Erkek arkadaşımın benimle evlenmeyi düşünüp düşünmediğini nasıl anlayacağım?

arkadaşlar erkek arkadaşım benimle evlnemyi düşünüyor müdür?

yani ben onu hayatımın erkeği ilan etmişken ya o benimle sadece vakit geçiriyorsa ?

soru aslında basit bayanlar baylar bi erkek evleniceği kıza hayatının kadını olduğunu nasıl belli eder?

tamamen hayal ürünü bir sorudur gerçek kişi ve kurumlarla uzaktan yakından alakası yoktur :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmalarınızda sen yüksek yastıkdamı yatıyorsun diye bir muhabbet gecerse evlenme şansın cok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yolda elinde bebeği gördümü direk gösternen erkekler kızın üstüne gitmesi gitmeyeceksin yapmayacaksın kelimelerle aile konularıyla belli eder

0|0
    0|0
  • sorabilirsin bence bende de aynı şey oldu sevgilim sordu bana :) bunları düşünmek için çook erken ama bilmek istiyorum filan bnimle evlenmek istermiydin diyebilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • bakireysen "neden olmasın ama aceleye gerek yok" diye düşünüyordur. yok bakire değilsen evlenmeyi pek düşünmüyordur, büyük ihtimal yeni birini bulana kadar eli boş kalmasın diye tuttuğu farklı bir deneyimsindir...

1|0
    1|1
  • direk teklif eder diğer türlüsü yoktur :)

0|0
    0|0
  • nekadar zamanı geride bıraktığınız önemlidir kısa süreyse düşünmüyordur doğal olarak

0|0
    0|0
  • ılerısı ıcın hayal kurarken ıcınde sende varsan tamamdır

0|0
    0|0
  • acikca soracaksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu sana belli eder zaten

biz burdan ne desek boş

bakışıyla

hayalleriyle

davranışlarıyla

konuşmasıyla

verdiği değerle

0|0
    0|0
  • --Gelecekle ilgili sürekli planlar yapıyorsa ve seninle bir hayatı paylaşmak istediğini söylüyorsa ciddi düşünüyor demektir.

0|0
    0|0
    • bu tur seylerı baska bırsey elde etmek ıcınde soyluyo olabılır

• bu tur seylere kanıp kndını yatakta bulan ve 2 gun snra kapıya konan kızlar goruyoruz duyuyorz bu ayrımı nasıl yapıcaz adam senınle yatmak ıcın her yolu deneyebılır

• eevt haklısın ama sen yatmazsan sorununda olmaz bu kadar basit olması gereken şeyleri yaşarsın el ele dolaşırsın öpüşürsün ama her şeyin bir sınırı olur sende.

• evlenıceksın uleeeeen benımle demek lazım

0|0
    0|0
  • "Hayatım beni ailenl tanıştırır mısın?" dersin.

0|0
    0|0
    • tanıstırmıyosa evlenmeyı dusunmuyor demk mı bence sacma ..!

• Ciddi düşünen tanıştırır diye düşünüyorum.

Olmadı "benimle evlenir misin?" de :D

Yükleniyor...