Insanları ne kadar tanırsınız?

Bazı insanlar kendilerini gizlemeyi çok güzel başarıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar bir bakışta tanırım, huyunu suyunu bilirim der misiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları tanıyamasın, her düşüncelerimiz, her an hareketlerimiz değişiyor. Her an zaman ileriye gidiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsan sarrafı olduğum söylenir. İnsanları çok rahat çözebildiğim için de kimseyle sorun veya sıkıntım yok. :-))

0|0
    0|0
    • iyiyle iyi kötüyle kötü mü oluyosun ki? :)

• Kısmem, iyiyle iyi olurken, kötüyle kötü olmak yerine işim olmaz. Zaten kötü olursam ondan ne farkım kalır ki?

• hep kandırıyorlar beni

0|0
    0|0
  • İyi tanırım, ama emin olamam kimi yönlerinden filan ve tavırlarımı vs iyi etkileyebilirler

VE SIKINTILI ŞEYLERİNİ YÜZÜNE VURARAK BUNLARLA İSTİSMAR YAPANLARDAN NEFRET EDİYORUM.

cut.

0|0
    0|0
  • o konuda üstüme tanımam ...eğer bir insanı ilk gördüğümde notunu veririm...er geç te bir vukuatı çıkar..:)

0|0
    0|0
  • İnsanların ne olduğunu simalarına bakıp anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • insanları tanımak zordur

1|0
    0|0
  • 1 hafta 1 kişiyi tanımama yeter bazılarına 1 saatte yetiyor :D

0|0
    0|0
  • Tam çözemezsin hiçbizaman sadece yakın tahminlerde bulunabilirsin.Yoksa bir görüşte çok zor:)

0|0
    0|0
  • Bilirim hakkaten.

0|0
    0|0
  • Öyle bir bakışta değil ama genel olarak iyi tanırım dediğim zamanlar çok olur.

0|0
    0|0
  • Bu tarz gizli güçlerim var hatta birine sen ölüceksin derim yarım saate kalmaz nalları diker

0|0
    0|0
  • Kıçında kaç kıl var onu bile bilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tanımak için 1 hafta yeter de artar bana.

0|0
    0|0
  • ben kendimi bile tanıyamıyorum elalemi nasıl tanıyım

0|0
    0|0
  • evet tanıyabilirim

0|0
    0|0
  • Çoğunu çabuk tanırım. Ama bazıları iyi rol yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...