Siz olsanız ne yaparsınız??

Bır zamanlar en ıyı olan ıkı arkadasınız sizden aniden uzaklasıp başka kızla yakın olsalar ve dersten derse görusebılsenız o da sadece merhaba falan ve haftaya mezunıyetınız olsa onlarla konuşur musunuz? Hıc umursamıyorlsr demekkı dünden razılar.ben aska ınanmıyordum sımdı bır yenısı daha eklendı dostluk dıye bısey yok. Önceden herkes söylüyordu takmıyorum basına gelınce anılıyormuşsun. Tıksınıyorum önceden arkadasım oldukları ıçın

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• dostluk vardır. Bunun en güzel örneğini yaşıyorum. Ama sende biraz kusura bakma ama bencillik var. Birde kavram hatası var. Benim yediğim içtiğim ayrı gitmeyen arkadaşlarım eski sevgilimi görünce beni anında satarlar onun yanına giderler. Bunlar arkadaştır. Birde dostum var ne zmn canım sıkılsa arayıp konuştuğum Oturup dertlestıgim. Anlayacağın senin dostun yok arkadaşlarin var. Mezuniyetinede git doya doya eğlen kutla. Ben öyle yaptım. Eğer içki kullanıyorsan sarhoş ol tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Bencıllıgımı söyler mısın ?

• Ben hep benı mel konuşsun dıye bısey demedi. M yazmadım ! Bırını görünce dıgerını unutuyorlar ay neyse ben kımse yazıyorum . Anlayamazsınız basın a gelen bılır

• başıma geldi ama hiç takmadım. Çünkü onlar sadece arkadaşımdı.

Erkekler Ne Diyor 2

• seni aramayanı arama, tavır alma, küs tutma..uzak dur...Sana verdikleri kadar değer ver...Küsersen onları sevindirmiş olursun..havası söndü, şimdi küstü konuşmuyor demesinler..uzak dur..Ve her zamanki gibi doğal davran...Onlara mesafeli ol uzak dur...Onlardan bir cacacık olmaz..

0|0
    0|0
    • Evet eskı samımıyetım yok kesın konusuylrdır arkamdan kesınnonlr ın hoşlanmadığı kızla konuşuyorum onları işgilendırmez

• malesef benim de başıma geldi benzer bir durum ..:( insan kendini ihanete uğramış gibi hissediyor.yerinde olsam hiç kafama takmam, bırak konuşmayı aklıma bile getirmem onlar...

0|0
    0|0
    • Ama o bırıyle hep ağlar dk gülrdik ne olduysa bırde n oldu düşmanım baa yapsa umrmda olmazdı ıçın acıyor

• hazmetmek zordur ama hiç kafana takma sonuçta insanlar hayat şartlarına göre değişiyor..

• Teşekkür ederım. Ben onları bu sene unv de gorecegım ınsallahaynı yere düsemesler

Kızlar Ne Diyor 2

• bır suru dostlarının yanında elbette düşmanların olacak

ama ımtıhan bu ya

onca düşmanın varken senı dostun vuracak!...

bende yaşadım ne yazıkkı bu durumu boşver 5 paralık dostluklarıyla kalsınlar..

0|0
    0|0
    • Ne guzel bır soz! Bügünde ders çıkışı ben dırek eve gıttım bunlar 3 U yemeğe sonra bır baktım karşımdan gelıyor ıkısı grı dönmeye çalıştılar bende seslendım sonra aa dıyım geldıler dedımkı hayırdır görmemezlıten dedım onlar da yok göremedik vall gunestn dedi, ıcmde he he dedım cok soğudum yol boyunca konuşmadım onlarında umurumdaydı sankı. Bırde onları ben tanıştırdım ay aklımagelınce bela savuruyorum zaten ben o ıkısıne meznyt sonrası yolunuz açık olsun ınş karslşmyz dıyecegım? Yoksa baska mı?

• :) neyse Allah'a haval e edıyorum

• en ıyısı :)

• Sonunda yalnız olduğunu anlamışsın. Bunun içinde başına gelmesi gerekiyormuş ve gelmiş zaten. Pek bir zarara uğramamışsın nasıl olsa haftaya mezuniyet var. Bir daha yüzlerini göremeyeceksin. Her zaman ilk önce kendini düşüneceksin. Ezik görürlerlerse ezerler bu her zaman böyle olmuştur. Takma ve hayatını yaşa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...