25 YAŞINDA BIR ERKEGIN YOGUN SPOR VE BESLENME ILE BOYU 3 YA DA 4 CM UZAYABILIRMI?

Biraz takıntı yaptım boy konusunu boyum 1.80 ben 1.84e cikmak istiyorum konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir erkeğe göre boyun iyi. sahip olamadıklarımıza üzülmek yerine halimize şükretsek aslında birçoğumuz daha Mutlu olcaz

0|1
    0|0
    • 2ay

Çok sukur onda hem fikiriz modellik yapmak istiyorum bu sebepden takıntı yaptım

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten spor yaparak uzun görünürsün ama bu yaptığın sporla doğru orantılı örneğin body yaparsan yıllar içinde boyun daha kısa görünecektir fakat yoga, pilates ve fitness bazı esneme egzersizleri ile boyun uzun görünür aslında sadece uzun görünmez bizzat 8 yıl yoga, pilatesle ilgilendim senin yaş aralığında iken 3-4 cm uzadığıma bizzat şahitlik ettim hatta spor hocalarım bile duruma tanıklık etti fakat ben çok istikrarlı çalıştım günde 3 saat esneme ve nefes egzersizleri ardından jimnastik egzersizleri ile tamamlıyordum bu sonuca ulaşmak ise 8-9 ayımı almıştı..

0|0
    0|0
    • 2ay

Yardımın icin tesekkurler imkanin var diyosun yani :)

• 2ay

Insallah tesekkur ettim 😊

• 2ay

Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kemiklerin baktır kapanmamissa uzama Şansın var hala

0|1
    0|0
  • Boy uzamaz ama spor yapmayan biriysen duruşun dikleşir spor ile ve 2-3 cm fark eder

0|0
    0|0
  • uzamaz

0|0
    0|0
  • İmkansız dostum maalesef

1|0
    0|0
  • Sen şaka mısın😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...