Karşınızdaki insanın sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız..?

Mesela siz avrupa yakasındasınız, o anadolu yakasında, ama sizinle buluşmak için çoğu kez avrupa yakasına gelmiş olabilir, ya da size süprizler yaparak ummadığınız anda sizi şaşırtmış olabilir, her defasında yediğiniz yemeğin parasını size ödetmek yerine, kendisi de ödemiş olabilir, sizin aramanızı beklemeden, kend,s, arayıp sorabilir, bunlar ufak detaylar belki ama size olan ilgisini gösteren belirtilerdir..

• Yaptığı fedakarlıklardan
    67% (10)0% (0)62% (10)Oy Ver
  • Size hitap tarzıından / Sevgi dolu sözcüklerinden
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Maddi beklenti içine girip girmediğinden
    7% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Gözlerimin içine bakışlarından
    20% (3)0% (0)19% (3)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    6% (1)100% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
katılan her üyeye +1

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığı fedakarlıklar başta olmak üzere, gözlerimin içine bakmasından anlaşılııır sonracığımaa beni kırmamaya özen göstermesinden, koruyup kollamaya çalışmasından anlaşılır, ufak süprizler yapmasından ve ben gülümseyince benden çok daha mutlu olmasından anlaşılııır.. :)

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• bu şıklardan birini seçerek anlarım diyemem hepsi önemli ve biri varsa diğerini de beraberinde getiren şeyler :) bana hitap etmesi benim için hayatında değiştirdiği şeyler bana bakışı bu üçü de olması gereken bir şey :)

0|1
    0|0
    • ama bence en önemlisi fedakarlıklardır, bak şöyle açıklayayım, benim eski kız arkadaşım sefaköyde çalışıyordu, ikitelliden gidip geliyordu işine. servisi yoktu, ben beylikdüzünde oturuyorum ve orda çalışıyordum. çıktığımız müddetçe, her allahın günü onu iş çıkışında karşılayıp evine kadar bırakmıştım, ama o ne yaptı, bir kere sen gelirmisin buraya dediğimde oraya kadar gelemem, uğraşamam dedi, bak bunu diyen biri hayırsız biridir bana göre. ufak bir detay ama anlayabiliyırum işte

• ufak bir detay değil çok önemli bu tabiki fedakarlık önemli . kişinin kendinden ödün verebilmesi çok önemli bir şey zaten karşılıklı olduğunda bu durum bir ilişki uzun sürüyor fedakarlık ve hitap diyorum :)

• kabul ediyorum :) ama hitap şekli her zaman belirleyici olmayabilir, çünkü karşındaki insan güzel kelimelerle seni kandırmakta isteyebilir, dürüst davranmayabilir, belki bir menfaati olabilir, ama fedakarlıklar elbetteki sevdiğin insan için yapılır. maddi manevi kendinden birşeyler veriyorsun sonuçta..

• yok bence böyle olculmez sevgi, sevginin olculeri baska, zor zamanda yaninda olmak, dinlemek, dertlerine ortak olmak, anlayis gostermek, saygi gostermek, sarilmak, ona guvenebileceginden emin olmak ve ayni hissi ona vermek, sevgi budur

0|1
    0|0
    • bunlarda fedakarlıklar arasına girer zaten, tabiki sadece iyi gün dostu değil kötü gün dostu da olmalı, yoksa neye yarar sıkıya geldiğinde kaçsın, iyi günlerinde yanında olsun kimse istemez böyle sevgili

• kimsenin ne oldugu belli olmuo maalesef

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

0|1
    0|0
  • Hepside diyebilirim... :'((

0|1
    0|0
Yükleniyor...