Sizcee bu şekilde kaç kilo ?

soru kaç kilo verebilcegimle ilgili 20 yaşındayım 1.65 boyunda 68 kiloyumgünlük yaklaşık 700 kalori alıyorum her akşam düzenli 6km hızla 1 saat yürüyor üstüne yarim saat bölgesel plates yapıyorum 2-2.50 lt su içiyorum kesinlikle hamur işi ve şeker kullanmıyorum 1 ayda bu şekilde yaklaşık kaç kilo veririm sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir 5 kilo gider diye tahmin ediyorum. benim 2 sene önce boyum 1.70 kilom 105 di 4 ayda 70 e düşmüştüm ama bilinçsizce diyet ve spor yaptığım için kasta kaybetmiştim yüzümde düşme olmuştu. Yani demeye çalıştığım kalori oranını bu kadar düşürme ve hızlı kilo vermeye çalışma ileriye yönelik kardan çok zarar olur senin için yine diyetini yap ama protein oranını arttırıp karbonhidratı azaltarak yap bunu mesela sabahları 2 tane yumurta ye birinin sadece beyazını eğer okuyorsan okula kepek sandviç ekmeğine ton balığı koyup götürebilirsin mesela (ben lisede tavuk, bulgur, mercimek ton balığı götürüyordum) akşamda çorba içip biraz yoğurt yiyip hafif bir şekilde yatabilirsin sorun olursa çekinme :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 14 yasındayken boyun kaçtı?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ama sanırım 1.58 falandır neden?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ilk önce 700 kalori ayarlamışsın günlük ama metabolizma hızını biliyo musun sonra yağlanma ikinci olarak 1 saat yürüyüş yerine ortalama 20 dakika hiit kardio öneririm üçüncü olarak 30 kiloya günlük 1 litre su icmelisin 68 kiloysan bu da 2-2.5 litre yapar 1 ayda ne kadar kilo vereceğin tam bilinmez ama ilk başta hızlı kilo vereceğin için en az aylık 3 kilo

0|0
    0|0
  • 700 kalorinin ne olduğunu sen bilioyonmu?
    Senin zaten vücudundaki fonksiyonların sağlıklı bir şekilde devam etmesi için ort 1200kalori falandır (bazal metabolizma) sen netten araştır kalorini onun 500kalori aşağasını al

0|0
    0|0
    • 2ay

Bazal metabolizma hızım 1500 , 700 sağlıklı olmaz mı diyorsun

• 2ay

Tabikide kafayımı yedin. Bazal değil normal kalori hesabına bak onun 500 kalori aşağısından ye

• İstersen sana yardm. edebilirim bende kilo veriyorum

0|0
    0|0
  • bosver kilo verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...