Dershanedeki hocam benden hoşlandığını itiraf etti, ne yapmalıyım sizce?

dershanedeki türkçe hocasından nefret ediyorum tamamen itici bir kişilikti. bana soktuğu lafların haddi hesabı yoktu. zamanla bunlara alıştım ve ben de karşılık vermeye başladım. uzun süre böyle devam etti ancak 3-4 gün önce etüt dersinde hocayla çok yakınlaştık. farklı bir yakınlaşmaydı. bana üstü kapalı da olsa benden hoşlandığını itiraf etti. o 30 ben 18 yaşındayım ne yapacağımı bilmiyorum. sizce?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• hocan işi biliyor

nefret aşkı dogurur

önce bir kadınla ugraşırsın o senden nefret eder ki

ister istemez düşünceleri o erkege kayar

ve beyninde yer edenir

zamanlamayı iyi ayarlayıp yakınlaştımı gerisi gelir

bir kadının düşüncelerinde yer edenirseniz kalbinde de yer edinirsiniz

iyi oynamış rolünü

0|0
    0|0
    • oha gerçekten öyle.cünkü etrafımdaki kızların ona eridiğini biliyor ve inatla benimle uğraşıyordu çünkü onu takmayan bir bendim

• tehlikeli biri o hoca uzak dur

ilerde üni yi kazanırsan onu bırakacagını biliyor ki

senden sonra yeni bir aşk arıyacak

• ben böyle öğretmenlerin allah bintürlü belalarını versin diyorum bunlara nasıl öğrenci emenat edilier ya ...

Erkekler Ne Diyor 15

• saçmalama baban yaşında adam tamam o mantıklı değil sırf cinsel hormonları ile düşündüğü meydanda kendine dikkat et mümkünse öğretmenini deiştir onun yaptığıa zaten şerefsizlik umarım kendi kızının başınada gelir bak akıllı ol ailen sein oku bi yere gel diye dersanelere gönderiyor sen okuluna hedefine odaklan böyle tuzaklara düşme zaten böyle sapıklar yüzünden nece kızlarımız zaar görmekte yada kimseleresöyleyememektedir sende bu konuda geri adım atarsan o hedefine varacaktır..seviyeni koru geç olmadan ..yoksa gene burada zırlarsın hoca beni...diye bir abin olarak uyardım demedi deme :(

1|0
    0|0
    • o kadar kötü bir niyeti olsa bunu daha önce yapmaz mıydı? üstelik ne denir biraz populer bir hoca istediği kızı kullanabilir ama o ona karşı 0 olduğumu bile bile aylardır uğraşıyordu.ayların sonunda ister istemez bende bir şeyler hissetmeye başladım

• valla karakter analizin 0 bende sana bunu diyorum :D hoş 2 anlattığımla beni böyle tanıyabilirsin ama ben sana benim sonumu yaz demedim sizce dedim.fikrini söyle o kadar.

• ne halt yersen ye banane sizleri insan yerine koyup yol gösterende kabahat zaten...ne olduğun belli bu da sana kapk olsun ..muhatap olma

• saçmalama hiç medyaya bakmıyormusun çevrene bakmıyormusun ya biraz akıllı olalım hangi devirde yaşıyoruz 2 yaş 3,4 bunlar sorun değil her zaman senden büyük insanlar küçükleri kullanmaya bayılır uzak dur

0|0
    0|0
  • Semt ve hangi dersane olduğunu söyle vuralım ırz düşmanını.

2|2
    0|0
  • bnce klasik genç kız sendromu. şu hoca sapık şu hoca bana aşık ş hoca buna yazıodu şu sapklık yapıodu falan. hurafe yani uydurma kendinizce. hiçbi hocanın öyle şeyler yapacağnı sanmıyorum. elbet vardr ama her oklda her dersanede de 3 4 tane olmazki canım. bu kızların algılarnda problem var bnce

0|0
    0|0
  • aman uzak dur derim. tabi kişiliğini bilmem ama başta zaten kafalar uyuşmaz tahminimce bir de buna bir göz at derim. link

0|0
    0|0
  • ingilizce hocamla yaşadığım aşkı hatırladım

0|0
    0|0
  • Bizim Lisede bi hoca ders verdiği öğrencisi ile evlemişti, kız tabi okulunu bitirdikten bir kaç yıl sonra evlendiler, demekki dersteyken hocanın gözü varmış hatunda :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar öğretmenlerden hoşlanır.Bilgi , güç ,karizma çağrıştırır öğreten olmak.Seninki sadece yanılsama , ruha boyun eğmişlik hali.İyi düşün , kendine gel.

0|0
    0|0
  • ne saf bir kızsın yaa ...mercimeği fırına verıp sana zöktür git dicek işte..30 yasındakı kısıylemı evlencen haha :D

0|0
    0|0
  • çüşş...böyle öğretmen mi olur..hiç etik değil, ne yapmak lazım böyle adamlara bilemedim

0|0
    0|0
  • onun işi sana ders göstermek senden hoşlanmak değil.adam istifade etmenin yollarını arıyor belli ki

0|0
    0|0
  • karşıyım ogretmen ogrencı ılışkısı . sevıyenı koru bencee

0|0
    0|0
  • ne manyak adamlar var yahu boylelerını sallandıracaksın bak bırdaha yapan olurmu

0|0
    0|0
  • artık kızlarımızı dershaneye de göndermeyelim:)

0|0
    0|0
  • senden ondan hoşlanıyorsun dimi

0|0
    0|0
    • evet uzun zamandır ama mantığımla hareket ettiğimden uzak durdum ama onun yakınlığı artık kafamı kurcalıyor

• rezil olursun uzak dur bence

Kızlar Ne Diyor 9

• uzak dur derim.öğrencisiyle yakınlaşan öğretmenlere anlam veremiyorum ve kınıyorum onları.olan sana olur.genç yaştasın hülyalara dalarsın,sonra sap gibi kalırsın:)kendi yaşıtlarınla yaşa aşkı.hem acele etme.ünvyi kazan.farklı ortamlara gireceksin zaten.hem o zaman sınav derdi olmadan rahat rahat gezinirsin...

0|0
    0|0
  • sen öyle anlamış olmayasın

ne dedi

tam olarak

ama olabilirde tabikiiii

0|0
    0|0
  • sakın karşılık verme gerekirse bu durumu ailenle paylaş ileride sana zararı dokunabilir.

0|0
    0|0
  • Aynı durumda olduğumuzu söyleyebilirim.Ama bu tamamen hocanın kişiliğine bağlı bence.Sen tanıyorsun bizim hiç bir bilgimiz yok kişiliği hakkında ne söylesek boş.Ama sende hoşlanıyorsan ve öğretmenin adam gibi biriyse ki bunu sana hoşlandığını söylemesiyle veya öğrencisine bişeyler hissetmesiyle nitelendiremeyiz ki bence güzel bi aşk olabilir.Aşkın yaşı yoktur.Yaş olayına takılma.Karşındakinin kişiliğine göre ver kararını.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı mı?..:D

1|0
    0|0
  • Uzak durmaktan başka ne yapabilirsin? Yada buyur kendini kullandır.

0|0
    0|0
  • yanlış seni başka şekilde ezmeye çalışıyor bence.dikkatli ol...

0|0
    0|0
  • Olmaz böyle şey. Hocayı şikayet et.

0|0
    0|0
  • öğrencisinden hoşlanan hocaları ıslak odunla dövme derneği kurulsa başkanı ben olurdum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...