Neden her zaman hedef Fener?

Neden her zaman hedef hep Fener yani bana bunu mantıklı bir şekilde seviyeli bir şekilde anlatacak koca yürekli insan varmı? yani bursa 3-1 kazandı capsler falan dalgalar Fenerle geçildi dün galatasaray kazandı yine capsler dalgalar Fenerle geçildi. bugunde beşiktaş kazandı ulan yine Fenerle dalga geçiliyor. ee tamam kötüyüz bizlerin zaten bir beklentisi yok neden hala bizle uğraşılıyor. yani haftaya bjk gs derbisi var bu iki grub birbiriyle uğraşmıyorda niye bizle uğraşıyorlar hala?

• Aziz yıldırımdan dolayı
    38% (3)50% (6)45% (9)Oy Ver
  • Fenerbahçeyi sevmediğimiz için
    12% (1)33% (4)25% (5)Oy Ver
  • Fenerin adı çıktığı için
    38% (3)17% (2)25% (5)Oy Ver
  • Fenerle bir derdim yok.
    12% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• azizden dolayı
    sürekli futbol dışı yöntemlere baş vuruyor, kendine bağlı medya çetesini kullanıyor
    fener ve diğerleri diyerek fener cumhuriyeti diğerek, bir fener var birde düşmanları diğerek herkesin fenerden nefret etmesini sağladı.
    her başarısızlıkta bu söylemlere başvurdu, cahil insanlarda bak ne güzel konuşuyor diye onu destekledi
    Hiç kimse fenere düşman değil, tek sorun aziz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzon 4 maç 3 puan kimse konuşmuyor, Emre Belözoğlu çirkefti Başakşehirde kimse konuşmuyor, Caner çirkefti bjk ye geldi kimse konuşmuyor , futbolda fetö yapılanması da gündemden düşürüldü

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Işıği bol yananın söndürmeye çalışanı da çok olur
    fenerde öyle bir şey :D

0|1
    0|1
  • Fener iti oynamiyo. Gündem degistiriyor

1|0
    0|1
  • Sonuçları görim dedim sanırım ankette çıkan sonuç çoğu şeyi anlatıyor. Geçen senede aynı durum GS için vardı abartılacak birşey yok yani tatlı atışmalar takılmalar olacak.

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırımdan dolayı

1|0
    0|0
  • Güneş balcıkla sıvanmaz

0|0
    0|0
  • feneri fenerbahçelilr dışındakiyle tartışmaman gerekir çünkü başkaları aşağıya çekmek için ugraşır, güya yardım ayağına onun için takımı sev desek ver gerisi hava cıvadır

0|0
    0|1
Yükleniyor...