Vücudunuza iyi bakıyor musunuz?

Dengeli beslenme, sabahları erken kalkmak ve düzenli spor alışkanlığınız var mı? Kişisel bakımınıza ne kadar dikkat ediyorsunuz?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• hemde arap sabunuyla...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• abur cuburu azalttım. düzenli yemek yiyorum ama beslenmem dengelimi bilmiyorum. erken kalkmaya çalışıyorum ama yapamıyorum. 12 saat uyuyorum sabahları önemli bir işim yoksa. 7 saat uyumayı planlıyorum ama zorla kalkmazsam uyuyup kalıyorum. haftada genel de 3 gün, günde 1 buçuk saat tempolu yürüyorum. içki ve sigarayı kullanırım ama çok değil. ilerde yapmak istediğim sporlar var. uğraşıyı seven birisi değilim. o yüzden şimdilik tembellik edip erteliyorum.

0|0
    0|0
  • baktığım takdirde ciddi bi potansiyele sahip olduğumu bile bile yapamıyorum. sanırım aşırı seviyede tembelim.

0|0
    1|0
    • nasil anlamadim :S

• ooo dostum sen beni çok çok çok yanlış anlamışsın. sen vücudunuza iyi bakar mısınız demişsin ben de hayır ama baksam iyi olurdum demek istedim. bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur hesabı. işini küçümsemekle alakalı en ufak bi düşüncem söz konusu olamaz. ki böyle denyoluklardan ben de nefret ederim.

hayat sana güzelse ne mutlu sana. o konuyla alakalı neden bi haset besleyeyim ki sana karşı. özetle neo-hippie mantığında ve karakterinde birisi için yanlış düşünceler bunlar. çook yanlış..

• ahaha yok ya o kadar yuklenmedim sadece o cumleye takigim ben nedeni bu :)

• pek kendime baktıgımı söyleyemem ,öbür dünyada cayır cayır yanacagımı düşünüyorum mesela ,bu emanete hıyanet ettiğim için

dengeli besleniyorum evet ,ama sigara içiyorum ,ciğerlerim ne alemde kimbilir

stres zaten heran bende mevcut ,stresin neler yaptıgını söylememe gerek yok zaten :)

uykumu iyi alıyorum ( 8 saat)

hergün duş alıyorum ,vücut ve cilt bakımıma önem veriyorum

0|0
    0|0
  • mecburiyetten erken kalkıyorum. normalde bıraksan 1-2ye kadar uyurum abartmıyorum. dengeli besleniyorum diye düşünüyorum fazla etle aram yok sevmem. abur cuburum yok. kişisel bakımımı hiç aksatmam. ama sporum yok gerekte duymuyorum :)

0|0
    0|0
  • Dengeli beslenmiyorum sanırım ama sabahları erken kalkıyorum ve genellikle eve geldigimde kafamı toplamak için yürüyorum:)

0|0
    0|0
  • spor yapıyorumda malesef tek dengem bigün çok yersem diğer gün kendime ceza verip tüm gün meyve ve bitki çayları içmek dengeli beslenemiyorum malesef ama bunun dışında cildimin ellerimin vücudumun saçlarımın bakımını asla aksatmam

0|0
    0|0
    • cok yemekle kastin yagli vb yemek mi sadece miktari mi?

• cikolata hadi neyse de cipsler cok tehlikeli ve yagli asiri derecede direk vucutta odem olusmasina neden oluyor

• işte her allahın gunu yemıyorum ayda bır belkı 2 ayda bır yerım ama cıkolataya malesef hayır dıyemem saglıksız yedıklerım herzaman saglıklı yedıklerımden azdır

• Ben dış görüntümle ugraşmam kafama göre yaşar keyfime bakarım. Ama vucudumunda şuan spora ihtiyacı yok o kadar kötü değilim. Hiç sağlıklı beslenmem hep abur cubur yerim herkes şaşırıyor böyle zayıf kalabilmeme.

0|0
    0|0
    • mesele zayif gorunmek vb degil ki, spor ve beslenmede denge olmayinca vucudun icten yaslanmaya baslar bir kac yil sonra da aniden cokersin

• Haklısın tamam :D Tembelim kabul.

• kesinlikle :) tembelleirn bahaneleri... bu gun mesgulum yarin yaparimdir

• ben elimden geldigince dikkat etmeye calisiyorum. sigara icmiyorum zaten tek kotu aliskanligim alkol ona da dokunmasinlar aman sporumu beslenmemi filan yapiyorum zaten ;)

0|0
    0|0
  • yemek yememe pek dikkt etmiyorum ama cildime herzmn krem sürerim sivilcelere dikkt ederim.

0|0
    0|0
    • vucuduna icten bakmadikca cildi distan kremlerle sadece aldattiginin ve bunlarin yetmeyeceginin farkindasindir umarim

• genelde kil alan bi insan deglm bu yüzden dikk etmiyorum basketbol oynadım için hemen eriyor..

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben bu konuda emanete hıyanet ediyorum ve gereken özeni asla göstermiyorum. Allah vergisi ile idare ediyorum. Şimdilik iyi ama yaş kemale eriyor. Sanırım yakında aklım başıma gelir ve geç de olsa ayağımızı denk alırız :((

0|0
    0|0
    • yas gecip saglik gidince is isten gecmis oluyor

• %100 haklısın. İnşallah iş işten geçmeden fırsat bulurum kendime özen göstermeye :)))

• yeterince bakıyorum sayılır

0|0
    0|0
  • Maglesef bunlarin hic biri bende yok.Allahtan icki ve sigaram yok,onlar da olsaydi simdiye kadar nallari dikerdim herhalde :)

0|0
    0|0
  • Son 3 aydır çok dikkat ediyorum. spor ve diyet çok iyi gidiyor

abur cubur sıfıra yakın:D

0|0
    0|0
  • Şu sabahları erken kalkabilmenin sırrını bir çözsem, ele geçiricem bu dünyayı...

1|0
    0|0
    • kucuklukten aliskanlik değilse sonradan olusmuyor bu aliskanlik :) eskiden sabah 6 da uyanirdim tatillerde bile, son 11 yildir 4-5 arasinda uyaniyorum

• melaba. çocukluğumdan beri vampir hayatı yaşayan biriyim. sanırım ben bitmişim.

• vampir hayati?

• Gayet iyi bakıyorum. Sporumu yapıyorum beslenmemde tam. Herşey mükemmel yani :)

0|0
    0|0
  • yok malesef bakmıyorum

0|0
    0|0
  • sonu gelmeyen geceler... eksik olmayan alkol ve sigara... yani vücut iflas... :(

0|0
    0|0
    • 26 yasinda vucut iflas? naptin yahu sen kendine

• En kötü 3 vakit önce giderim mezara lakin efeler gibi giderim...Salla be kardeş içende ölüyor içmeyen de herkes tadacak o toprağı ee o zaman tasa niye...? ha şimdi ha daha sonra...

• herkes elbet olecek ama yasam kalitesi ve saglikli olmak denen durum daha guzel :) kendimi iyi hissetmeyi seviyorum

• çok iyi bakıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...