Susarak ne anlatırsın?

Bir çok şey, susmadan söylenmez, anlatılamaz.

Ne kadar kırıldığımız,

Yaşadığımız hayal kırıklığının boyutu

Nefretimiz

Öfkemiz

...

Sen susarak ne anlatırsın?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Kırılmaktır susmak... İncinmektir... Bazense boğazımdaki düğümün çözülüp gözlerime giden yolu kapatmasıdır...

Bazense söylenmesi tehlikeli gerçeklerin gizlendiği adrestir... Haksızlığın yapıldığı yerdir... Beni tanıyamamanın acısıdır bende...

Bazense karşımdakinin nereye kadar ileri gidebileceğini merak ettiğim noktadır...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ... Susarak özlüyorum seni

Güzel bir şarkıdır.

Her zaman susmak işe yaramayabilir,karşında ki susmanın anlamını anlayamayacak kadar anlamsız bir kişilikse !

1|0
    0|0
  • Bazen,susmak yapılacak en iyi şeydir.İnsan konuştuğu için dibe vurabilir.Ve aslında susmak binbir mana içerir.O yüzden yapılması gereken şey;arkana yaslanıp sessizliği dinlemektir ;)

0|0
    0|0
  • sen anla diye bakıyorum her gün yüzüne. sen anla diye her gün geçiyorum kapının önünden. sırf sen anla diye, her sabah yolumu uzatıyorum belki. sen anlayasın diye sınıfta yüzümü çeviriyorum birden, gözlerimi gördüğünde. sen anlayacaksın diye bakıyorum her gün gözlerine. bir gün anlayacaksın diye, kağıtlar dolduruyorum, bir gün okuyacaksın diye, şiirler yazıyorum, bir gün duyacaksın diye bağırıyorum, içimden. sen her akşam o apartman kapısında 'bana ne söyleyeceksen söyle artık' diye bakıyorsun, ben susuyorum. anlatacak çok şeyim vardı, ama ben anlatıyorum, sen duymuyorsun

0|0
    0|0
  • bazen susarak sevgi bile gösterilir ama ben genelde kendime yada karşımdakine kızgınlığımı gösteririm susarak.

0|0
    0|0
  • neşeli olduğumu

0|0
    0|0
  • suçluysam susarım ama çok sinirli oldugum zamanda susarım.

0|0
    0|0
  • Sessiz film anlatabilirim.

0|0
    0|0
  • ben senden hoşlanıyorum derse anlarım :P

0|0
    0|0
  • susmak herşeydir susmayı bilmekse en zor eylemdir

0|0
    0|0
  • ''birazdan ağzın ile burnunun yerini değiştireceğim, sabrımın tükenmesini bekliyorum'' demektir..

0|0
    0|0
  • susmak en guzel ıfade bıcımıdır demıs saır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bazen öyle bi susarım ki

tokat gibi

küfür gibi

bazen o bakış

tiksinmeyi

bazen öfkeyi

bazen hayal kırıklığını

bazen nefretimi

anlatır

böyle karşıdaki konuşda yeterki böyle susma der

aslında o sessizlik ağzına bile o an gelemeyen şeylerin gözlerle dökülmesidir

0|0
    0|0
  • sen susunca karşındaki seni gerçekten anlayacakmı yoksa olan biteni kendi istediği gibimi anlayacak ? şahsen ben karşımdaki susunca birşey anlamıyorum, ama kendimce anlamlar yüklüyorum..ve aksine daha çok sinirleniyorum.öfkeyle , nefret anlatılacaksa konuşarak yapılmalı, içine atıp durursan bi gün patlarsın işte..

0|0
    0|0
  • Önce konuşarak uzlaşmaya çalışırım, ama konuşmaktan bişey anlamıyorsa tepkimi susarak veririm. yine anlamazsa güle güle.

0|0
    0|0
  • ben ilk defa hayatımda sustum yaptıklarına haklı olayım olmayayım... çünkü çok sevdim olurda kırarım üzerim diye sustum hep...

0|0
    0|0
  • bazen çok şey anlatır susmalarım ,bazense sırf anlatmasın diye susarım.

0|0
    0|0
  • Nefret.

0|0
    0|0
  • Susarak bir şey anlatamazsın. Konuşmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Ben susarsam gözlerim konuşur. O da yeter insanların kaçmasına :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...