Dünya Yıldızları "Galatasaray" dedi

Türk Hava Yolları, yıldız futbolculara Türkiye’deki favori takımlarını sordu. Barcelona'nın yıldız ismi Lionel Messi Galatasaray hayranı çıktı. Barcelona ve Borussia Dortmund ile sponsorluk anlaşmaları imzalayan Türk Hava Yolları, uçuş esnasında dünyaca ünlü isimlere Türkiye'deki favori takımlarını sordu. İspanyol devi Barça'nın Uzaylı yıldızı Messi ise tercihini G.Saray'dan yana kullandı. Katalanların diğer yıldızları Iniesta ve Puyol, favori takımı olarak Cim Bom'u seçti. 2005'te G.Saray forması giyen Ribery, Real Madrid'in Fransız golcüsü Karim Benzema ve Anzhi'li Eto'o da Galatasaray lehine oy kullandı.

Evet arkadaşlar görüşleriniz neler? :)

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• :) Hele dur. Bu sene asıl patlamayı yapacağız. Sneijder Drogba'ya bu ara çok yarayacak. Hamit'e de yarar bu ara. Defansa takviye yapıldı. Chedjou gibi Fransa'da 2 sene üst üste en iyi oyuncu seçilmiş adamı aldık. Sol'a da takviye şart. Özgür Çek alınırsa güzel olur. Sonra Gökhan İnler'e de hocası satılır demiş. Bakalım Nani'de gelse sınıf atlarız :)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Galatasaray Farkını her yerde Belli ediyor

1|1
    0|1
  • Hey Allah'ım daha geçen gün Fenerbahçe ile perez konusunda dalga geçenler,futbolcuların galatasarayı seçmesiyle övünüyorlar :/

1|3
    2|1
  • bu nedir biliyormusun ? eziklik kompleksidir..20 defa bu tür soru sorulması bunu gösterir..hadi messi galatasarayı tutuyorum dedi kına yakın konvoya çıkın

2|3
    2|2
  • tivorlu ismail de fenerbahçeliymiş hemen ezik hissetmeyin kendinizi. link

3|1
    1|1
  • Galatasarayı seçmelerinin sebebi yıldız oyuncular değilse ben de adam değilim :) Ama gerçekten takımı takım gibi gören isimler değil bunlar. Etkide kaldıklarından böyle söylüyorlar. Gerçek takım aşkından bahsedeyim. C. Ronaldo, Ronaldinho ve Casillas gibi Dünya yıldızları Beşiktaş dedi :) Adamlar seviyor gerçekten. C. Ronaldo zaten oynamak istemiş bizim takımda :) Durumumuz olsa bizdeydi. Ronaldinho'yu da bekliyoruz :) Ama genel anlamda güzel bir şey tabii :)

0|0
    1|2
  • Yukarıdaki yazı senin kafanda kurduğun cümlelerin mi :) Ben BEŞİKTAŞ diyorum.

0|2
    1|2
  • nefes almak yemek içmek kadar normal bişey onlar en büyük oyuncular tabi ki en büyükü seçecekler ;)

2|1
    1|1
  • başka takım mı biliyolar zaten :D

1|1
    0|0
  • Benm için dünyanın en iyi futbolcusu ronaldo bjk demiş diğerleri boş benim için =)

0|0
    1|0

• 0|0
    1|0
  • 50 kere soruldu yeter

0|0
    1|0
  • Öyle deme Robbende ayıp olmasın diye Feneri seçmiş adama sorsan Fenerin 1 tane maçını bile izlememiştir:)

0|1
    0|2
  • o saydıkların ne bilir türkiyeyi şam.liginde şans eseri çeyrek finale çıkan galatasarayın ismini duydukları için galatasaray diyorlar:)))

sizde avutuyorsunuz kendinizi:)))

2|3
    2|4
    • Uefa'da şanstı, Süper Kupa, Çeyrek falan ama sizin Yarı falan alnınızın akıyla. Tee Allah'ım...

• galatasaylıym ama tarafsız bir yorum Türkiyede gelmiş geçmiş en başarılı ve karakterli delikanlı oyuncular galataraylıdır diğer takımdakiler karaktersz yapmacık insanlar.

2|1
    1|1
  • ronaldo kimi demiş ona bak sen

1|1
    1|2
  • onların ne dediği umrumuz da mı sence ?

1|3
    2|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne güzel işte. Dünya bile biliyor Galatasaray'ımın gücünü<3

1|1
    0|2
  • messi helal!:)

1|0
    1|1
  • tabiki galatasaray başka ne diybilirler ki

0|0
    0|0