Vucud sikilastirmak?

Merhabalar,
benim bir kac sorum olucak vucud sikilastirmak icin fitnesse gidiyorum ve trainer tutup konustum anlatti iste sonra skilastirmak istiyorum dedim formu felan yerinde vucudumun ama kas yapman lazim dedi bunun icin yani illaki kas lazim ama ben sadece biraz fazla yaglar gitsin istiyorum, hatta biraz portakal denilen hafif selulit var oda gidermi? Ne yapmam lazim, squad da yapiyorum arada tekrar baslicam, gogs icinde bir alet omuz gogs kismi icin iste sonra spora baslayinca kilo veriyorsun biraz ce gogs yag oldugu icin biraz yag kaybi olur dedi ama bilmiyorum ya yag kayp etmek istemiyorum gogslerden cok iyiler su anda ben sadece bel kimsinda yag sikilastirmak popo calismak gogs icinde egzersiz yaparim yani dikligini ve sertligibi korumak icin?
Lütfen bilisi olan yorumlasin
biraz uzun ve sacma gelmis olabilir ama yokya degildir 😃😅
neyse tesekkürler simdiden hadi fitnessciler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bilimde bacaklardan kilo verip göğüsden kilo vermemek diye bişey. Kilo verilince her yerden gider hocanı dinle kaslanmaktan korkma kaslansa öyle internette gördüğün korkutu vücudlara sahip olmazsın gayet fit bir vücuda sahip olursun. Bacak ve kalça için squata devam et biraz daha derine inersen kalçayıda çalıştırır

1|0
    0|0
    • 2ay

Kilo vermicem hic biryerinden sadece hafif sikilastircam !

Erkekler Ne Diyor 4

• Genel olarak her spor salonunda sana yardimci olacaklarini dusunuyorum Yani Hocandan falan yardim istersen , Sadece sabir gerekli bu sporda Ama cok calismak degil dinlenmekte onemli kaslari onun icin sabirli ol ve calisma programina uy gerisi gelir ve pes etme elbette:))

0|0
    0|0
    • 2ay

Simdi bacakta kasiklarda agri var yeni uyandim bu normalmi? Normal demi

• 2ay

Arada evde squad egzersiz hareletler yapiyordum ozmanada agri oluyordu hafif iste ama oluyor yine simdilik

• 2ay

Spordan geldikten sonra iyice dinlenmelisin , Beslenmene dikkat et arada agrilar arta bilir bunun icin fastgel ya da benzeri kremler kullanabilirsin Baska sorularin olursa mesaj atabilirsin Ve unutma devam etmen gerekli gelisim olmasi icin

• Tek bir yöntemi var ama zor biraz

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...