İzmir'de bildiğiniz iyi bir falcı ya da hoca var mı?

arkadaslar yadırgayacak olan yazmasın. hangımız bıraz merak ıcınde degılız kı ? Sizden ricam izmirde bıldıgınız soyle cep yakmayan halden anlayan hoca veya falcı varsa soyler mısınız ? ama lütfen ıcın sıkılmıs kalbın daralmıs demesın önemlı sorularım var aılevı acıdan cevap verebılecek kadar ıyı olsun ? ısım soyleyıp konusanı makbuldür ?

Güncellemeler:
Burda yorum yapan hıc bır arkadas alkol sıgara kullanmıyor kımsenın kız arkadası yok elını tutup öpmüyor heralde. Hepiniz 5 vakit namazdasınız da biz mi bilemedik acaba. İnançlı bir insanım ama sizin zaaflarınız kadar benimde zaaflarım var.

Yadırgayacak olan yazsın dememıstım yazmasın demıstım ama
ayrıca aradıgım fıncanı acıp ıcın sıkılmıs dertlenmısın dıye anlatan falcılar degıl ya da adı her neyse bu yıldızname olayı kıtaptan bakma vs valla pes vazgectım o derece dıyorum

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım:) ciddiyim neresinden izmirin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|1
    1|0
  • fal mal bos ıs bunlar yaw ıtıbar etmeyın gaybı sadece Allah bılır boyle sarlatanlara neden prım verıyosunuz kı yazık ya vallahı yazık ınanmayın soyle seylere

1|0
    0|0
  • Yadırgamamak elde değil

0|0
    1|0
  • seni dinleye bilirim

0|0
    1|0
  • sana net üzerinden yardımcı olabilirim diyorum

0|0
    0|0
  • Falcı kadar başına taş düşsün

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• merhaba bende bir hoca tanıyorum adamın yaptıgı herşey tutuyor ibranice hocası ismi aklımda değil 0544 976 65 55 numarası bende cok faydasını gördüm işleirmle ilgili ve arkadaşımıda gönderdim onada eşiyle ilgili sorunları vardı ve şimdi sorunsuz bir sekildeler faydası olursa ne mutlu hocam nasılsınız diye acarsınız telefonu ))))

0|0
    0|0
    • Heyyy bana gorunce yazarmisin bir bisey sorufam

• @sdaaa3 yanlış yerlerde doğru insanlar aranmaz arkadaşlar. Uzun bir hikayem var buraya sığmaz, ama olmayanı olduran mümkün değil dediğinizi mümkün kılan.. Mail adresimi yazıyorum mutlaka ulaşın bana.. canselcandan90@gmail. com

• Pasaklı Birsen. Örnekköy tarafındaydı bildiğim.

0|0
    0|0
  • ben bakabilirim.

0|0
    0|0
  • Var 15 TL ye yemekte veriyormuş kuzenim gitti halasinida goturdu ikisinide cikmiş benide goturecekti istemedim sana soylemiyecegim ama neden mi vebalini ustume alamam. Ugraşma boyle işlerle bacim.

1|0
    0|0
    • onu bılıyorum alsancakta pek cıkmadı cok taraflı konusuyolar bazıları

Yükleniyor...