Neden yalnızsınız ???

Yalnızlığınızın nedeni nedir? İnsanlara güvenememek mi? Yorgun olduğunuz için mi? Kimseyi bulamadığınız için mi? Yoksa kendi tercihiniz mi?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Biri karşıma çıktığında işte bu benim adamım olacak diyemediğim için yalnızım.

0|0
    0|0
    • Hislerimi tek cümleyle özetledin.

• Bu da zaten geçmişten gelen kırılmayla alakalı , hayırlısı artık her şeyin.

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendi tercihim.

0|0
    0|0
  • çünkü yalnızlık en güzeli =)

0|0
    0|0
  • hayatima biri olsun isterim ama pek disari cikan biri degilim ...sevgili bulmaktan once yapmam gereken baska seyler var...simdilik kendi tercihim diyyim...bu arada yasim 27 benim kismet baya gec gelcek sanrim:)sen neden yalnizsin peki?

0|0
    0|0
    • Şimdiye kadar 1 kişi girdi hayatıma ve güvenimi sarstı.

• Maalesef öyle ama bir yerden sonra yalnızlıktan bunalıyor insan. Şuanki halim gibi...

• biliyorum cunku bende le bir donemdeyim " agir yalnizlik duygusu"...herseyin bir baslangici oldugu gibi sonuda var...elbet buda gececek

• Çünkü herkes bencil olduğu için

0|0
    0|0
  • kolay kolay güvenemiyorum birazda seçicilik var

0|0
    0|0
  • kimseyi bulamıyorum.

0|0
    0|0
    • Yine mi senle karsilastik :D kitaplarin yere dustu toplayim ben :D

• git burdan beni yalnızlığımla baş başa bırak yabancı.

• Bir özür kahvesi içseydik

• Kendi tercihim

0|0
    0|0
  • Kafama göre birini bulamadığım için

0|0
    0|0
  • tercih ettiğim için

0|0
    0|0
  • yanlız değilim

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 7

• Vallaha çok yoruldum artık güvenmeye çalıştıklarımın hatası oldu birine gözüm kapalı güvenmek istedim ama olmadı ben kendi kendimede yeterim evelallah

0|0
    0|0
  • Daha çorabımın tekini bile bulamazken " ben neden yalnızım?" diye düşünmek çok saçma olurdu..

Cevabını bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • lanet olası iyimser oldugum için bide üstelik başak burcu oldugum için hiçbi kızdan yana şansım olmuyor . başkaları gibi p*c olsaydık şimdiye herkes tarafından sevilir sayılırdık mlsf :(

0|0
    0|0
  • yer,zaman ve kişi üçlemesinden hep birini yanlış seçtiğim için yalnızım

0|0
    0|0
  • Kendi tercihim.

0|0
    0|0
  • Acikcasi kizlardan korkuyorum ya da kendimden

0|0
    0|0
  • reddediyorlar yoksa yalnız olmazdım xd :((88