Tutarsız ve umursamaz erkeklere nasıl ders verilir?

ya çok merak ediyorum değişken tavırları olan, tutarsız ve bazen umursamaz olan ama kendi davranışlarının da farkında bile olmayıp yaptığı şeyi normal sanan, karşısındakinin alındığını anlayınca bak alınmadın demi havasında takılan ama eline fırsat geçerse aynı kıza yazılmaya çalışan fırsat dışı zamanlarda yine yukarıdaki gibi davranan erkeklere nasıl ders verilir sizce gerçekten fikirlerinizi bekliyorum. Çok kızgınımmmmm:(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• anlaşılan yine ikizler erkeği ile karşı karşıyasın. :D link buraya bak aradığın cevabı bulursun belki bana sorarsan çok zor.

0|0
    0|0
    • yaaa evet ikizler burcu nasıl anladın?

• geçen hafta bakmaya gideceğinizi söylemiş.daha ne yapsın hoşlanmayan adam böyle kolay kolay gelip söylemez.mutlaka eğlenceli olduğunu göstermelisin ona.

• şimdi orasını bilemicem.ikizlerin genelliği böyle değildir.romantik ve koruyucu değildir pek ama çok severse olabilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• umursamazsa biraz zor ders verirsin sahsen umursamaz oldugum kişiler bana ne derse desin komiğime gider güler geçerim moralini bozmak istemem ama yapman zor :)

0|0
    0|0
  • cevabı gayet basit sen de aynı şekilde olcaksın tek çaresi o. bir anda noluoruz dicek mecburen

0|0
    0|0
    • aslında en iyisi ilişiği kesmek ama ona ihtiyacım var bir konuda ondan iyisini bulamam bu beni tutuyor işte

• neymiş o konu

• Ben de ikizlerim. Dizginleyemezsin.

0|0
    0|0
  • Bende bazen böyle dediğin gibi oluyorum bişey bulursan bana söyle eğer beni sarsarsa herkesi sarsar :D

0|0
    0|0
    • bneim amacım onun davranışlarının beni nasıl etkilediğini açıkça anlatmak. Özellikle şu lafına çok kırıldım gibi haketmedim gibi. Sonrasında zoru sevmediğini bir kişiyi motive etmek destek olmakla uğraşmak istemediğimi söylemem. Bu arada hoşlandığın bir kıza gerçekten böyle davranabiliyor musun? Ya da ilgi duyduğun birine

• Anneme babama bile bazen çok umursamaz davranıyorum benim geçemediğim bir ben oluyo ne kadar mantıksız olsada engel olamıyorum açıkca anlatmak istiyosan o an tepkini ortaya koy eğer bişey demessen zoruna gittiğini anlıyamaz açıkca belirt yani

Kızlar Ne Diyor 3

• ilahi adalet verir anca bir erkeğin dersini, anlatsan da anlamaz ki çünkü hep kendini haklı görüyordur

0|0
    0|0
  • Öyle kişilerden uzak durulmalı .

0|0
    0|0
  • Tutarsız ve umursamaz olarak !

0|0
    0|0
Yükleniyor...