Çok sinirliyim .. Tahammülüm yok hic bir seye ..

Arkadaslar cok sinirli bir insanım hic biseye tahammulum yok bı ınsanın kendı annesının babasının ufak seylerıne bıle tahammulu olmazmı? kesınlıkle yok.. Deliriyorum resmen sinir krizi geçiriyorum en ufak biseyde huysuzlugum tutuyo.. heryeri yıkasım geliyo resmen

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu aralar bende öyle oluyorum bazen.kızıma bile tahammül edemiyorum.sigarayı bırajkalı 5 ay oldu.bazen çevremdekileri kırmaktansa yenidenmi başlasam diyorum ama biliyorum ki asıl o zaman çevremdekiler bana kırılır.bence bir uzmana git bir dönem bende antidepresan kullandım 2 yıl kadar.çok şükür şimdi iiyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ailenin vefat ettiğini düşünsen o zaman böyle olabilirmiydin?

1|0
    0|0
  • kac siddetinde yikim yapiyorsun 7 nin altindaysa binalar sadece yan yatar üzerine cikman lazim,ya dünya yikildida altinda senmi kaldin birak akisina su yolunu bulur

0|0
    0|0
  • Bende öyle gel kapışalım :D

0|0
    0|0
  • Sadece yalnizsin :)

0|0
    0|0
  • kendi hatanızı bilmenilmenizde güzel birşey

demekki tavırlarınızı yanlış olduğunu bilebiliyorsanız

çok rahat çözümleyebilirsinizde!

0|0
    0|0
  • bak sinirlendiğin zaman senin saçlarını okşadığımı düşün tamam mı :) dahamı çok sinirlenirsin yoksa ? :D

0|0
    1|0
  • Seks yap hemen gecer:)))

0|0
    1|0
  • sende b12 eksikliği görüyorum kesinlikle almalısın

0|0
    0|0
  • ağır ergen detected:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı beni anlattın. İnsanlardan uzak dur

0|0
    0|0
  • Bu seni ilerde paranoyak yapar arkadaş.Çevrene arkadaşlarına olaylara karşı hoşgörülü ol takma.Göreceksin daha mutlu oluyosun

0|0
    0|0
  • Sinir hastası mısın ? Çok kaba bir tabir oldu ama sinirini kontrol edemiyorsun sanırım.

0|0
    0|0
  • sorunlu musun yoksa tekrar mı ergenlik geçiriyorsun tatlım?

0|0
    0|0
  • Psikoloğa git senin sabrını tasırmıs etrafındakiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...