Bugün Savaş Çıkacak Olsa Bu Durum Karşısında Ne Yapardınız?

Ortadoğuda hergün ipler geriliyor gerçi yıllardır huzur yok bu coğrafyada.Bildiğiniz gibi suriyedeki şiddette hergün artıyor ve bu şiddet komşu ülkeleride etkilemeye başladı.Ülkemizin olası bir savaşa girmesi durumunda buna tepkiniz nasıl olurdu ne yapardınız?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok değil en geç Beş yıl içinde Güney Doğuda Kürtler ayaklanıp kendi devletlerini ilan edecekler. Batı da şimdi Suriyedeki muhaliflere, Dün Mısır ve Libya daki muhaliflere destek olduğu gibi Kürtlere destek olacak 3 yılda 500 bin sivil katledilecek. Kürtler Güney doğu, Kuzey Irak, Kuzey suriyede Devletlerini kuracaklar. Biz de herzamanınki gibi gaza getiren tepkilerle yerimizde oturacağız.

Bu bir olasılıktır, ancak görünen köy karga istemez. Yıllardır Ortadoğuyu kontrol eden güçlerin keyfine bakar.Dünyada her zaman Savaş olacaktır, yoksa dünyanın en güçlü ülkelerinin Silah sanayisi ne olacak? Kime satacak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ülke için kılımı kıpırdatmam.

Her ülke hak ettiği gibi yönetilir, ne yapıyorlarsa yapsınlar..

2|2
    0|3
  • savaşa gıtmem gerekrse gıderım ama kı oyle bı alternatıfım yoksa yardım ıçın en azndan bışeyley yapabılırım

0|0
    2|0
  • İltica ederim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• suriyede yaşanan iç savaşın sebebi nedir onu biliyormusunuz arkadaşlar?

0|0
    1|1
  • bku yeriz haci bitmez bu askerlik dedem gibi 4 sene takiliriz brda aman ha suriyede dibimizde ztn iyi dusunelm iyi olsn

0|0
    0|0
  • normal yaşantıma devam ederim

3|0
    0|0
    • ingiltere rusya italya yunanistan ermenistan bize saldırdı ve türk halkı savaşa gitti sen normal hayatıma devam ederim diyosun Rusya ingiltere italya yunanistan ermenistan türkiye tarafından defedildi!

onlar bizim için öldü!

link

• o farklı bu farklı.onda bir özgürlük mücadelesi var emperyalistlere karşı.burda ise neoosmanlıcı maceracı bir dışişleri bakanının marifeti

• direk üniversiteye doğru koşar tüm profları karşıma alır konuşurdum.

adam olun akıllı olun bari bütlerde kolay sorun derdim

0|1
    1|0
  • Facebook'a girer "Klavye ağaları hadi gidelim savaşa" der sonra askere giderdim. Savaş bitip geri dönersem klavye üzerinde savaş boyunca şunu yaparız bunu yaparız diyenlere de küfür ederdim.

0|0
    0|0
  • Türk ordusu ölmeyi sever bir çok ülkenin ordusu bunu yapamaz Yiğit Türk Ordusu Ülkenin yıkılmaması için kurşunlara doğru koşar!

0|0
    0|0
  • Savaş karşıtları ile yürürüz. Kendi savaşlarını kendileri yapsınlar

0|0
    0|0
  • malesef savasacaz ne yapacazki?

0|1
    0|0
  • Silah başına

0|1
    0|0
  • yazacam yazamıyorum bişey olur diye :D