Kadınlar için erkeğin gösterişi ne derece etkilidir?

Genel olarak paranın kadınları cezbedici en önemli özellik olduğu söylenir.Sizce bu doğru mu? Mesela bi gün otobüs beklerken önünüze spor bi araba yanaşıp içindeki orta haldeki genç biri sizi gidebileceğiniz yere kdar götürebilirim dese cevabınız ne olurdu?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir kişi war ilgimi çekmeye çalışıyor. Buluşmak filan istiyor... dolmuşa bin gel hadi dedi, bilmiyorum ama aniden bir itici geldi. arabası yokmuş diye düşündüm we gitmedim,oysaki normalde takılmazdım bile; Diğer yandan eski sewgilim tamamen çulsuzdu, hesap ödemişliğimi bilirim. Ayrıca o beni almaya değil arabayla ben onu almaya giderdim. Ama bu durum hiç gözüme batmadı, yinede o kaldıramadı. Ve lüks arabasına güwenip yolda durup seni bırakım diyen insanları ise abaza görüyorum yakışıklı olsa bile anımda gözümde canawar gibi oluyorlar. Yani biz kadınlar karışık warlıklarız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kim olursa olsun o şekilde dese kabul etmem

herşeyin bi usülü var senin dediğin tavır asılma biçimi bu yanlış

0|0
    0|0
    • nedir peki doğru biçim

• iyi de bu adam yolda gıderken kızı goruyo ve tnsmak ıstıyo baska nasıl yapabılır kı bunu

• nereye gidiyo baksın

aşk sabır gerektirir

• bu soruyu cidden sordun yani

yani otobüs durağında bir araba gelecek ve ben binip gideceğim... sırf araba var diye?

( not: Türkiyede yaklaşık 21 milyon araba var bunların 17 milyonunu erkekler kullanıyor)

0|0
    0|0
  • --Kabul etmem ki bu başıma geldi.

--İnsanı parasıyla ölçmem karakteriyl ölçerim.

--Gittiğin bir ortamda paran değil kişiliğin konuşur.

0|0
    0|0
    • Bunlar güzel şeyler :)

• İnsanı parasıyla ölçmem karakteriyl ölçerim.

--Gittiğin bir ortamda paran değil kişiliğin konuşur

Güzel sözdü...Katılmamak elde değil...!

• teşekkür ederim gülistan.

• ben yaşadım bu spor araba olayını ve tabi ki red ettim istediği kadar parası olsun istediği kadarda yakışıklı olsun bu devirde güven meselesi bu kadar sarsılmışken gideceğim yere bırakma olayı tanışmak için söz konusu bile olamaz..Tabi ki şansı yüksek ama başka yolunu bulmalı

0|0
    0|0
  • Artık kadınlar da çalışıyor. Kadınlar paranın peşinde demek hoş olmaz. Kadınlar parasını kazanabilecek bir işi olan -tembellik etmeyen adamları tercih edebilir . Normal.

0|0
    0|0
  • bizim okulda çok aptal görünen bi çocuk vardı.bi gün sabah tam okula doğru yürürken onu jeepin içinde gördüm.aslında o kadar da aptal görünmüyomuş falan oldum.yani evet para farklı gösteriyo insanı ama tanımadığım birinin de arabasına bincek diilim heralde.

0|0
    0|0
  • tanımadığı insanın arabasına binmeyi kim kabul ederki

0|0
    0|0
  • götür anaaam :D

saka maka tanimiyorum, hirlimi hirsizmi, goturmesin tabi.

0|0
    0|0
  • arabanın ıcındekı zengın zubbesıde bılır kımın onune duracagını ve bu lafı soyleyecegını

0|1
    0|0
  • ananda o dertten gitdiydı derım :)

0|1
    0|0
  • Benimde arabam var otobüs durağında işim olmaz:))))

0|0
    0|0
  • Tanimadigim birinin arabasina binecek degilim :) ister lumuzin gelsin

0|0
    0|0
  • cevap bile vermem yoluma bakarm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maalesef ruhu yok derler

0|1
    0|0
  • Amaç gerçekten yardımcı olmaksa biniyorlar .

0|0
    0|0
  • ıcten ıce bu ne lannnn derler ama bınmezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...