ABİLERİM ABLALARIM DURUM ÇOK CİDDİ LÜTFEN YARDIM EDİN?

uzun uzun yazacağım benim en büyük hayalim büyünce futbolcu olabilmek evet belki bazılarınıza komik gelecek bazılarınız hayal diye düşünecek ama hayalim bu şimdi bu sene bir dersaneden dönme okula kaydoldum ama devlet okulundaki naklimi henüz aldırmadım bu bahsettiğim okul haftanın 5 günü eğitim veriyor c tesileri ara sıra doru çözümleri oluyormuş eğer bu okula gidersem c tesi ve pazarımı futbola ayırabilirim arsenal futbol okulu açıldı İstanbul'da ve haziran temmuz aylsrında ingiltereye götürecekler denemek için ama eğer kendi devlet okulumda kalırsam dersaneye gitmem gerekiyor haftasonları sabah dersaneye gitmem gerekecek bu sebeplede futbola gidemeyeceğim çünkü saatleri çaıkışıyor sizce ne yapmalıyım? hayallerimden vazgeçip devlet+dersanemi yapmalıyım yoksa dersaneden dönme okula gidip haftasonlarımı futbolamı ayırmalıyım? ailem futbol konusunu hayal olarak görüyor bunu da belirtmek isterim abilerim ablalarımdan yardımlarını bekliyorum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• dersaneden dönme okul ve futbola git olmazsa da en azından içinde kalmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim cevap için

En İyi Erkek Görüşü

• Niye dershaneye gidiyorsun? Hafta ici kendin evde cal8ş ayrıca hayalini gercekleştiremezsen. ortada kalırsın okulu aksatma

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama kendi lisem orta puanli bir anadolu lisesi 430 civarinda bu nedenle yeterli opmaz ygs lys icin gibi geliyor dersaneden donme okula gidersem haftasonlari bos

• 2ay

Yani futbola gitcem diye okulu sallamaya felan kalkarsın. Yapma :)

• 2ay

Yok sallamaya gelmez de iste ben dersaneden okula donme okulla kendi anadolu lisem+dersane arasinda kaldim eger kendi okulumda kalirsam haftasonlarim gidecek hayallrrim suya dusecek bildiginiz cunku antremanlar o saatte ama dersaneden donme okula gidersem haftasonlari gidebilirim sizce hangisi

Kızlar Ne Diyor 1

• sen nasıl istiyorsan öyle yap ailene danışabilirsin onların fikri önemli

0|0
    0|0
    • 2ay

Ailem futbola cok soguk bakiyor ama kesinlikle tam olarak onlarin sozuyke hareket etmek istemiyorum cunku ikeride herkes bir koseye cekilecek ben kendi halime o meslekle kalicam

Erkekler Ne Diyor 1

• unut onu sen

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani neyi unutayım futbolu mu yoksa?

Yükleniyor...