Talisca'yı cok abartan besiktasli kardeslerim. Bu ülke alex'i hagi'yi gordu yalan mi?

Talisca'yı cok abartan besiktasli kardeslerim. Bu ülke alex'i hagi'yi gordu yalan mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Taliscanin övülmesi neden zorunuza gidiyor ki. Adam iyi oynuyor sonuçta. Bu ülke Hakan Şükür gördü diye kimse Sowu Gomezi ovmesin mi carlos gördü diye başka iyi oyunculara kötü mu denilsin
    Kimse Alexten Ha giden iyi demiyor ama su an ligde çok çok iyi

0|1
    0|1
    • 2ay

Kimse ovulmesin demiyo alex ile haginin %30u bile olmayan adami messi ilan etmek komik. Iyi oynuyo diyebilirsiniz fenerde kjaer galatasaray da muslera eren derdiyok on planda ama taliscaya cikipta messi havasini vermek ya da bir alex bir hagi havasini vermek komik bir durum.

• 2ay

Messiyle kıyaslayan birkaç kişidir. Ama geneli beğenir. Genelleme yapma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Talisca yı saydığın isimlerle kıyaslayan varsa gerçektn bu ülkede futbol bitmiş tamam kumaşı sağlam gibi ama dünkü maçta golden sonra sahada yoktu 90dk izledim gol atana kadar iyiydi yani daha çok erken zaman lazım bırak Hagi Alex gibi isimleri Sneijder var bu ligde Diego vardı tutmadı.

0|0
    0|1
  • Hagi'den sonrası yok zaten

0|1
    0|0
    • 2ay

Alex var kardes bir alex bir hagi var

• 2ay

@Heuiwnshhhwbw hahahahah bir alex degil bir hagi degil kardeşim nasilda agliyo :D adam iki gol atti adami hagiyle alexle kiyaslamaya basladilar :Dddd talisca ne zaman oynadigi mevki geregi 28 gol atar gol krali olursa ben o zaman hagi alex seviyesinde derim. Aglama simdi hadi kaybol :D

• 2ay

ben burada senın gerizekalılıgını tartışıyorum halen alex alex diyor at yarra şuanda sana batıyor bellı fenerbahcelisin göt gibi 1 puanda kaldınız buralara yazıp kendını tatmin ediyorsun bu ligte en iyi sol ayak varsa oda SERGEN YALÇINDIR o adamın zekası yeterli senı kuş beyinli

• Geçmişlerde yaşamayın şu an ne hagi ne alex var

0|0
    0|0
    • 2ay

Şu an ikisinden birisi olsa olanin takimi zirvedeydi basaksehir ya da besiktas degildi

• 2ay

alex dönemi 4 5 sene öncesi metin ali feyyaz 20 sene öncesi

• 2ay

İkiside geçmiş olay

Yükleniyor...