Hayat ne öğretti sana ?

Düştüğünde kendin kalkabildin mi ?

Yolun sonu demişken bir anda açılıverdi mi tüm kapılar ?

sebepsiz yere mutlu oldun mu hiç ?

Bitti derken aslında yeniden başladığını hissettin mi hiç ?

Aşkı tattınmı hiç. ya da.. aşk acısını ?

çocukluğunu özledinmi hiç ?

Hayat ne öğretti sana ?

bir bak. çevir yüzünü hayata. aç kulaklarını dinle. yaşadıkların gelsin şimdi aklına. üzüntülerin sevinçlerin.. bunların hepsi sana birşeyler kazandırdı. bir tecrübe,bir mutluluk bir acı...

sadece bir söz, bir cümle ya da bir kelimeyle;

hayat ne öğretti size söyleyin şimdi :) ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayatın bana öğrettiklerini yazmakla buraya bitiremem.. bu saydıklarının yaşadığım 30 yılında hepsini tattım.. bu hayatta çok düşüp dizlerimi kanatmışlığım olmuştur, bir çok insan kadar...

1|0
    0|0
    • Geçmişe dönüp iyiki yaşamışım diyorsan. Her düşüp kalkmanda bir tecrübe edinmişsindr zaten

• bazı tecrübelerin bedeli ağırdır onlar için iyiki diyemezsin ama tecrübedir :)

• olsun geçirilen en kötü tecrübeler en faydalı olanlardır :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşk'ın gözyaşlarını kalbimin en derin yerlerinde hissettiğimi söylesem ? :((

Bu arada bu kadar güzel soru sorduğunuz içinde teşekkür ederim... +5

1|0
    0|0
  • memur olmam gerektiğini

0|0
    0|0
  • Sabırlı olmayı istediğini almak için doğru zamanı ve doğru hamleyi :)

1|0
    0|0
  • dünyam sastı gormedıgım cekmedıgım cıle kalmadı ama hala dıyorum beterinden sakla :):):):):

sadece tırnağın varsa basını kasırsın o kadar

0|0
    0|0
  • Kimse öğretmedi, ben kendim öğrendim. Ama ne öğrendiğimi hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gün doğmadan neler doğar.. yarının ne getireceğini asla bilemezsin...umutsuzluğa kapılmamak gerekiyormuş, olmuyorsa varmış bir hayır. Olmadı diye sızlandığın duaya, gün gelir olmadı diye şükredersin.. ağlamak istiyorsan ağla, kahkaha atmak istiyorsan at, seviyorsan söyle! duygularını bastırma saklama içinde..Başkasının mutluluğuna sevin, üzüntüsünü paylaş.. Seviyorsan karşılık beklemeden sev sevebildiğin kadar herkes kendinden sorumludur aşkta hesapsızca sev...

1|0
    0|0
  • ne öğretmedi ki en çok ilişki konusunda çok şey yaşadım . aşık oldum deli gibi sevip tamamen hissettim acısını da yaşadım ve bana bunu yaşatabilecek tek kişi şu an hala hayatımdaki insan olduğunu düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • kimseye..ama kimseye,iyice tanımadan bağlanma,sevme,fedakarlığın dozunu kaçırma,hayatının merkezine koyma

1|0
    0|0
  • yaşadıkça başa sarıyor hayat. balık gibiyim.göz açıp kapayana kadar yineliyorum aynılarını.

1|0
    0|0
  • hicbirsey.

0|0
    0|0
  • aşık olmak istemiyorummmmmmmmm aşık olmak hiç ama hiç güzel bişey değil sadece acı ve üzüntü

0|0
    0|0
    • Sonu hüsran ama aşk güzel birşey ya :)

• bir kişiyi kazanmak için okadar çok şey kaybediyorki insan ama değse üzülmem yine ama değmiyor

Yükleniyor...