Sevdiniz, evlendiniz ve evlendiğiniz kadın değişti???

o her buluşmanızda bakımlı, mis kokulu kadın gitti evlendikten sonra kilo almaya başlayan, bakımsız bir kadın haline dönüştü eşinizi aldatır mısınız? aşkınız biter mi? naparsınız böyle bir vaziyette

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok sıkıntılı bir durum, aldatmazdım.. evlilikden bahsediyoruz bir ömür dedik.. gerekli açıklamayı yapardım..

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• göz dışarıya kayar...

0|0
    0|0
    • ah o gözleriniz yok mu zaten hep kayıyor, bir yerinde dursa...

• al karşına konuş, gözler kayarken şaşı olur mazallah o zaman, siz de kolaya kaçıyorsunuz

• buda mantıklı konuşmak 1. kural tabiki ben çözülmezse olacaktan bahsettim.. napayım gerçek bu :)

• aldatmasına aldatmamda baya bir delirtirim heralde :D en iyi öyle kendine gelir diye düşünüyorum çünkü aldatmak acizliktir karaktersizliktir bence,

o bakımsız oluyosa ben hergün takım elbise giyerim spor giyerim spor yapar kendime çok asırı bir özen gösteririm kadınlar ilgi bekler zaten öyle hareketler yapınca cılgına dönücek beni belki takip bile edicektir başka bir kadınmı var diye :D bulamıyıcak haliyle bulamayıncada madem kadını bulamıyorum yakalıyamıyorum diyip bu sefer kendine bakmaya başlıyıcaktır biz buna kısasa kısas diyoruz :D

0|0
    0|0
  • ister istemez insanlar degişiyor ben şu söze inanmazdım ama ne hikmetse artık doğruluğunu biliyor gibiyim anasına bak kızına al ve çogu daöyle döne döne anasına dönüyor ve huylarıda aynı oluyor.aldatım yalanyok

0|0
    0|0
  • Aldatmam ama kendine bir çeki düzen vermesini isterim.

0|0
    0|0
  • erkek milleti valla bu yaprmı yapar.yavaştan aldatma eğilimine girer

0|0
    0|0
  • O zaman cinsel olarak başka tarafa eğim olabilir Seni yine sevmeye devam eder ama ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kilo aldin hanim hanim bende aldim spor yapalim beraberr derdim erkek olsam :D ya da öyle duymak isterdim..

bakimsizlik konusundada dadli dille sacini böyle yapinca hosuma gidiyo su parfüm cok güzel derdim yok ayniysa sende saldin kedini derdim yani ama aldatilmaz be

1|0
    0|0
    • sen erkek olmalıymışın, erkekler konuşmakla uğraşmıyor direk sonuç ALDATMA...

• bence sizin yapmanız gereken eşinize bunu kırmadan belırtmenız ne olursa olsun sonuçta karşınızdakı bır ınsan onu kırıp ıncıtıcek bır sozde yaklasımda bulunmamalısınız altma konusuna gelınce de evlılıkte adım atarken hastalık da saglık da ıyı kotu gunde dıye bır soz verdınız sımdı aldatırsanız yaptıgınız gercektende durüst bırsey olurmu bence hıc bır huzursuzluk çıkmasın ne sız karınızı aldatıp günaha gırın nede karınızı mutsuz edın sadece bakımlasması ıcın yardımcı olabılırsınz kuafore goturebılırsınız spora gıtmesı ıcın teşvik edebılırsınız

0|0
    0|0
  • yaparlar aldatırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...