İddiadan büyük gelir sağlamanın püf noktası ni en karlı şekilde buldm detaylar da okumak?

Hertürlü yolu denedim 3.5 alt 1.5 üst yüklü girdim yine zarar 10 adet ms 0 oynadim 8 tanesi tuttu yatti hayal. Yeni yöntemim : 4 adet ilkyari oynuyacagiz oran en az 20 . 5 liradan oynarsk 165 lira civarı verıyor oran 20 30 arasında olucak yani 20 30 kere yatma şansımız olucak 5 liradan basliycam 5 6 kere yatsam 7 i nci de tutturabilirim bence kar 120 civarı sonra 10 lira 20 lira diye gidicek. 30 kere kaybetme gibi hı durum imkansız fakat sabır gerekiyor gibi ne düşünüyorsunuz bu taklidi söylemek ten hoslanmadim ama neyse bir sorun olmaz. 1 haftada değil bazen 2 haftada tutabilir sabır gerekiyor

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• saçma 30 kuponda biri tutmaz 150 tl zarar

0|0
    0|0
    • 2ay

emınmısın? bence tutar iy 0 degıl genelde 1 veya 2 oynuaycam oran daha ıyı 2.30 2.70 arası 2 tutar 2 yatar gıbı genelde ama 6 7 kupon sonra 4 du de tutar

• 2ay

profilimde facem var eklesene beni

• 2ay

Tamam px geçince eklerim ama beraberlik işini bıraktım abi yapsam yine yaparım 20 de 15 ama bilmiyorum ilkyari ise yaramaz sa yarar büyük ihtimal ama 4 6 gol veya beraberlik haftada bir 3 5 lira atarız beraber

Yükleniyor...