Kapat

Birine küstüğünüzde veya kırıldıgınızda uzun süreli hiç konuşmazmısınız yoksa barışırmısınız?

Birine küstüğünüzde veya kırıldıgınızda uzun süreli hiç konuşmazmısınız yoksa barışırmısınız?ne kadar dargın kalırsınız?

0|0
45|20

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 44

• Ben küsmeyi bilmem.Bir çok kere şans veririm.Barışmayı severim ama böyle oluncada karşındaki kişi seni istediği zaman kırabiliyor ve sonuç bir yere varmıçağı için yeniden aynı hataları tekrarlıyor.O zaman o tür insanları hayatımdan siliyorum ve sadece merhaba merhaba diyip onlarla mesafeli bir ilişki kuruyorum.

0|0
    0|0
  • GüzeL bir Soru sordun...Bu Durumdan Duruma ve Insandan Insana degisir.

Bazi InsanLar kin ve Nefret besLeyebiLirLer bunu cogunLukLada KadinLar yapabiLiyor...

MeseLa 2 erkek kavga ettiLer ve 10 dk sonra beraber barda birsey icebiLiyorLar...

Bir kiz ise sinifinda bir kizLa kavga ettiyse 20 yiL sonra sinif buLusmasinda ben bu kizi parcaLarim simdi diyebiLiyor :D

Karsindaki insanin seni kirip küsmene sebep ne oLmasinada bakiLir...

Ben Kin ve Nefret besLeyen biri degiLim,Düsman bagLamam kimseyi ama Düsmanim benden Özür diLedigi anda herseyi unuturum tabiiki sucLu oysa yoksa ben Özür diLerim...

3 günLük Hayatda bu kadar Uzatipda Kin besLemenin anLami yokdur bence...

0|0
    0|0
  • Kimseye küsmem. hem kendime yakıştırmam hemde Dinimizde 3 günden fazL-la küs durmak caiz değildir.. Araya mesafe koyarım. selam veririm falan ama samimi olmam en iyisi bu zaten. Ne olacağımız belli değil o yüzden küs durmk insana hiç birşey kazandırmaz..

0|0
    0|0
  • Neden kırıldığıma bağlı, sabır taşı durumuna getirmişse sonrası olmaz zaten ama küçük şeylerse dayanamam barışırım hemen,dargın kalmam uzun süre.

0|2
    0|0
  • Eger arada hakaret ve kisiligime soylenmis bir soz yoksa hic ama hic uzatmam kussem bile gider naber der yanina oturur uzlasmaya calisirim, anlasirim bir sekilde ve olay kapanip gider kin tutmam, zayif noktalarimi bildigi halde bana saldirirsa o zaman niyetinin kotu oldugunu anlar bir daha konusmam

0|0
    0|0
  • Yıllar önce çocukluk arkadaşımla bir küsmüştüm o oldu. Şimdi bir tanesini daha sildim. Benimkiler uzun süreli değil ölene dek sürüyor.

0|0
    0|0
  • karşımdakinin tutumuna bağlı.. konuşmayı denerse konuşurum anlatmayı denerse dinlerim ama herhangi bir adım atmazsa asla karşılık vermem

0|0
    0|0
  • kırgınlıklarım olur tabi herkes gibi mühim olan bunu uzatmamak üç günlük dünya degmez kırılmaya gücenmeye...

0|0
    0|0
  • Malesefki çok kin tutan birisiyim.

Ömrümün sonuna kadar küs kalabilirim. Bu huyumu hiç sevmiyorum.

Fakat karşımdaki hatasını anlayıp bana yanaşırsa barışabilirim..

0|0
    0|0
  • Kızgınsam sinirim geçene kadar çok konuşmam zaten çabul sakinleşirim.

Kırıldıysam kabuğuma çekilirim

0|1
    0|0
  • Uzun süre konuşmam çok kinciyim yaw

0|0
    0|0
  • ben çok kolay küsmem insanlara 2 dk sonra yanıma gelse ya kusura bakma dese ne oldu ki derim olay geçer. ama şu var ki küstüm mü kapımda yatsa fark etmez bu yüzden 5 senedir konuşmadığım arkadaşım var. özürler diledi annesi konuşmaya geldi benimle ama boş.

0|0
    0|0
  • barışıyorum kıyamıyorum yapım böyle , ama olanları unutuyor muyum? ASLA ..

0|0
    0|0
  • küslüğe dayanamam genelde hemen barışırım ama duruma bağlı tabi

0|0
    0|0
  • Suç eğer karşı taraftaysa gelip benden özür dileyene kadar bir daha yüzüne bile bakmam.

Suç bendeyse gidip ben gönlünü alırım.

0|0
    0|0
  • ben kin tutan biri değilim..kesinlikle hemen barışırdım..hata yapmış olsa da büyüklüğün ben de kalmasını tercih ederdim...

0|0
    0|0
  • aslında küsme nedenime bağlı ama eğer gerçekten çok sevdiğim, değer verdiğim biriyse küslük olmaz sadece araya mesafe koyar eskisi kadar samimi istesem de olamam.

0|0
    0|0
  • karşı tarafın ne yaptığına bağlı, aramızı düzeltmeye çalışırsa ben de denerim ama eğer suçunu hiç bir şekilde kabullenmiyosa görmezden gelirim konuşmam

0|0
    0|0
  • Akrabalik derecii,sonrada hakli haksiz meselisini tartarim hakederse silerim cok sevmissem zamanveririmmm

0|0
    0|0
  • tartışmaktan ve küs kalmaktan hiç hoşlanmıyorum.bir sorun varsa halletmem gerek mutlaka.yok eğer gerçekten geri dönüşü yoksa bitmiştir.

0|0
    0|0
  • neye nezaman nekadar tepki verecegimi kestiremiyorum ama normalde tepkilerim sacma seylere olur ve barisma taraftari oldugum soylenemez pek

0|0
    0|0
  • kinci değilimdir ama küstüysem büyük bir şekilde ağır laflar ederek küsmüşümdür, karşıdaki gururuna yedirip gelirse barışırım yoksa asla.

0|0
    0|0
  • Konuşmam net! Kinciyimdir.

0|0
    0|0
  • Eğer birine küsürsem onunla barbilerimi paylaşmam :(

0|0
    0|0
  • kolay kolay atmam köprüleri. ama atarsam da geri dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben kinli biri değilim ama kalbimi kırdıysa haksızsa o yaptığını unutmam bu yüzden zor barışırım

0|0
    0|0
  • en fazla 1 gün kalırım normalde..

o bana gülümserse ben de ona gülümsüyorum hemen.

0|0
    0|0
  • bir olur iki olur sonra istese de ben konuşmam

0|0
    0|0
  • ay malsf hemen barışırım küsemiorummm :(

0|0
    0|0
  • önemli birisi ise barışırım. ama kötü bişey yapmışsa barışırım ama eskisi gibi olmaz mesafeli yanii

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 20

• kırlırsam konuşmam...ankarada ev arkdaşım sevgilime hoşgeldin demedi 1 ay konuşadım 1 ay snra geldi sen neden konuşmuyorsun benle dedi...dedim olum senin kardeşin geldi 15 yaşında velet sıkılamsın diye saatlerce pes oynadım yatağımı verdim...sen benim hatun geliyor hoş geldin demediğin gibi çıkarken gidiyoruz dedim yattığın yerden kafanı kaldırmadın...böyle arkadaşlık olur mu dedim...kız bana sordu sorunu ne diye cevap verenedm istemiyor mu gelmemi dedi..ondan sonra feci bozuldum dedim ...bakayım hatanı ne zaman anlayacaksın ...neyse 4 kişiyiz evde ..diğer ikisi hakem oldu adam gibi tartıştık...kardeşim kırıldıysan özür dilerim dedim..siktir et dedim olur böyle şeyler...çay yaptı içtik...:D

0|0
    0|0
  • Elimden geldiğince kalmam. Fakat karşımdakinden olumsuz bir tutum görürsem hiç barışmam. Ben de en az onun kadar inatçı olurum.

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmam 3. şahıslar üzerinden iletişim kurarım..

0|0
    0|0
  • ablama küstüm 2 yılı geçti hala konuşmam suçu o işledi ama sonunda haklı olanda o çıktı çok ağır konuştum geri dönüpte ben hatalıydım diyemiyorumda çokta özledimmm bakalım nolcakk

0|0
    0|0
  • evet uzn süreli konuşmam aynı evi paylaşmakta olduğumuz aile fertleri ile dahi senelerce konuşmamışlığım vardır.. zaten eve gece bir yatmaya giriyoruz konuşsak ne olacak nasıl olsa kimseyi gördüğümüz yok.. :)))))

0|0
    0|0
  • Çok gururluyumdur,hayatta konuşmam.Gelip gözlerimin içine bakarak özür dileyecek hatasını anlayacak.

Kinciyimdir.

Eğer ki ben hatalıysam zaten gerekeni yapar özrümü dilerim,ama hatalı olan karşı tarafsa kendisi gelecek o gelene kadar tek kelime etmem..

0|0
    0|0
  • Bende asiri gurur var karsi taraf iyi bir tepki vermedikce kilimi kipirdatmam yillardir konusmadigim insanlar var.

0|0
    0|0
  • babamla problem vardı yılbaşı akşamından beri konuşmuyorum

0|0
    0|0
  • Kolay küsmem. Ama uzun sürüyor benimki. En az 6 ay...

0|0
    0|0
  • kim olduğuna bağlı bu..sevdiğim biri ise ve bir sıkıntı olmuşsa aramızda illaki bunun çözümünü buluruz..ama sıradan biri ise yol ver gitsin..onlardan çok var

0|0
    0|0
  • 6-7 ay aynı ranzada yattığım kişi ile konuşmamışlığım var. O geldi barıştı yoksa daha da sürerdi.

0|0
    0|0
  • Küçük şeyler için küsüp darılmam. Ben de dahil herkes hata yapar.Normal bir durum. Çok büyük birşey yaparsa yine küsmem ama hiçbir zaman da eskisi gibi samimi olmam. Affetmek erdem olsa da unutmak aptallıktır.

0|0
    0|0
  • Bi kere silerim ama bana çok büyük bir yamuk yapmış olması lazım sildikten sonra da ne yaparsa yapsın bidaha konuşmam ve ilgilenmem sanki yokmuş gibi davranırım o insana

0|0
    0|0
  • valla ben çok kinciyimdir ama karşı taraf bir adım atsın ona on adım giderim :)

0|0
    0|0
  • hatamı anlarsam ben barışırım yok o hatalı ise ondan beklerim ki çoğu zaman hep haklı çıkmışımdır

0|0
    0|0
  • gider kendim barışırım valla 3 günlük dünya değmez.

0|0
    0|0
  • sebebi ile orantılı

0|0
    0|0
  • Çabuk barışırım hiç kus kalmayı beceremem.

0|0
    0|0
  • kişisine bağlı

0|0
    0|0
  • ben 2 sene konuşmadım daha sonra araya cenaze girdi bir baktım konuşuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...