İp atlayarak gobek erır mı?

Ben 45 kıloyum 19 yaşındayım ama biraz gobegım var tek sorunum bu çok yok ama olsun yıne de eritmek istiyorum üniv ye gıdıyorum ondna uc set fılam yapamam ip atlasam yeterli olurmu erır mı ya da başka ne onerırsınız

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. sureklı ıp atlamak göğüslerinizde sarkmaya neden olabilir bununla ilgili youtubede savaş cebeci meme sarkması videosunu izleyebilirsiniz..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların size kısa boylu musunuz diye sormaları doğal, çünkü 45 kilo hele ki 19 yaş için fazlasıyla az bir rakam neredeyse kemikleriniz sayılıyordur. Ben senelerce spor yaptım ve hala da devam ediyorum. İp atlamak da bir kardio şekli ve çok faydalıdır, vücudunuzdaki yağları atmanızı sağlar ama sizin durumunuz farklı bana kalırsa. Siz bölgesel spor yapmalısınıız. Önce yirmi dakika yürüyüş (ki kilonuz için o yeter) ile kaslarınızı ısındırdıktan sonra, internetten bulabileceğiniz karın hareketlerini çalışmalısınız.

Karın yağları yoğun oranda beslenme ile alakalıdır. Zayıf ama orantısız bir vücudu kimse istemez. Öğünlerini arttırıp, miktarlarını azaltarak karnınızın irileşmesine mani olursunuz. Şekerli ve şeker içeren gıdalar daima hızlı yağa dönüşür. Bu karnınızda başlar ve diğer vücudunuza yayılır.

19 yaşımda ben de öyleydim, buna dikkat etmediğim için çok kilo aldım. Aldığım kiloları vermek 3 yıl yoğun antreman ve düzenli beslenme programı ile gerçekleşti. Siz de bu duruma düşmek istemiyorsanız hayatınıza düzen getirin derim. Sonuç olarak karnım tamamen eriyemedi, öyle zordur ki orayı tamamen eritmek çok disiplin ister. Siz 19 yaşındasınız, benden daha az çabayla bunu başarabilirsiniz yeter ki isteyin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam pekı ama her gün yürümeye zaman kalmıyor mimarlık okuyorum yoğun evde yapabileceğim bşley önerir misin bide şunuda solıyım bı aydır her sabah akşam spor yapıyorum ben ama onlar boyle basit egzersizler yıröo dk Suruyo

• 2ay

Tabi setler halinde yapacaksınız, minimum 3 set atlayın. Şimdi size bir sayı söylemem hata olur, antrenör olsaydım belki söyleyebilirdim :) ama kalbinizi hızlandırın, yorulduğunuz an hemen bırakmayın bir iki kez daha zorlayıp atlayın. Böyle böyle zamanla atlama sayınızı arttırırsınız. Yirmi dakika boyunca ip atlamak zordur on dakika kafi bana kalırsa ama keşke öncesinde de yürüyüş yapıp ısınsanız, bakın diyor ki site direk ip atlamaya başlarsanız kaslarınızda kalıcı hasar yapabilirsiniz, sakatlanırsınız. O yüzden özel birşeyler yapmadan önce yürüyüş (hızlı ve tempolu) ve koşu şart. yerinizde olsam asla direk ip atlamayla başlamazdım ki ben düzenli egzersiz yapan biri olarak özenli davranıyorum.

• 2ay

Isınma hareketleri yaparak da mı olmaz ama üç set diyorsun ozaman yuruyus daha mantıklı ya en iyisi yuruyus yapmak :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Pazartesi çarşamba cuma yarımşar saat aralıksız ip atla bir de ip atlamadan yarım saat önce 1 kupa şekersiz kahve ve günlük en az 1.5 litre su yarım litresi sabah kalkar kalkmaz aç karnına hemde dehşet kondisyon yaparsın ya da üniversitenin salonuna yazıl

0|0
    0|0
  • Erir erimesine de onda sıkıntı yok... Yalnız boy kaç 45 KG de göbek olma olasılığını düşünüyorum da...

0|0
    0|0
    • 2ay

1.58 ya çok yok az var zaten

• 2ay

1,58 le 45 KG iyi ki küçük bir göbecik te olsun normal... Bu kadar takıntı haline getirme derim...

• 2ay

Ama hiç yok tu dıyorum ya artarsa yıne de bişeyler yapmam lazım :(

• Erimez

0|0
    0|0
  • Dietle erir

0|0
    0|0
  • rüzgar alıp götürücek ne diyorsun sen ya iyice eriteceksin kendini şınav mekik squat seni güzel bir forma sokar

0|0
    0|0
    • 2ay

Sadece onları mı yapayım ama oyle fayda olmaz diyolar hep

• 2ay

niye olmasın tabiki olur mekikten kasıt ayaklarını kanepenin altına sıkıştırıp vücudu yukarı kaldırma değil tabiki yardımcı olurum istersen özelden ulaşabilirsin

• 2ay

Kaö tane yapmalıyım onu solermısın mekik çekmeye bılıyorum tabıkıfe ama şınav cekemıyorum zor o :(

• 45 kilo olupta göbeğinin olması imkansız tabi boyun 1.20 ise

0|0
    0|0
    • 2ay

1.58 herkes oyle dıyo ama zaten çok az var ama eskiden daha duzdu ondan

• 2ay

bira çok fazla göbek yapıyor ondan sordum

• 2ay

Sadece alt tarafta var ya az çok değil ben ilerlemesin istiyorum ondna

• bölgesel zayıflama diye birşey yoktur. düzenli spor yapmalısın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben sabah akşam yirmş dk yapıyorum ama onlar basıt egzersizler onlarla birlikte de olmaz mı

• 2ay

her gün koşma zaten hafta 3 gün koşsan yeter.

• 2ay

Tamam sagol

• diet yaparsın kilo verirsin derin sarkar ve çabuk alırsın geri eğer spor yapıp bir de yediğine dikkat edersen hem kilo verirsin hemde seksi olursun.

0|0
    0|0
  • Ne kadar terlersen o kadar iyi ona göre egzersiz yap

0|0
    0|0
  • Erir tabiki

0|0
    0|0
    • 2ay

Kaç tane ıle

• 2ay

Anladım tama. Sagol

• 2ay

Rica.

• Mekik çek

0|0
    0|0
    • 2ay

Sadece o olmaz diyolar bıde o kas ıcın diyolar

• İp atlama en iyi egzersizlerden biri daha cevikleşiyosun

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet de her yere zayıflatmaz mı o benım sorun tek gobek az oda sonra çok zayıflamıyım ya

• 2ay

Tek sıkıntın göbekse karın egzersileri daha mantıklı olur

• 1.40 falan mısın

0|0
    0|0
  • erimez

0|0
    0|0
  • Yuruyuş yap sabah kalkarkalmaz ackarni

0|0
    0|0
  • bence başka bir şeyin üstüne atlayıp zıplasan 1 haftada tığ gibi olursun doç. doktorlar tarafından ispanlanmış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 45 kilo da ne göbeği be :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes oyle dıyo ama çok az var gibi tam duz degıl ondna ıstıyorum bişeyler yapmak

• 2ay

özür dilerim ablam o zaman :)

• 2ay

:)))

• Kilo almaya bak kilon hiç normal değil daha da zayıflaman senin zararına olur

0|0
    0|0
  • Mekik çek😂

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapma

0|0
    0|0
  • 45 kilosun ve nasil gobegin var

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya cidden var eskiden daha düzdü çok az var zaten :(

• 2ay

Birde haftada 1-2 kez limonlu su ic ama su ılık olucak istersen yine azicik pul biber koy karin bölgesini calistiriyor baya ama tabi tadi hosuna giderse istersen atmayadabilirsin

• 2ay

Sevıyorum da içecekte sevmem heralde :D

Yükleniyor...