Kendimi nasıl affettirebilirim? Bir türlü anlamadım gitti!

yine konu 45 yaşındaki 2 çocuk annesi sevgilimle ilgili ilk başlarda çalıştığı yeri arayıp defalarca cep telefonu numarasını istedim vermedi her defasında konusmaya calisdikca güvenliğe yönlendirdi sonra hergün hergün aramaya başladım arıyordum fakat ses çıkarmıyordum sesini duyup rahatlayıp kapatıyordum hiç dinlemiyor tanımamazlıktan geliyor gidip netteki arkadaşlarına inandı o olay oldugu zaman geçenlerde çiçek gönderdim numaramı falan bıraktım ne aradı ne sordu aksine yine oranın güvenligine vermiş benim teli arayıp bu çiçegi senmi gönderdin dediler evet ben dedim

çiçeğede mesaj bırakmısdım sen beni sevsende sevmesende ben seni çok seviyorum prensesim senden asla vazgeçmiycem diye uluslar arası bilinmeyen numaralar servisini arıyorum bir türlü bulamıyorlar numarasını kafayı yiyecem artık ne yapsam beni affeder? gel diyorum sucsuz oldugumu kanıtlıycam sana sonra istesende ben seni kabul etmiycem diyorum dinlemiyor napmam gerek hergün çiçek göndersem affedermi belki?

Güncellemeler:
hergün buket halinde kırmızı ve beyaz gül yollasam affedermi?yoksa affetmesi için ne yapmam gerekiyor

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senın hakkında soylenen seyler bır kadının guvenını sarsacak cınsten anladıgım kadarıyla eğer senı tam tanımadan boyle seyler geldıyse kulagına sana karsı onyargısı olusmustur artık sen ne yaparsan yap musallat bır eskı sevvgılıyı oynarsın gozunde. kı yaplabılecek herseyıde yapmıssın zaten.

0|0
    0|0
  • 45 yaşındakı ıkı çocuk annesı sevgılın mı. evlı bırı mı bu anlayamadım

0|0
    0|0
    • hayır evli değil boşanmış

• ıstersen dunyaları onune ser yıne de bışey değıştırmez.. e kaydetmeseydın . yazık gunah değıl mı.. hem o yaşta bı kadının aman Allahım bı de ıkı çocuk annesı ne yaşıcaksanız sanaldan yaşanmaması gereken şeylerdır.. ıstıosan gıt evlenme teklıfı et .

• önceleri sanaldan ettim fakat seni tanımam lazım falan dedi bir gün pc sine girdigimde birsürü çıplak erkek resimleri vardı pcsinde çok sevdiğimden görmemezlikden geldim o olay oldugu gün bana hala beni seviyorsun diye sordum olaydan sonra seni kaybetmeyi hiç aramadımki die bir söz söyledi laptopum bozuldu gelemiycem yakında görüşürüz dedi çıktı ertesi gün ben yatıyordum girmiş ne olduysa birdaha göremedim arıyorum iş telini ya tanımamazlıktan geliyor ya da suratima kapatıyor telefonu anlamadım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...