anlayamıyorum.
    Herhalde ben salağım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yavaş yavaş yemeği azalt günde 1 saat yürü 1 ayda 5 kiloya kadar verirsn ama bırakırsan 3 günde aldığın kiloları geri kazanırsın :)

1|0
    0|0
  • Olur bir kaç kez bende duydum vücut şeker oranını dengeliyo

0|0
    0|0
  • Kaldır kıçını yap sporunu, zayıfla

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • Tarcini bir yemek kasigi dolusu al agzina