PROTEİN TOZU ZARARLİMİ?

MERHABA ARKADASLAR SUPELEMENTLER'den protein tozu aldım şuanda piyasanın en iyi firması bu zaten fakat kullanmadan önce içimde bir kuşku var insanlar protein tozunun çok zararlı olduğunu söylüyor ölümle bile sonuçlanır diyorlar insan korkuyor fitnes yapıyorum ve protein ihtiyacimi karşılanan için bu gerekli.

Tozun adı : Hard Line 5000

Güncellemeler:
2ay Yorumlar için teşekkürler

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Zararli diye duydum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bence değil en azından şunu söyleyeyim. İnsanların sürekli tükettiği fast food, sigara, alkol, bir ton ilaçtan daha tehlikeli olduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle düşünüyorum günde 1 Paket sigara içip protein tozuna zararlı demeleri de çok saçma bir durum

• 2ay

Geçtim sigarayı Kola içerler litre litre sonra protein tozu zararlı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyle bir sey yok. En azindan bana 5 yildir bir zarari olmadi

0|0
    0|0
  • Çok zararlı diye duymuştum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• steroidlerle supplementleri karışıtıyor insanlar cahil olmayın bukadar

0|0
    0|0
  • Hacı ilk olarak hiç bir zararı yok olsaydı bana olurdu 3 yılda ikinci olarak aldığın hardline pro gainer 5000 karbonhidrat tozu yani whey protein değil biliyosun demi

0|0
    0|0
  • Kardeşim sporunu düzenli yap tozunu öğün olarak spordan önce yatarken kullan gelişimi görürsün zararı yok herkez kullanıyor tek zararı öbür supplementlerle birlikte aşırı alındığında karaciğerde yağlanma yapabiliyor

0|0
    0|0
  • Boş işler arkadaşım da ne yapıyor içmiyorum gerek yok bir yudum al dio yine almıyorum
    Dengeli beslen yeterli

0|0
    0|0
  • Protein tozu zararlı değil.

0|0
    0|0
  • Zararlı olduğunu bilim adamları kanıtlamadı o ölenler streoid basanlar ama pek gereklide değil öyle mucize gibi bişey sanma bir ölçeğin 4 yumurtadan farkı yok

0|0
    0|0
  • En kötü böbreklerin iflas eder. Cok su tüket, sık tuvalete git, böbrek daima calissin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir içişte 1 kova tuketmicem ne iflasi

• 2ay

Uzun süreli kullanimdan bahsediyorum. Fazla protein bobreklere zarar verir. Bir arastir bakalim doktorlar neden her gün et yemeyi tavsiye etmez.

• Hayır değil. Piyasanın ham madde tedarikçisi hardline zaten.

0|0
    0|0
    • 2ay

Zarari olmaz diyorsun yani?

• 2ay

Ne 5 ölçeğinden bahsediyorsun sen? Protein mi Karbonhidrat mı aldın emin misin?

• 2ay

Kilo ve hacim

• Protein tozları kimyasal değildir besin takviyesidir bilinçli Kulannimi zararsiz dir doktorlar kemik erimesi vb hastalara reçete ile yazıyorlar :--)

0|0
    0|0
  • İlerde çocuğun olmuyormuş

0|0
    0|0
  • tozsuz yap aga sağlıklı sağlıklı ben öyle yapıcam bu sezon

0|0
    0|0
    • 2ay

Tozun sağlıksız olduğunu kim soyledi

• 2ay

o toz un sadece proteinden olduğunu düşünmüyosundur umarım neler vardır onun ıçınde duşunsene bı de ucuzundan alırsan var ya ölüm garanti olur heralde 😂

• 2ay

En iyi firmasından aldım ve 190tl indirimli fiyat

• değil, steroidle karıştıran cahil kişiler söylerler bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...